Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Orient Kamasu z Dutyfreeisland

Orient Kamasu Dutyfreeisland

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Crach

Crach
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:13

Witam serdecznie, po przemyśleniu, zamiast szukać alternatywy Kamasu zdecydowałem się na zakup tego zegarka z Dutyfreeisland. Co prawda jest on na razie niedostępny, ale nie śpieszy mi się z zakupem więc poczekać aż się ponownie pojawi. Mam jednak kilka pytań odnośnie samej strony. Koszt samego zegarka to około 650 zł. Jak to natomiast wygląda odnośnie możliwych opłat - 9% cła i 23% VATu? Po przeliczeniu wychodzi niecałe 900 zł, więc i tak lepiej niż w Polsce. Natomiast zastanawia mnie również kwestia wysyłki za 21$, gdzie gwarantowany jest brak tychże opłat. Jest to sprawdzone rozwiązanie czy raczej "przypuszczalny brak opłat" aniżeli gwarantowany?
Sumując moje wywody, jak duża szansa na dodatkowe opłaty jeśli wybrałbym opcję wysyłki za 21$ wraz z dopłaceniem dyszki za pudełko (które podobno zwiększa szanse na cło)? Pozdrawiam
  • 0

#2 dziki dzik

dziki dzik
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:37

Kupowałem bambino z pudełkiem, z opcją zwolnienia z opłat. Nie było ich faktycznie.Kupiłbym chyba znów w ten sposób.

• 0

#3 satanic

satanic
  • Użytkownik
  • 3830 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 11:54

Jak bierzesz tą opcję to paczka idzie chyba przez UK dlatego nie ma opłat. Nie wiem jak teraz ale jak się brało zwykłą przesyłkę bez pudełka szło to pocztą i nie było dodatkowych opłat.
  • 0

#4 Mirazzz

Mirazzz
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 12:27

Ogólnie z duty-free idzie często uniknąć opłat przy zwykłej poczcie ale nikt tego nie zagwarantuje
  • 0

#5 josh.kowalski

josh.kowalski
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 13:36

Ja brałem jakieś 3 lata temu bez pudełka i zwykłą pocztą i płaciłem VAT. Co do yeti droższej mi się wydaje, zdrowe gdzieś na forum czytałem, że w razie doliczenia opłat, to oni ci je zwracają.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Orient, Kamasu, Dutyfreeisland

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych