Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KMZiZ

Jak można zebrać subkolekcję i czym to się może zakończyć.

Rekomendowane odpowiedzi

Nudna opowiastka na temat  perypetii  kolekcjonera zegarków dla niewidomych. Zakończona aktem – wandalizmu??

 

Jak znającym mnie forumowiczom wiadomo, jestem zbieraczem sowieckich zegarków, a wśród swoich zbiorów posiadam kilka subkolekcji - czyli zegarków posiadających jakiś wspólny mianownik. Jedną z takich subkolekcji są zegarki dla niewidomych pochodzące z epoki Z.S.R.R.  Zainteresowałem się…

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, bardzo ciekawy artykuł naszego, forumowego Kolegi. Przeczytałem, jak zwykle, z przyjemnością :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Twoje artykuły pochłaniam z przyjemnością:-) Oby weny nie zabrakło;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo droga marchewko :) miło jest mieć tak wdzięcznych czytelników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybliżasz nam zegarmistrzostwo spoza głównego, szwajcarskiego nurtu. To cenne !  Dużo ciekawych informacji. A, że sam wspominasz o kilku swoich subkolekcjach, to pewnie jeszcze nie raz dostaniemy coś do czytania ...  

 

Wielkie dzięki za zaangażowanie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to tylko dzięki temu forum i ludziom, którzy je tworzą, poznałem świat zegarków. Dowiedziałem się wielu rzeczy, przekazano mi sporo informacji, których szukałem i nikt nie pobierał ode mnie żadnej opłaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny artykuł i oby były kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki wielki ten wandalizm. ;)

 

Kolejny fajny artykuł.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za możliwość zapoznania się, ciekawie opisane i dobrze zilustrowane zdjęciami. Spotykam czasem te zegarki, oczywiście bardziej popularne modele, od dzisiaj będę bardziej się nimi interesował, może nawet jakiś kupię. Są przecież całkiem funkcjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i oczywiście, jak najbardziej polecam. To bardzo ciekawe zegarki. I co najważniejsze, Rosjanie nigdy nie zrobili zegarka z tanim, bezkamieniowym mechanizmem, wszystkie nawet najtańsze zegarki były wyposażone w dobre i funkcjonalne mechanizmy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.