Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hogg

Który Orient Star?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak te dwa modele wypadają na żywo? Bo fotka fotce nierówna oczywiście

Biały czy czarny? 2e6508df09945240d40ddb2a93d55c02.jpg174707d074ab96fb47c7ba6931341c4c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz linka?

PS

Mam nadzieję, że to nie ta z niebieskimi wskazówkami?

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Sokolow miał właśnie na myśli tego z niebieską wskazówka sekundnika i rezerwy chodu w wersji białej, czarna wersja ma srebrne wskazówki.

https://www.orient-watch.com/Collections/ORIENT-STAR/Contemporary/ORIENT-STAR%3A-Mechanical-Contemporary-Watch/p/RE-AU0006S

https://www.orient-watch.com/Collections/ORIENT-STAR/Contemporary/ORIENT-STAR%3A-Mechanical-Contemporary-Watch/p/RE-AU0004B

Z zegarków nad którymi się zastanawiasz ja osobiście wybrałbym ten z białą tarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niebieskimi wskazówkami mam Tissota Navigatora, więc dlatego odpada. Ciężko tylko w internetach znaleźć wersję białą, czarne są dwie na olx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Totalnie nie ogarniam Orienta, Seikowy jestem ;) Napisz coś jak możesz, zapodaj linka czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miałem kiedyś tego czarnego. Świetny zegarek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiam... Coś by człowiek kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hejka :-) a nie zastanawiałeś się nad OS Gothic Haritage.Biały z niebieskimi indeksami , które są czarne i tylko w jednej pozycji robią się niebieskie, co daje efekt refleksu świetlnego.05622f9d9a945e6c1742adccb840e385.jpg

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miszkolc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiedziałem, że istnieje takowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Występuje w różnych kombinacjach kolorystycznych i jest inspirowany pierwszym Orientem z lat '50. Mnie akurat te czarne indeksy i wskazówki na białym tle ze względu na niebieski refleks - zaczarowały. Natomiast sam zegarek jest wprost ascetyczny . Z tym że ja lubię zegarki z nutą vintagową :-)

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Omega najnowszego Bonda w te klimaty wpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Sokolow miał właśnie na myśli tego z niebieską wskazówka sekundnika i rezerwy chodu w wersji białej, czarna wersja ma srebrne wskazówki.

https://www.orient-watch.com/Collections/ORIENT-STAR/Contemporary/ORIENT-STAR%3A-Mechanical-Contemporary-Watch/p/RE-AU0006S

https://www.orient-watch.com/Collections/ORIENT-STAR/Contemporary/ORIENT-STAR%3A-Mechanical-Contemporary-Watch/p/RE-AU0004B

Z zegarków nad którymi się zastanawiasz ja osobiście wybrałbym ten z białą tarczą :)

Bezwstydnie niedoceniany zegarek. Dużo delatli, które stopniowo się odkrywa i docenia. Jest rewelacyjny. Na bazarku niedawno wisiała wersja z białą tarczą za bardzo przyjemną kasę. Gdybym nie mial czarnego zdecydowanie brałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już Navigatora z niebieskimi wskazówkami. OS klasa sama w sobie, to wiadome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezwstydnie niedoceniany zegarek. Dużo delatli, które stopniowo się odkrywa i docenia. Jest rewelacyjny. Na bazarku niedawno wisiała wersja z białą tarczą za bardzo przyjemną kasę. Gdybym nie mial czarnego zdecydowanie brałbym.

Ja właśnie posiadam wersję biała z niebieskim sekundnikiem, tylko z Open Heart bez datownika. Mój ulubiony zegarek :)

OS Gothic również bardzo ładny, ale ja osobiście nie lubię arabskich cyfr na tarczy, zdecydowanie wolę indeksy lub rzymianki, także mój głos bez zmian ;)

Zerknij sobie jeszcze na zegarki Seiko Presage Cocktail, są równie piękne.

Edytowane przez Kolbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy autor szuka jeszcze zegarka, ale mam pierwszy zegarek od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolony.Kilka miesięcy temu zmieniłem pasek, bo fabryczny rozleciał się.O gustach się nie dyskutuje, ale zdjęcie zamieściłem w opiniach google odnośnie sklepu Zegarownia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak po prostu zastanawiam się, dawno czegoś nie kupowałem, a coś mnie korci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Gdyby nie open heart mógł by być ciekawy. Jakoś nie trawię dziur w takich serach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni przyglądam się OS-om i sam próbuje odpowiedzieć sobie na pytanie czy Taka dziurka zda u mnie egzamin. Ta cena z aukcji niestety już zakończonej bajka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dwa orienty i teraz poluję na OS. Czasami są fajne na olx ale póki co jest ich mało. Będę uderzał do Jaworowskiego bo ostatnio udało mi się załapać na wyprzedaż i trafiłem taniej niż w singapurze. Chodzi za mna sde00003b0 ale to ponad 3 tys :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.