Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Casio EF-547D problem z lunetą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 oskarkamins

oskarkamins
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 22:37

Dzień dobry, posiadam zegarek wspomniany w temacie. Niestety po latach używania w pracy uległ wielu otarciom w tym lunety, bezel-a czy inaczej mówiąc pierścienia tachymetru. Wspomniany element jest wklejany, udało mi się go zdemontować jednak nigdzie nie potrafię znaleźć zamiennika. Zdaję sobie sprawę, że wymiana tego jest średnio opłacalna (używany potrafi kosztować 200zł), jednak do zegarka mam sentyment, ponieważ był to mój pierwszy porządny zegarek i w dodatku prezent. Stąd moje pytanie gdzie szukać takiego elementu? Może ktoś ma na sprzedaż.
Pozdrawiam
  • 0

#2 TomG80

TomG80

Tomek

• Użytkownik
  • 2601 postów

Napisano 20 styczeń 2020 - 22:44

Dzień dobry, posiadam zegarek wspomniany w temacie. Niestety po latach używania w pracy uległ wielu otarciom w tym lunety, bezel-a czy inaczej mówiąc pierścienia tachymetru. Wspomniany element jest wklejany, udało mi się go zdemontować jednak nigdzie nie potrafię znaleźć zamiennika. Zdaję sobie sprawę, że wymiana tego jest średnio opłacalna (używany potrafi kosztować 200zł), jednak do zegarka mam sentyment, ponieważ był to mój pierwszy porządny zegarek i w dodatku prezent. Stąd moje pytanie gdzie szukać takiego elementu? Może ktoś ma na sprzedaż.
Pozdrawiam

Takiego elementu nie znajdziesz, ponieważ nie występował on nigdy jako część zamienna. Pozostaje wymiana całej koperty zegarka.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych