Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JackViell

Longines allegro

Rekomendowane odpowiedzi

A ja znalazłem -->> Oryginał.

Ładny i robi wrażenie :wub:

Wygląd ponadczasowy i rozmiar w sam raz. Nie dziwota, że już go nie ma w portalu -„Nie było ofert kupna” :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko to malowanie wskazówek i cyfr na czarno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc. A co myślicie o tej cenie? Ile jest warty ten zegarek?

Jest tyle wart, ile jest w stanie zapłacić potencjalny klient :o

Na forum nikt nic więcej Ci nie napisze, gdyż jest to sprzeczne z regulaminem (który podobno czytałeś wypełniając ankietę akcesyjną do forum :P )

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny i robi wrażenie :wub:

 

Zdjęcia, wszystko odpowiednio zrobione zdjęcia. Zegarek mocno poprzecierany przy koronce i lekko na uszach. Zdejmij sobie trochę nasycenia, ustaw balans bieli i już nie będzie tak ładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest malutki. Mniejszy niż nawet te 34-35 mm będące męskim rozmiarem w latach 50. Wychodzi ze ma jakieś 31 mm.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia, wszystko odpowiednio zrobione zdjęcia. Zegarek mocno poprzecierany przy koronce i lekko na uszach. Zdejmij sobie trochę nasycenia, ustaw balans bieli i już nie będzie tak ładnie ;)

Masz rację, człowiek „kupuje” oczami. Do tego zmylił mnie podany rozmiar 37 mm, który jest faktycznie rozmiarem L2L.:huh:

Ja po moich doświadczeniach z zakupem zdalnym zegarków już się nie zdecyduję więcej na taką formę transakcji towarowo - pieniężnej. Były to co prawda małe geszefty, tak że ich wartość wliczam w koszty zdobytego doświadczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, po jakimś czasie dochodzi się do takiej wprawy, że jeśli tylko coś jest na zdjęciu, to się to dostrzeże. W dodatku zdjęcia mają tę zaletę, że dają się powiększać i obrabiać, więc można zobaczyć więcej niż gołym okiem. Już parę razy wyłapałem w ten sposób malowanie ubytków chromu, których pewnie na żywo bym nie zobaczył. Przez te mazaki z płynnym chromem narobili człowiekowi problemu, bo już i koperty i indeksy na tarczach tym malują i koronki nawet ;)

 

Kupowanie przez internet ma też tę zaletę, że masz program ochrony kupujących eBay lub Allegro, ochronę prawną w przypadku wad fizycznych i prawnych bo jest ślad w internecie, że kupiłeś i od kogo kupiłeś itp. oraz, o czym mało osób wie, normalną rękojmię sprzedającego, nawet jeśli jest to osoba prywatna, a sprzęt jest używany. Jeśli zna się Kodeks Cywilny i umie z niego korzystać, to zakupy przez internet wcale nie są takie złe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji. Ja za to mam takie „szczęście”, że zakupione zegarki, w tym przypadku raczej rzadkie egz. Seiko 5 w bardzo krótkim czasie zatrzymywały się. Może takie moje szczęście, a może jest jakiś patent na krótkoterminową reanimację zegarka przed sprzedażą ? :P

W zasadzie nie ma się o co odwoływać, możne też oddać zegarek do zegarmistrza, ale w taki sposób zwiększę dwukrotnie jego wartość :D

Edytowane przez Tadzik01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji. Ja za to mam takie „szczęście”, że zakupione zegarki, w tym przypadku raczej rzadkie egz. Seiko 5 w bardzo krótkim czasie zatrzymywały się. Może takie moje szczęście, a może jest jakiś patent na krótkoterminową reanimację zegarka przed sprzedażą ? tongue.png

[...]

Dolanie oleju z rybek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za Waszą opinię. Temat odpuściłem głównie ze względu na wielkość, rzeczywiście trochę mm średnicy mu brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.