Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Chińska piramida

klasyfikacja chińskich marek???

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kami_kaze111

Kami_kaze111
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 26 luty 2020 - 19:14

Witajcie, 
Ciekawi mnie, czy jest coś takiego jak "piramida prestiżu" chińskich zegarków?

Poszukując czegoś zupełnie innego przez przypadek mignął mi na alliexpress  jakiś zegarek. Kliknąłem z ciekawości. Okazało się, że tylko pierwsze zdjęcie było ciekawe. Jednak zaczęły się wyświetlać aukcje podobne i zaciekawiły mnie one jeszcze bardziej. Przeglądałem je chyba z godzinę. Muszę przyznać, że wizualnie spodobały mi się modele marki Corgeut.  Bardzo fajnie prezentuje się też jakiś Carnival na werku Miyoty.
Zakładam, że nie wszystkie z nich totalna  "kupa" i pewnie są całkiem dobrej jakości chociaż noszenie ich nie daje poczucia prestiżu.
Jakie marki są najwyżej cenione? 

• 0

#2 tofiks_th

tofiks_th
  • Użytkownik
  • 592 postów

Napisano 26 luty 2020 - 20:46

Miałem kilka zegarków marki Parnis z mechanizmami japońskimi i chińskimi i jakość wykonania w tym budżecie była bardzo dobra. Mogę też pochwalić markę Starking i Corgeut też miałem. Dobrze piszą również użytkownicy swoich Debertow i Cadisenow, więc już jest kilka polecanych marek. Pewnie znalazłoby się wiecej
  • 0

#3 oszolom

oszolom
  • Użytkownik
  • 398 postów

Napisano 26 luty 2020 - 21:19

Chińska piramida? Czy piramida z Ali? Bo w Chinach robią też zegarki z wyższej półki, typu Beijing, ale to jest inna liga. Z tych pozostałych niewirtualnych marek to Seagull czy FIYTA mają dobre opinie. FIYTę jedną mam, ładnie zrobiony zegareczek.

A Ali... Cóż, o jakości Corgeuta czy Carnivala mam dobre zdanie. Ale czy to pewne zakupy, to nie wiem. Kupiłem kiedyś Pagani (ogólnie chwalone zżynki), przyszedł zepsuty.

• 0

#4 Michał 10:10

Michał 10:10
  • Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 27 luty 2020 - 17:56

Ja jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania marki Poniger, mam też Seagull-a ale raczej jest w wygórowanej cenie biorąc pod uwagę wykonanie detali. Oba trzymają czas w granicach +- 15 sek. na dobę.

Użytkownik Michał 10:10 edytował ten post 27 luty 2020 - 17:57

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych