Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Czy to prawdziwy zegarek CCCP

Rosyjski Zegarek kieszonkowy Oryginalny Podróbka CCCP Stary Radziecki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Niusio30

Niusio30
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 01:48

Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
Wstawiam link do aukcji że zdjęciami

https://www.gumtree....990911270368709
Zdjęcia
  • 0

#2 mkoch

mkoch
  • Użytkownik
  • 1857 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 06:49

Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
Wstawiam link do aukcji że zdjęciami

https://www.gumtree....990911270368709
Zdjęcia

Mołnia 3602 z przełomu lat 80/90. Zegarek dla turystów, nie ma nic w nim unikatowego. Było wiele wzorów (zwierzęta, kolej, gwiazdy, statki). W dodatku w Twojej zmieniony został mostek balansu z innego mechanizmu (były werki w żółtym kolorze).

Zostaw ją sobie jako pamiątkę po dziadku

• 0

#3 emzet

emzet
  • Użytkownik
  • 350 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 13:02

Na tarczy "sdjelano w rossiji" więc raczej lata 90.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rosyjski, Zegarek kieszonkowy, Oryginalny, Podróbka, CCCP, Stary, Radziecki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych