Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

co zamiast Rondy 515 ?

chciałbym wymienić mechanizm Ronda 515 na trwalszy Ronda 515 naprawa wymiana

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bipr

bipr
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2020 - 14:16

Ponieważ kolejny raz "padł" mi mechanizm Ronda 515 proszę o poradę na co można go wymienić "plug & play" ? 

Zegarek to żadne cudo - Adriatica 8056.515.1 - ale mimo, że ma kilkanaście lat i nosiłem go b. często to jest w dobrym stanie (koperta ze stali nierdzewnej, szkiełko szafirowe) i po prostu go lubię ;-))

Co nie zmienia faktu, że już mnie trochę wkurza, że mechanizm jest tak nie trwały ...

Podsumowując chciałbym go jeszcze ponosić i nie wiem czy ponownie wkładać: https://www.mechaniz... 515&results=91 (zakładająć, że taki tam siedzi a nie jakiś HH2 albo HH6 ;-) czy jest szansa na coś trwalszego ? 

Z góry dziękuję za fachowe porady.

ps przepraszam, że powtarzam post (nieco bardziej rozbudowany publikowałem już dziś w dziale "zegarki szwajcarskie") ale najwidoczniej był w złym miejscu ;-)

• 0

#2 Walter_87

Walter_87
  • Użytkownik
  • 4868 postów

Napisano 10 luty 2020 - 15:31

Na Twoim miejscu zmieniłbym zegarek. A jeśli bardzo by mi zależało na starym to wydatek 35 zł jest raczej śmieszny i ma co się zastanawiać. Trochę to dziwne, że tak często padają Ci te mechanizmy...

• 0

#3 bipr

bipr
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 10 luty 2020 - 16:01

nie wiem jaka jest przewidywana trwałość tych mechanizmów ale skoro ich cena w "detalu" jest taka to i jakość pewnie adekwatna ;-)

W sumie to czy 2 mechanizmy na kilkanaście lat to faktycznie za mało ? 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ronda, 515, naprawa, wymiana

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych