Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Gentlemen's I wieśniaki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Enkil

Enkil

Memor morte, non obliviscar vita.

• Użytkownik
  • 6724 postów

Napisano 22 luty 2020 - 21:11

Czy ktoś z naszego forum brał może udział w programie dżentelmeni i wieśniacy? Oglądałem dziś z synem - puerwszy raz i tylko dlatego, że uczestnik - Pan z wawy - pochwalił się skrzyneczką zegarków, niektóre cieszyły by się na forum uznaniem.
  • 1

#2 Hydro

Hydro
  • Nowy Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 22 luty 2020 - 21:25

A to był ten żętelmę czy wieśniak  ?  :D

Użytkownik Hydro edytował ten post 22 luty 2020 - 21:25

• 0

#3 Sierżant Julian

Sierżant Julian
  • Użytkownik
  • 1256 postów

Napisano 22 luty 2020 - 21:30

Widziałem kątem oka program "damy i wieśniaczki". Wieśniaczki jak wieśniaczki, chociaż wyglądało, że wybierali jakieś biedne niezaradne życiowo indywidua. Natomiast "damy" wyglądały jak zamożne prostytutki albo osoby handlujące na bazarze. Męskim odpowiednikiem byłby facet ze złotym łańcuchem na szyi, wyżelowany, z lekko przechodzonym bmw lub "mesiem", w typie alfonsa. Uwaga: w domu chodzi w dresie dobrej firmy dresowej oraz w klapkach.

• 1

#4 Enkil

Enkil

• Użytkownik
  • 6724 postów

Napisano 22 luty 2020 - 21:45

Posiadaczem zegarków był gentlemen :D i w porównaniu do żeńskiego odpowiednika tego programu pan był dość normalnym człowiekiem - dodatkowo dość zamożnym. Natomiast w kwestii wieśniaka sprawa wyglądała tak jak opisano powyżej wieśniaczkę.
  • 0

#5 trollu

trollu
  • Użytkownik
  • 1907 postów

Napisano 22 luty 2020 - 21:56

ja raz miałem "przyjemność" obejrzeć "damy i wieśniaczki" - kij z tym kto i co tam pokazuje - kto to ogląda?! Czy ludzie na prawdę nie mają co robić, że na taki syf jest branie? Cała ta historia z zamianą jest naciągana jak plandeka na żuku - chłop, który najczęściej wydobywa z siebie "hy hy" daje pilarkę lasce z tipsami i każe jej ciąć drewno - nawet ciężko to skomentować. Wg mnie to nie jest nawet zabawne tylko żenujące. Kiedyś były "trudne sprawy", "dlaczego ja" etc, poziom dna się obniża a te programy dalej w mule 

• 2

#6 Enkil

Enkil

• Użytkownik
  • 6724 postów

Napisano 22 luty 2020 - 22:01

A czego się spodziewać, na zenka też dużo ludzi poszło do kina.
  • 0

#7 trollu

trollu
  • Użytkownik
  • 1907 postów

Napisano 22 luty 2020 - 22:07

hah nawet dzisiaj o tym z kumplem rozmawiałem  :lol: ciekawe czy będą szkolne wycieczki do kin jak na np "ogniem i mieczem" 

• 1

#8 Walter_87

Walter_87
  • Użytkownik
  • 4899 postów

Napisano 22 luty 2020 - 22:11

Ja dla odmiany spotkałem kiedyś w tramwaju bohatera drugiego odcinka - p. Ariela. Pamiętam, że miał na sobie fikuśny, obcisły garnitur w pepitkę ;)

• 0

#9 bazant

bazant
  • Użytkownik
  • 529 postów

Napisano 23 luty 2020 - 07:39

ja raz miałem "przyjemność" obejrzeć "damy i wieśniaczki" - kij z tym kto i co tam pokazuje - kto to ogląda?! Czy ludzie na prawdę nie mają co robić, że na taki syf jest branie? 

Oglądają Ci którzy myślą że są lepsi od tych których tam pokazują. Nie ma znaczenia czy to TVP, TVN czy Polsat, wszędzie programy które nie powinny mieć racji bytu. Telewizja zamiast uczyć jak to było dawniej to serwuje śmieci którymi karmi swoich odbiorców. 

• 1

#10 mrovka

mrovka
  • Użytkownik
  • 1706 postów

Napisano 23 luty 2020 - 09:48

do dzisiaj brakuje mi tego bloku telewizyjnego jakim była TELEWIZJA EDUKACYJNA

''...Telewizja zamiast uczyć jak to było dawniej to serwuje śmieci którymi karmi swoich odbiorców. 

Do dzisiaj mi brakuje bloku telewizyjnego, jakim była  TELEWIZJA EDUKACYJNA - może nie wszystko było super interesujące, ale z każdego tematu mozna było wyłapać jakąś ciekawostke.

Czysto prywatnie - to byłbym nawet za powtórzeniem całej serii, nawet od pierwszego odcinka. Z ciekawości dowiedziałbym się jaki postęp do przodu zrobiła nauka - o ile zrobiła heheh

Kto z was pamięta program naukowy  ''SONDA'' ?? 

