Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mafi88

Larsson & Jennings - co to za wynalazek?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

 

Udało mi się dzisiaj zakupić w TkMaxx kwarc marki Larsson & Jennings w cenie 96zł.

 

Zakup zupełnie w ciemno, bo nie znam marki, a zegarek można zwrócić.

 

Na pudełku i samym zegarku żadnego oznaczenia modelu, ale wygląda na to, że jest to Aurora (38mm) - zdjęcie w załączniku.

 

Trudno znaleźć jakieś informacje i szerszy opis, na jednej ze stron znalazłem informację, że damski odpowiednik tego modelu ma szkło szafirowe.

 

Ktoś spotkał się z zegarkami tej marki, może coś o nich powiedzieć? Dobry zakup, czy raczej marka jakich wiele, która próbuje sprzedawać zegarki po bardzo wygórowanej cenie? 

 

Ceny sklepowe wskazują na około 250 EUR, a więc nie mało.

 

Z góry dzięki za jakieś opinie o marce; tak jak napisałem, mam jeszcze trochę czasu na ewentualny zwrot.

 

post-55547-0-78291600-1579983224_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 96 pln, jeśli ci się wizualne podoba, to nic tylko nosić - w końcu gwarancje na podstawie paragonu masz :)

 

Marka raczej w typie Daniela Wellingtona z tego co na szybko udało mi się znaleźć.

Na twój plus - maja świetne oceny na trustpilot jeśli idzie o obsługę klienta wiec... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z jakich komponentów jest zbudowany twój model? Stal nierdzewna /szajsmetal, szafir/ mineralne , ronda?

 

Co masz na deklu napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być szwajcarski kwarc - przynajmniej wujek Google tak mówi, to wydaje się być nieźle zbudowany zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z jakich komponentów jest zbudowany twój model? Stal nierdzewna /szajsmetal, szafir/ mineralne , ronda?

 

Co masz na deklu napisane?

 

Na deklu Stainless Steel, Water Resistant 50m i Swiss Made.

 

Informację o szafirze znalazłem w Internecie (np. tutaj https://www.amazon.co.uk/Larsson-Jennings-Aurora-Leather-Charcoal/dp/B07W4XT6K6, to ten sam model, tylko mój ma stalowe a nie czarne elementy), trudno mi to zweryfikować.

Edytowane przez mafi88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma szafir, ronde i jest ze stali nierdzewnej to obiektywnie co najmniej te 2-3 stówy jest realnie warty, w odniesieniu do tego co można znaleźć, z podobną specyfikacja, od innych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba się, więc go sobie pewnie zostawię :)

 

Drugi zakup ze wczoraj, też tk maxx, to poniższy diver M-Watch.

 

https://www.m-watch.com/en/watches/blue/aqua-steel-40/wbx-36420-sj.html

 

Też Swiss Made, wygląda przyzwoicie.

 

Ktoś zna markę i może coś więcej o niej powiedzieć? 

 

Będzie pewnie na prezent, kosztował niewiele ponad 100zł (podobno rynkowa to około 150-200 eur)

 

mw275wa34514_1m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna markę i może coś więcej o niej powiedzieć?

 

Przecież tam na stronie jest napisane co to za marka.

I to już powinno  Ci wystarczyć. A jeśli nie - to to resztę powie Ci Google B) 

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam na stronie jest napisane co to za marka.

I to już powinno  Ci wystarczyć. A jeśli nie - to to resztę powie Ci Google B)

 

Samą nazwę marki znam, nie znajduję opinii o niej, dlatego pytam.

 

Pytam też fachowców, co sądzą dokładnie o tym modelu i zakupie.

 

W google znajdziemy wszystko, co nie znaczy, że wymiana opinii na forach jest niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi też super za te pieniądze. On ma szafir? Jakie ma opisy na deklu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna markę i może coś więcej o niej powiedzieć?

Samą nazwę marki znam, nie znajduję opinii o niej, dlatego pytam.

 

^^^

^^^

Przepraszam, musiałem Cię źle zrozumieć. Dziwne, że nie znajdujesz opinii o Mondaine, to bardzo popularny producent budżetowych kwarców.

 

Na pudełku i samym zegarku żadnego oznaczenia modelu, ale wygląda na to, że jest to Aurora (38mm) - zdjęcie w załączniku.

Zrób zdjęcie zegarka  albo przynajmniej napisz, co mówią te małe literki przy godzinie szóstej: "Swiss Made", czy "Sthml Lnd"?  ;) 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^^

^^^

Przepraszam, musiałem Cię źle zrozumieć. Dziwne, że nie znajdujesz opinii o Mondaine, to bardzo popularny producent budżetowych kwarców.

 

Zrób zdjęcie zegarka  albo przynajmniej napisz, co mówią te małe literki przy godzinie szóstej: "Swiss Made", czy "Sthml Lnd"?  ;)

 

Swiss Made na jednym i drugim, zdjęcia poniżej. Też zauważyłem, że zegarki Larssona mają albo oznaczenie Sthml Lnd, albo Swiss Made ;) 

 

Dopiero jak ktoś poprosił o zdjęcie dekielka, to zdałem sobie sprawę z tego, że M-Watch to tak naprawdę jakaś marka grupy Mondaine, o której można już coś poczytać ;)

 

Niemniej, w dalszym ciągu nie wiem, czy to ich budżetowy wypust, czy całkiem porządny zegarek. Same Mondaine potrafią całkiem sporo kosztować jak na "zwykłe" kwarce

post-55547-0-61310900-1580068119_thumb.jpg

post-55547-0-68186800-1580068126_thumb.jpg

Edytowane przez mafi88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci tu się oszukiwać, masz dwa przyzwoite, budżetowe kwarce, około stówy to na pewno są warte, do 2-3 razy tyle raczej też. Na pewno nie są warte wydumanych kilkuset euro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.