Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gekkou

Szukam koperty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam koperty o średnicy 27,8cm, od strony mechanizmu.

Średnica od strony tarczy wynosi 29cm.

 

post-97048-0-46991800-1581443171_thumb.jpg

post-97048-0-24171200-1581443192_thumb.jpg

Edytowane przez Gekkou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez dennyk
      Poszukuję fajnej koperty pod Unitasa 6498. Dla utrudnienia nie chińczyka
      Muszę pomieścić tarczę o średnicy 39 mm
       
      pozdrawiam
    • Przez Borutaia
      Witam, ostatnio w prezencie od rodziców dostałem mechanizm Tissota z tarczą i wskazówkami. No właśnie sam mechanizm, który leżał przez lata w szufladzie bez koperty, z którą nie wiadomo już co się stało. Zegarek jest po dziadku więc chciałem go włożyć, najlepiej do orginalnej albo zbliżonej do oryginału koperty. Mechanizm zegarka to 26.9-621 Tissot & Fils. Jest jeszcze taka (nie wiem jak to dokładnie nazwać) obramówka na mechanizmie, przez co szerokość bez koronki wynosi jeśli się nie pomyliłem coś ok. 31 mm. 
       
      Jeśli ktokolwiek miałby kopertę do tego mechanizmu lub inną kopertę w którą ten mechanizm wejdzie to prosiłbym o kontakt.

    • Przez pepco
      Witam, kupię kopertę do zegarka marki Błonie model Kurant.
      Pozdrawiam Piotr.


    • Przez MichalD
      Hej,
      Dzisiaj niestety zauważyłem, ze mój niedawno kupiony EPOS ma defekt - zarysowanie, lekko wyszczerbioną kopertę - czuć to pod palcem, delikatny odprysk.
      Pokazuję na zdjęciu. Wydaje m się, ze musiałem gdzieś zahaczyć w ostatnich dniach
       
      Czy można to naprawić? wypolerować? Niby to niewielki defekt, ale mocno mnie to irytuje, bo zegarek został kupiony 2 miesiace temu i już taka przykra historia...
      Czy taki zabieg robią zegarmistrzowie w Warszawie? Pan z Ząbkowskiej lub Pieknej czy do tego potrzebny jest inny specjalista? Jaki może być orientacyjny koszt takiej usługi?
       
      Dziękuję z góry za pomoc.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.