Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MDU

EDC 34-38mm

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, w grudniu prosiłem o pomoc w wyborze zegarka na codzien w przedziale cenowym 20-30k. Ostatecznie padło na moonwatcha, który od momentu zakupu jest ze mną na ręce praktycznie codziennie. Po dwóch miesiącach dochodzę do wniosku ze zegarek niestety jest na mnie zdecydowanie za duży i doprowadza mnie do szalu w codziennym użytkowaniu. Jeśli nie muszę danego dnia wsiąść do samochodu wszystko jest super, niestety w aucie ciągle o coś obijam i mam problem z sięgnięciem lewa ręka do schowka w drzwiach -_-. Speedy na pewno zostanie ze mną na dłużej jako zegarek noszony 'od czasu do czasu' gdzie powinien sprawdzić się bardzo fajnie przy braku daty i naciągu manualnym ale jestem zmuszony znaleźć inne EDC. Na ten moment głównym pretendentem jest Rolex OP ale chętnie posłucham tez innych typów. Mega podoba mi się Omega Seamaster Olympic na żółtym pasku ale niestety wolał bym coś ciut mniejszego.

Edytowane przez MDU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlinkowany temat czytałem pobieżnie, tzn przeleciałem po wrzuconych zdjęciach, wychodzi na to ze króluje vintage i trzeba czekać aż trendy się odwrócą :) Mówiąc całkiem poważnie, to z rzuconych tam propozycji, których nie wymieniłeś i które nie są vintage najsensowniejsza jest Nomos, tylko jeśli miał bym już kupować nomosa to pewnie zaczął bym od modelu Autobahn...który jest zbyt duzy -_-

Budżet jest dość elastyczny, kwestia na ile spodoba mi się dany model. Jeśli chodzi o Rolexa to tutaj na szczęście najbardziej przypasował mi OP 36mm z białą tarcza wiec nie muszę sięgać głębiej do kieszeni :) Chociaż mega chętnie zobaczył bym na żywo 34mm z zielona tarcza. Jeśli chodzi o Tudora to GMT i Black Shield są dla mnie super...ale za duże na codzien, BB36 nie lezy mi z proporcjami indexow w stosunku do tarczy, chociaż z tylu głowy mam ze przy dłuższej znajomości może to być super ze względu na prostotę odczytywania czasu. Bylo by idealnie jeśli w tym rozmiarze znalazło by się coś z funkcja GMT, ale nie jest to jakaś konieczność bo nie ma co ukrywać ze w tej kwestii telefon tez daje rade :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.