Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
_danek_

NARDI

Rekomendowane odpowiedzi

Na Kickstarterze ruszyła kampania nowego podmiotu o nazwie Nardi Timepieces Limited.

https://www.kickstarter.com/projects/nardiwatches/introducing-the-nardi-hms-c20-part-of-make-100?ref=project_build

Kampania ruszyła wczoraj wieczorem. Jeśli nie będzie to kolejna efemeryda, to Nardi zapowiada się na ciekawego uczestnika na rynku zegarkowych mikrobrandów.

Ich pierwszy projekt to Nardi HMS-C20, diver z automatycznym werkiem Sellita 200-1. Temu zegarkowi pewnego smaczku dodaje fakt, że koperta ma być wykonana ze stali (o doskonałych parametrach) HY-80, odzyskanej z wycofanej ze służby w Królewskiej Marynarce Wojennej słynnej fregaty typu 22 o nazwie HMS Cornwall. 

Więcej o Nardi na ich stronie www:

https://www.nardiwatches.com/

 

11fd50f86e8f3ae047e0e8e9a2301c4a_origina

Edytowane przez _danek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt. Zdjęcie na meshu wygląda bardzo zacnie. Ktoś wie coś więcej, w sensie kto za tym stoi? Nie znam za bardzo zasad kickstartera, więc poprawcie mnie jeśli się mylę- płace 430 funtów i za 7 tygodni zegarek jest u mnie, jeśli zbiorą oczywiście oczekiwaną kwotę? Myślę, że jeśli w kilka godzin zebrali 1/3 potrzebnej sumy to raczej kłopotu nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge powiedziec troche na temat, wzialem udzial w kampanii kickstarterowej. Z wiadomych przyczyn sa spore opoznienia, ale planuja koniec listopada/poczatek grudnia wiekszosc zegarkow porozsylac. Kiedy juz dotrze napisze troche wiecej o 'customer journey', bo dzieki grupie facebookowej wspierajacy mieli wplyw na ostateczny wyglad zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie bo to ciekawy projekt :)

Żałuję, że nie wziąłem w nim udziału ale bardzo interesuje mnie efekt finalny.


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dalej czekam na delikwenta. Z racji, ze wzialem wypas opcje (z wymyslnym opakowaniem, ksiazeczka dokumentujaca produkcje i niesmiertelnikiem), jestem blizej konca listy wysylkowej. Znaczy to tyle, ze powinienem dostac swoj zestaw w polowie kwietnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest dość skomplikowana. Cierpliwości coraz bardziej mi brakuje, ale z ostatniej aktualizacji na grupie facebook'owej wynika, że do końca maja powinien dotrzeć. Poniżej owa informacja.

Cytat

 

Case brushing and polishing finished today! I pick up the bracelets on monday (will require assembling and finishing)... Movement regulation starts on Tuesday... We're not sure how long that's going to take, some are more off than others, but thankfully it just looks like badly lubricated mainsprings (this is the case for BOTH Sellita and STP, adding weight to the argument that neither is really better).
After that we're on quality control, and when it passes it gets posted!
Shipping out in this order:
1/ Basic reward (Service Personnel)
2/ Basic reward (Kickstarter Backers)
3/ Basic Reward (Website Backers)
4/ Double Up reward (Service Personnel)
5/ Double Up (Kickstarter Backers)
6/ Double Up (Website Backers)
7/ Rockholm reward (Service Personnel)
8/ Rockholm reward (Kickstarter Backers)
9/ Rockholm reward (Website Backers)
10/ Rockholm reward (Service Personnel) - Complimentary strap
11/ Rockholm (Kickstarter Backers) - Complimentary strap
12/ Rockholm (Website Backers) - Complimentary strap
13/ Picture Book reward (Service Personnel)
14/ Picture Book reward (Kickstarter Backers)
15/ Picture Book reward (Website Backers)
13/ Lux Pack reward (Service Personnel)
14/ Lux Pack reward (Kickstarter Backers)
15/ Lux Pack reward (Website Backers)
16/ Unique specification by request
17/ Unique specification by commission
Your user profiles have all now been uploaded to the website. We're going to check over them once more tomorrow, then everyone will get an email to log in... The caveat is, you won't be able to; we used an auto-gen password system for building the profiles, so you'll have to reset the password (your registered email is already in the system, and that's all you need to do it), then you can access the site and check everything we have on file for you.
If everything goes smoothly; and it seldom has done over the last year (although things are starting to look a lot more positive), I would expect EVERYONE to have their watches within the next few weeks, end of May tops!
So, I'd like to thank everyone for their patience, we've felt the pain too! We worked out today, that even though Kickstarter funding dropped into the business about 1 year ago, we've only had (technically) 4 months of active production due to our suppliers closing their doors, or in two unfortunate sets of circumstances, going bust.

 

 

Kwestia jest taka, że to post z 15 kwietnia, a od tego czasu żadnych maili nie było. Wielu ludzi zaczęło traktować projekt jako scam, na kickstarterze nie podają od dawna żadnych informacji, więc ludzie bez facebooka i dostępu do grupy nie są na bieżąco. WIelokrotnie mówili, że na drugi dzień pojawi się jakaś informacja/filmik z przeglądem części zegarka, a się nie pojawił. Organizacja jest po prostu tragiczna.

 

Czekam do końca maja, jeśli do tego czasu nie dostanę zegarka, będę wnioskował o zwrot pieniędzy. Jeśli go dostanę, napiszę stosowną, bardzo rozległą recenzję razem z opisem komunikacji i wszystko co było po drodze, żeby każdy mógł ocenić.

Edytowane przez Exuberant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.04.2021 o 01:52, Exuberant napisał(-a):

Sytuacja jest dość skomplikowana. Cierpliwości coraz bardziej mi brakuje,

 

Cierpliwoci :) 

Projekty Kickstarter'a są często koordynowane przez ludzi całkowicie nie dających sobie rady z wyzwaniem. 

Niewiele jest typowego scamu.

Z własnego doświadczenia: William Walker Watch - fajny projekt ale działający zegarek dostałem z opóźnieniem 27 miesięcy !!!!!!

Trzymam kciuki bo to Nardi naprawdę dobrze wygląda 

 


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, i tez wierze, ze to nie jest scam. Bardziej mnie boli wieczne obiecywanie rzeczy i nie dotrzymywanie tych obietnic.
Jutro bedzie drugi filmik z czesciami zegarka. Nie ma.

26.03. wypuscimy oficjalny timeline. Nie ma.

Jutro wszyscy powinni dostac maile z dostepem do swoich danych wysylkowych na naszej stronie zeby wszystko sprawdzic. Nie ma.

 

Rozumiem zarobienie i priorytet zlozenie zegarkow ponad komunikacje, ale za przeproszenie po c**j cos pisze, jak potem sie tego nie trzymaja. Okolicznosci sa jakie sa, ale to jest PRowy strzal w stope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.