Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Exuberant

Diver w stylu Aquaracer/Seamaster do 3 tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając wątki o diverach ciężko było mi znaleźć coś, co na prawdę by mi się spodobało. Pech chciał, że te, które akurat mi podchodzą, są raczej poza zasięgiem.

 

W tytułowych zegarkach podoba mi się tarcza, ale najbardziej kształt bezla, który nie jest ząbkowany, tylko np. 12-kątny. I tu pytanie - czy inne marki albo microbrandy oferują coś w tej sylistyce w bardziej przystępnej cenie?

 

 

tag-heuer-aquaracer-43-automatic-blue-di5d2e008ff5b979d5ac170e4d9781527f.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to nie do końca to. Najbliżej do tego, czego szukam temu Nethunsowi, ale skurczybyk za duże ma te uszy ...

LS212_2_800x.jpg?v=1538126638

Edytowane przez Exuberant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-95072-0-20093700-1580559738.jpg

 

Ząbki  są, ale jest ich zdecydowanie mniej,


cena kolo 3500, ale są promocje 15 % wiec zmiesci sie w budzecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nethuns świetnie leży. Wiem bo mam go od sierpnia. Fajnie zrobiony ja jestem bardzo zadowolony.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ząbki  są, ale jest ich zdecydowanie mniej,

cena kolo 3500, ale są promocje 15 % wiec zmiesci sie w budzecie.

 

Tak, ale to nie ta estetyka której szukam.

 

 

 

Nereide też wpadł mi w oko. Na razie czekam na nowe Redentore. Ale to też nie jest kanciak.

 

Nethuns świetnie leży. Wiem bo mam go od sierpnia. Fajnie zrobiony ja jestem bardzo zadowolony.

 

Sprawia wrażenie bardzo dużego, plus to co jest dookoła bezla po prostu jest dla mnie brzydkie. Z tego samego powodu żółwie mi nie podchodzą. 

 

Edox Delfin

 

Edoxy bliżej, ale znowu kolorystyka zbyt krzykliwa :D Szukam czegoś czarnego/niebieskiego.

Edytowane przez Exuberant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli Seamaster to czemu nie Certina? Twarda sztuka, cena przystępna, do kupienia wszędzie i ponadczasowy wygląd. :D

post-102592-0-36442200-1580729861_thumb.jpg

Edytowane przez Krathor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina na zdjęciach bardzo mi się podobała, ale na żywo jakoś czar prysł. Może jeszcze raz spróbuje do niej podejść. Wiem, że bardzo wybrzydzam, ale jeśli mam wzdać taką kwotę, to chcę z przyjemnością nosić zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.