Pamiętam, że jak byłem już większy,to w domu, ten czas antenowy był zarezerwowany dla mnie i tego programu. Co prawda,krótko to trwało,ale trwało :P

Od tego zaczęła się moja przygoda z astronomią i dzięki temu mogłem szpanować przed laskami swoją wiedza na temat gwiazd :P - piękna młodość,taka twórcza :P

Te w/w programy jak TRUDNE SPRAWY,DLACZEGO JA itp. może nawet miałyby większy sens, gdyby faktycznie wszystko co tam pokazane, opierało by sie na faktach. Niestety, niektóre odcinki to była czysta fantazja i powinno to być wyraźne zaznaczone przed emisją.

Mi osobiście nie podobał sie program CHŁOPAKI DO WZIĘCIA - moze zabrzmi to troche głupio, ale żal mi było bohaterów. Bo było ewidentnie widać,że im bardziej prości,tym lepiej dla oglądalności.. drażniło mnie to strasznie.

//TAK,przyznaje,zdarzyło mi się oglądać hehehe//

• 2

#11 mandaryn44

mandaryn44
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 23 luty 2020 - 16:39

Jeśli te wieśniaczki są takimi samymi wieśniaczkami jak te damy damami to znaczy że w Polsce nie jest źle. Te damy w życiu koło damy nie stały. Więc pewnie wieśniaczki też mało z wsią mają wspólnego. Wyjątkowo głupi program.
  • 0

#12 koorchuck

koorchuck
  • Użytkownik
  • 103 postów

Napisano 23 luty 2020 - 17:15

Po tych recenzjach, słusznych zresztą, nawet gdyby uczestnik tego programu był na forum, to raczej wątpię, by chciał się do tego przyznać :P

• 1

#13 Dorian06

Dorian06

Prezes zarządu KSF.

• Użytkownik
  • 13389 postów

Napisano 23 luty 2020 - 17:20

A po zegarkach jakie miał w pudełku nie można się domyśleć ❓
  • 0

#14 Enkil

Enkil

• Użytkownik
  • 6724 postów

Napisano 23 luty 2020 - 18:15

Nie koniecznie. Uczestnik z zegarkami nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. W żadnym momencie programu nie zechował się niewłaściwe, powiedział bym że w każdym momencie programu zachował się w sposób godny naśladowania. Nie wywyższał się w żadnej sytuacji, o nikim nie powiedział złego słowa i pokazał że potrafi wykonać każdą pracę. Byłem mile zaskoczony, gdyż pierwsze wrażenie było takie, iż jest to laluś, który na widok gnoju zwymiotuje; myliłem się i ostatecznie stwierdziłem, że Pan rzeczywiście okazał się dżentelmenem :)
  • 0

#15 Sierżant Julian

Sierżant Julian
  • Użytkownik
  • 1256 postów

Napisano 23 luty 2020 - 19:29

Nie koniecznie. Uczestnik z zegarkami nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. W żadnym momencie programu nie zechował się niewłaściwe, powiedział bym że w każdym momencie programu zachował się w sposób godny naśladowania. Nie wywyższał się w żadnej sytuacji, o nikim nie powiedział złego słowa i pokazał że potrafi wykonać każdą pracę. Byłem mile zaskoczony, gdyż pierwsze wrażenie było takie, iż jest to laluś, który na widok gnoju zwymiotuje; myliłem się i ostatecznie stwierdziłem, że Pan rzeczywiście okazał się dżentelmenem smile.png

"Naczelną cechą gentlemana jest beztroska" (Granville)

• 0

#16 albiNOS 01

albiNOS 01
  • Użytkownik
  • 919 postów

Napisano 23 luty 2020 - 23:41

Niema to jak chłopaki do wzięcia. To jest dopiero, jednego nawet osobiście w swoim mieście wiedziałem: ,,Czego łucysz czego łuczysz".
  • 0

#17 estor

estor
  • Użytkownik
  • 211 postów

Napisano 24 luty 2020 - 11:20

Ta sama masakra w krolowe zycia sory ale promowanie bylej burdel mamy i okreslanie jej krolowa zucia to porażka i siwadczy o intelekcie tego kraju
  • 0

#18 Sierżant Julian

Sierżant Julian
  • Użytkownik
  • 1256 postów

Napisano 24 luty 2020 - 13:37

Ta sama masakra w krolowe zycia sory ale promowanie bylej burdel mamy i okreslanie jej krolowa zucia to porażka i siwadczy o intelekcie tego kraju

Stwierdzenie, że jaki kraj, takie królowe, jest prawdziwe aż za bardzo.

• 1

#19 mandaryn44

mandaryn44
  • Użytkownik
  • 1780 postów

Napisano 24 luty 2020 - 14:46

A ja mam ciotkę, zwolenniczkę jedynej słusznej.... i ona mówi że Królowa D jest super. Załamuję ręce. Jaki kraj taka królowa widać ...
  • 0

#20 rafi87

rafi87
  • Użytkownik
  • 1836 postów

Napisano 24 luty 2020 - 15:29

Dzentelmeni i wiesniacy, Krolowe zycia to produkcje  TTV kanału z grupy TVN . Jeszcze jakies pytania?

• 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych