Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Enkil

Gentlemen's I wieśniaki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z naszego forum brał może udział w programie dżentelmeni i wieśniacy? Oglądałem dziś z synem - puerwszy raz i tylko dlatego, że uczestnik - Pan z wawy - pochwalił się skrzyneczką zegarków, niektóre cieszyły by się na forum uznaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to był ten żętelmę czy wieśniak  ?  :D

Edytowane przez Hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kątem oka program "damy i wieśniaczki". Wieśniaczki jak wieśniaczki, chociaż wyglądało, że wybierali jakieś biedne niezaradne życiowo indywidua. Natomiast "damy" wyglądały jak zamożne prostytutki albo osoby handlujące na bazarze. Męskim odpowiednikiem byłby facet ze złotym łańcuchem na szyi, wyżelowany, z lekko przechodzonym bmw lub "mesiem", w typie alfonsa. Uwaga: w domu chodzi w dresie dobrej firmy dresowej oraz w klapkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadaczem zegarków był gentlemen :D i w porównaniu do żeńskiego odpowiednika tego programu pan był dość normalnym człowiekiem - dodatkowo dość zamożnym. Natomiast w kwestii wieśniaka sprawa wyglądała tak jak opisano powyżej wieśniaczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz miałem "przyjemność" obejrzeć "damy i wieśniaczki" - kij z tym kto i co tam pokazuje - kto to ogląda?! Czy ludzie na prawdę nie mają co robić, że na taki syf jest branie? Cała ta historia z zamianą jest naciągana jak plandeka na żuku - chłop, który najczęściej wydobywa z siebie "hy hy" daje pilarkę lasce z tipsami i każe jej ciąć drewno - nawet ciężko to skomentować. Wg mnie to nie jest nawet zabawne tylko żenujące. Kiedyś były "trudne sprawy", "dlaczego ja" etc, poziom dna się obniża a te programy dalej w mule 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewać, na zenka też dużo ludzi poszło do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah nawet dzisiaj o tym z kumplem rozmawiałem  :lol: ciekawe czy będą szkolne wycieczki do kin jak na np "ogniem i mieczem" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany spotkałem kiedyś w tramwaju bohatera drugiego odcinka - p. Ariela. Pamiętam, że miał na sobie fikuśny, obcisły garnitur w pepitkę ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

ja raz miałem "przyjemność" obejrzeć "damy i wieśniaczki" - kij z tym kto i co tam pokazuje - kto to ogląda?! Czy ludzie na prawdę nie mają co robić, że na taki syf jest branie? 

Oglądają Ci którzy myślą że są lepsi od tych których tam pokazują. Nie ma znaczenia czy to TVP, TVN czy Polsat, wszędzie programy które nie powinny mieć racji bytu. Telewizja zamiast uczyć jak to było dawniej to serwuje śmieci którymi karmi swoich odbiorców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

do dzisiaj brakuje mi tego bloku telewizyjnego jakim była TELEWIZJA EDUKACYJNA

 

''...Telewizja zamiast uczyć jak to było dawniej to serwuje śmieci którymi karmi swoich odbiorców. 

 

Do dzisiaj mi brakuje bloku telewizyjnego, jakim była  TELEWIZJA EDUKACYJNA - może nie wszystko było super interesujące, ale z każdego tematu mozna było wyłapać jakąś ciekawostke.

Czysto prywatnie - to byłbym nawet za powtórzeniem całej serii, nawet od pierwszego odcinka. Z ciekawości dowiedziałbym się jaki postęp do przodu zrobiła nauka - o ile zrobiła heheh

Kto z was pamięta program naukowy  ''SONDA'' ?? 

Pamiętam, że jak byłem już większy,to w domu, ten czas antenowy był zarezerwowany dla mnie i tego programu. Co prawda,krótko to trwało,ale trwało :P

 

Od tego zaczęła się moja przygoda z astronomią i dzięki temu mogłem szpanować przed laskami swoją wiedza na temat gwiazd :P - piękna młodość,taka twórcza :P

 

Te w/w programy jak TRUDNE SPRAWY,DLACZEGO JA itp. może nawet miałyby większy sens, gdyby faktycznie wszystko co tam pokazane, opierało by sie na faktach. Niestety, niektóre odcinki to była czysta fantazja i powinno to być wyraźne zaznaczone przed emisją.

Mi osobiście nie podobał sie program CHŁOPAKI DO WZIĘCIA - moze zabrzmi to troche głupio, ale żal mi było bohaterów. Bo było ewidentnie widać,że im bardziej prości,tym lepiej dla oglądalności.. drażniło mnie to strasznie.

//TAK,przyznaje,zdarzyło mi się oglądać hehehe//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te wieśniaczki są takimi samymi wieśniaczkami jak te damy damami to znaczy że w Polsce nie jest źle. Te damy w życiu koło damy nie stały. Więc pewnie wieśniaczki też mało z wsią mają wspólnego. Wyjątkowo głupi program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych recenzjach, słusznych zresztą, nawet gdyby uczestnik tego programu był na forum, to raczej wątpię, by chciał się do tego przyznać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po zegarkach jakie miał w pudełku nie można się domyśleć


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Uczestnik z zegarkami nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. W żadnym momencie programu nie zechował się niewłaściwe, powiedział bym że w każdym momencie programu zachował się w sposób godny naśladowania. Nie wywyższał się w żadnej sytuacji, o nikim nie powiedział złego słowa i pokazał że potrafi wykonać każdą pracę. Byłem mile zaskoczony, gdyż pierwsze wrażenie było takie, iż jest to laluś, który na widok gnoju zwymiotuje; myliłem się i ostatecznie stwierdziłem, że Pan rzeczywiście okazał się dżentelmenem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Uczestnik z zegarkami nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. W żadnym momencie programu nie zechował się niewłaściwe, powiedział bym że w każdym momencie programu zachował się w sposób godny naśladowania. Nie wywyższał się w żadnej sytuacji, o nikim nie powiedział złego słowa i pokazał że potrafi wykonać każdą pracę. Byłem mile zaskoczony, gdyż pierwsze wrażenie było takie, iż jest to laluś, który na widok gnoju zwymiotuje; myliłem się i ostatecznie stwierdziłem, że Pan rzeczywiście okazał się dżentelmenem smile.png

"Naczelną cechą gentlemana jest beztroska" (Granville)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema to jak chłopaki do wzięcia. To jest dopiero, jednego nawet osobiście w swoim mieście wiedziałem: ,,Czego łucysz czego łuczysz".


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama masakra w krolowe zycia sory ale promowanie bylej burdel mamy i okreslanie jej krolowa zucia to porażka i siwadczy o intelekcie tego kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sama masakra w krolowe zycia sory ale promowanie bylej burdel mamy i okreslanie jej krolowa zucia to porażka i siwadczy o intelekcie tego kraju

Stwierdzenie, że jaki kraj, takie królowe, jest prawdziwe aż za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciotkę, zwolenniczkę jedynej słusznej.... i ona mówi że Królowa D jest super. Załamuję ręce. Jaki kraj taka królowa widać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzentelmeni i wiesniacy, Krolowe zycia to produkcje  TTV kanału z grupy TVN . Jeszcze jakies pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,  TVN to bidoki bez dotacji i dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże.... Ten znowu. To co, zaczniemy się licytować ???

Znowu w kolejnym temacie śmiecisz polityką. O czym to świadczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program jest denny więc go nie oglądam. Bez względu na jakiej stacji jest. Pewnie jakby stacja TVN miała na zbyciu 2 mld ekstra to zapewne zrobiłaby ekstra program na poziomie światowym np. benefis Bayer Full.

Znowu w kolejnym temacie śmiecisz polityką. O czym to świadczy?

https://www.youtube.com/watch?v=FQkGSOzu7TY

A w jakim śmiecę, że znowu ? Zalecam melisę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program jest denny więc go nie oglądam. Bez względu na jakiej stacji jest. Pewnie jakby stacja TVN miała na zbyciu 2 mld ekstra to zapewne zrobiłaby ekstra program na poziomie światowym np. benefis Bayer Full.

A w jakim śmiecę, że znowu ? Zalecam melisę.

Nie pamietasz co piszesz i gdzie piszesz, to sprawdz  swoje posty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.