Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michaelandro

GMT Master II (116710LN) vs Hulk (116610LV) vs AP RO

GMT Master II (116710LN) vs Hulk (116610LV)  

14 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie- mam taki dylemat- jakiś czas temu przypadkowo udało mi się kupić dosłownie ostatniego GMT. Mam również całkowicie nowego LV- i zastanawiam się, który zostawić jako jeden zegarek- może na całe życie. Z GMT bardzo się zżyłem- uwielbiam go. Hulk był zawsze moim marzeniem. Pytanie więc- który będzie lepszym wyborem w długim terminie i o którym mój syn kiedyś powie- ale ojciec mi zostawił rarytas. ;)

A może- co przeszło mi przez głowę- sprzedać oba i kupić AP 15450? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomentuję jako pierwszy. Nie zamieniłbym tych dwóch na RO. Zbierałbym tak długo, by kupić w końcu RO. W międzyczasie możliwe, że zmienisz zdanie i stwierdzisz, że Royal Oak nie jest tak uniwersalnym zegarkiem jak Twoje obecne zdobycze... 


I nie piszę tak tylko dlatego, że jestem użytkownikiem GMT II, prześwietnego zegarka i także dlatego, że od roku jestem zapisany na Hulka  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkowo RO nie ma moim zdaniem żadnej przewagi nad Rolexem. Wręcz przeciwnie, to od Rolexa można spodziewać się większej precyzji chodu i niezawodności. Wygląd - rzecz gustu. W każdym razie ja na pewno nie zamieniłbym obu Rolexów, a nawet jednego z nich na AP RO.

Z dwóch podanych Rolexów jako ten jedyny zostawiłbym GMT - jest dużo bardziej uniwersalny. Niegłupim rozwiązaniem byłoby też mieć oba, chociaż z drugiej strony lepszym uzupełnieniem do GMT byłby np. DJ


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że Twoja skrzynka jest już pełna ofert kupna ale ja bym żadnego nie sprzedał - GMT bym nosił, Hulka zostawił jako lokatę bo wygląda że ma lepsze oprocentowanie niż banki.

A jak już to sprzedać GMT i kupić RO jeśli aż tak Ci się podoba a budżet pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę- póki co przewaga GMT zdecydowana. Myślałem też o tym żeby trzymać Hulka jako NOS, przez dajmy na to 20-30 lat, ale to trochę hazard jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten akurat GMT jest kiepski i zdecydowanie wolałbym Hulka. Jeżeli chodzi o RO to ja tylko bym rozważał 15300, ale to wiadomo, że cena już wysoka i tylko z drugiej ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RO nie jako jedyny tak samo jak hulk, wiec moj glos na GMT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.