Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Timeandwatches

Propozycje walentynkowego upominku dla spóźnialskich (z przymrużeniem oka)

Rekomendowane odpowiedzi

 
Od początku istnienia Timeandwatches.pl staramy się poświęcać uwagę i prezentować zegarki dla kobiet.Przez ten czas zebrała się pokaźna kolekcja artykułów o wyrobach dla pań. Dziś proponuję kilka z nich jako "propozycje walentynkowego upominku dla spóźnialskich (z przymrużeniem oka)".
   
 
 
facebook.png youtube.png instagram.png twitter.png rss.png   
 
 
 
 
Edytowane przez Timeandwatches

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Timeandwatches
      Iwtem Potężny Smok wzbił się w niebo xD. Tak wyszło, że ostatnie dwie recenzje, hands-on czy jakkolwiek by nie nazwać tych materiałów, dotyczyły zegarków z dużą wodoszczelnością i obrotowym bezelem. Tym razem, totalnie w kontrze do Meccaniche Veneziane Nereide i trasera SuperSub, zapraszam do poznania Fiyta Mach Automatic o numerze referencyjnym WGA881002.BBB. Czytaj dalej
       
       
          
       
       
    • Przez Timeandwatches
      Na morzu, nawet w czasie najdzikszych wyścigów należy przestrzegać zasady mówiącej o tym, że prędkość trzeba kontrolować, by panować na powierzchni wody (wyczytałem to w materiałach prasowych Mido). Ale co poeta miał na myśli?!
      Kolekcja Ocean Star, goszcząca na www.timeandwatches.pl już wielokrotnie, powiększyła się o specjalną edycję, której mechanizm wyposażony jest w komplikację stopera. Czyli nie dość, że diver, to z tymi "kółeczkami w środku". Czytaj więcej 
       
          
    • Przez Timeandwatches
      Miłość jest w powietrzu, słońce zostaje zaćmione gigantycznym lizakiem w kształcie serca, rekordy wyświetleń biją komedie romantyczne, zaś oportuniści, samotni i single z wyboru "walą tynki" w postach i relacjach w mediach społecznościowych. Jest pięknie, nadzwyczaj słodko i bardzo czerwono. Zostaliście ostrzeżeni - zaraz przeczytacie o zegarkowych walentynkach. Czytaj więcej
       

    • Przez Timeandwatches
      Dostałem mejla z informacją prasową o, uwaga, Swatch'u. To wydarzenie sprawiło, że odpaliłem chmurę i zacząłem pisać. Kiedyś te urocze Szwajcarki (wiecie Swatch - Swiss Watch - Szwajcarek) już się pojawiły na Timeandwatches. Było to również w okresie przedświątecznym, a że historia lubi się powtarzać, to ruszamy na zakupowy szał w towarzystwie plastikowego Swatch'a. Albo wskakujemy do króliczej nory, żeby poszukać w tym sensu. Zobacz więcej
       

    • Przez Timeandwatches
      Są takie zegarki, które, moim zdaniem, warto poznać, nawet jeśli od ich premiery minął już dłuższy czas. Są też takie artykuły, które z różnych przyczyn trafiły do szuflady i nie ujrzały więcej światła dziennego. Dziś będzie recykling treści, ponieważ zdarzyło się, że mam do dyspozycji artykuł niepublikowany nigdzie, i dotyczący interesujących wyrobów. Bądźcie jednak spokojni, nie będzie to Ctrl+C i Ctrl+V.

      Tekst zaktualizowałem, bo producent zaproponował nowe warianty wykończenia. Ulysse Nardin to firma, której wyroby opłynęły kulę ziemską wzdłuż i wszerz, a najnowszy model - Executive Tourbillon Free Wheel — zbudowany jest tak, że poszczególne elementy mechanizmu zdają się unosić na powierzchni stworzonej wewnątrz koperty. Jest to trafny opis, bo tarczy jako takiej tu nie ma.
      Wiecej w materiale: Zegarki Ulysse Nardin
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.