Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mandrzejewski

Zegarek nie przełącza daty do końca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , 

Dzisiaj zuważyłem że koło 5.38 dat na moim zegarku nie przełączyła się do końca po cyzm po niespełna godzinie wskoczyła na swoje miejsce. Cyz to normalne czy nie?

Jak przestawiam ręcznie zegarek na godzinę przed zmianą daty to przeskakuje za minutę północ w jednej chwili na datę

Zegarek z JOMASHOP reklamować czy tak ma być?

post-86882-0-67394200-1582785464_thumb.jpg

post-86882-0-58270500-1582785476_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tak zdarza jeżeli automat jest słabiej dokręcony na rotomacie... Nierówna data i dzień w okienku jak go ponoszę to się ustawi odpowiednio... Zaznaczam że dotyczy to zegarków vintage ale myślę że zasada działania jest podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wyświetleń a nikt poza Lobo się nie wypowiedział

czy to normalne czy nie 

odyłac czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to dlatego, że temat zamieszczono bez sensu w tym dziale?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wyświetleń a nikt poza Lobo się nie wypowiedział

czy to normalne czy nie

odyłac czy nie?

A odpowiedziałeś na pytanie?

Automat nie oznacza, że jest nakręcony. Dokręć 20- 30 razy koronką i zobacz czy jest lepiej? Jeśli nie to odsyłaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokręciłem 30 razy za 90 min będę wiedzieć... Czy jest lepiej.

Tylko czy niedokrecenie może być powodem? O 5.30 nadal chodził... Tzn czy jeżeli jest słaby zapas mocy to data może się tak zachowywać a sam mechanizm chodzić???

Wczoraj tam umieściłem ten post... I 360 odsłon i ktoś mi tylko jakieś zdjęcia mega starych zegarów umieścił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nowy zegarek to przez pewien czas może "dziwnie" się zachowywać. Może sporo wahać się punktualność, może mieć kłopoty z datą. Jak pochodzi kilka dni będziesz widział, że problem się powtarza, wtedy rozwazalbym odsyłanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni z rzedu się to powtórzyło. Jezeli chodzi o dokładność to +-0s ale data niestety nie działa jak powinna . Juz zapakowany wraca za wielką wodę zzobaczymy co zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni z rzedu się to powtórzyło. Jezeli chodzi o dokładność to +-0s ale data niestety nie działa jak powinna . Juz zapakowany wraca za wielką wodę zzobaczymy co zrobią.

Rozumiem, że po dokręceniu data nie zmieniła się prawidłowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie o 5.30 było jak wczoraj

możliwe że by się nastawiła ale 3 razy z rzędu takie coś to znaczy że jest źle a miałem na uwadze żeby ustawiac datę poza zakresem 8-2, chociaz w innych ruskich zegarkach nie było z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni z rzedu się to powtórzyło. Jezeli chodzi o dokładność to +-0s ale data niestety nie działa jak powinna . Juz zapakowany wraca za wielką wodę zzobaczymy co zrobią.

 

Jeśli płaciłeś przez PAYPAL to możesz odzyskać poniesione  koszty za przesyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 94 dniach... Od odesłania do jomashop mam wreszcie nowy egzemplarz... Tamtego wcześniejszego nie chcieli wymienić tylko serwisowali.... Ale ze przesyłka zwrotna po 66dniach od wysłania nie dotarła, to wysłali mi nowy zegarek... Tak że udało się wymienić ale 94 dni... I zrządzenie losu. W końcu to oni wybrali sposób dostawy... W zeszły czwartek wysłali mi nowy i oto mam.. PS. Pomimo 100 tki maili i dopiero jak napisałem do dyrektora jomashop to zaczęli cokolwiek odpisywać. 

Czy kupiłbym od nich drugi raz raczej tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.