Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

A. ...wski

Płacimy za zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat płacę kartą (zwykłą kredytową) niemal wszędzie gdzie mogę, a przy internetowych zakupach zagranicznych już zupełnie sobie nie wyobrażam, abym miał wybrać inną formę płatności. Dokonałem setek transakcji płacąc za różne towary kartą przez internet i uważam to nie tylko za najwygodniejszą, ale także (pod warunkiem przestrzegania paru prostych zasad ostrożności) najbezpieczniejszą formę zakupów na odległość. Znacznie bardziej zrozumiałe wydają mi się obawy przed płaceniem z góry przelewem, przekazem pieniężnym, czekiem itp.

 

Oczywiście zgadzam się, że eKarta jest dobrym rodzajem karty do zakupów internetowych, sam jednak zrezygnowałem z niej po roku ze względu na problemy z akceptacją w niektórych miejscach. To było tuż po wprowadzeniu jej do oferty mBanku, zapewne teraz jest lepiej.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.