Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegarkiclub

proszę o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarkiclub

Proszę o opinie na temat licytacji, tak byśmy (moderatorzy i organizatrzy licytacji i ja) mogli ewentualnie jeszcze coś zmienić.

Jutro powiadomię wszystkich uczestników forum o licytacji.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władku,

w regulaminie jest napisane, że licytować może każdy zarejestrowany użytkownik, dział zaś jest dostepny dla wszystkich.

 

Oferty "Gości" nie wyglądają wiarygodnie...

Proponuję zmienić.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Zrobione.

Zapomniałem przy założeniu forum.

Dawno tego nie robiłem.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczytny cel i świetny pomysł


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość symforjan

Władku

To oczywiście drobiazg i przepraszam, że się wtrącam, ale w wiadomości mailowej wkradł się błąd - data urodzenia dzieci.

CEL WSPANIAŁY - POMYSŁ PRZEDNI.

Pozdrowiania, życzę miłej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien pomysł.

 

Niestety jako biednego studencine, nie bedzie mnie stać na wylicytowanie forumowego zegarka, ale pomyślałem, że chętnie dorzucę jakąś kwotę do tej za którą zegarek zostanie wylicytowany.

 

I narodziła mi się pewna idea, żeby może każdy z forumowiczów dorzucił w miarę swoich możliwości finansowych oczywiście, pewną mniej lub bardziej symboliczną sumę. A potem, żeby została ona przekazana od "wszytkich".

 

Mnie cieszyć, będzie choćby symboliczna współwłasność ułamkowa forumowego zegarka :lol: - ucieszy mnie, jeśli nowy właściciel zeche przesłać mi choćby fotografię zegarka zrobioną na własnym nadgarstku. A prawdzwią satysfakcje da pomoc innym - :lol:

 

Forum wyzwyoliło we mnie nową pasję i w pewien sposób uzależniło - ale akurat w tym wypadku sam zegarek nie jest chyba najważniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to myśl, np. , żeby przegrywający licytację zadeklarowali jakiś procencik z kwoty swojej propozycji na rzecz dzieci 8) Oczywiście rozwiązań jest zapewne więcej.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślimy...

 

Ja byłbym za tym, żeby w dziale stworzyć po prostu osobny temat z drobnymi wpłatami od klubowiczów, może nawet z jakimiś fantami klubowymi w drodze losowania dla każdego wpłacającego choćby złotówkę.

 

Oczywiście proszę o wpisywanie swoich pomysłów, każda inspiracja do pozytywnego działania będzie mile widziana.

 

Na pewno niebawem cos konkretnego zaproponujemy, żeby pomóc tym dzieciakom i wykorzystać Waszą dobrą wolę i chęć niesienia pomocy. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i głosy wsparcia...


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny pomysł.

 

niech każdy kto uważa, że warto wpłaci parę groszy dla dzieciaków :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie wplace pare zlotych. prosze o nr konta.

pozdrawiam

 

 

czas jest rzecza najprostsza....

 

 

remik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł.

 

niech każdy kto uważa, że warto wpłaci parę groszy dla dzieciaków :(

 

Podpisuję sie uburącz pod tym.

10.000zł na zegarek nie mam ale pare zeta zawsze się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką małą wątpliwość, więc zapytam wprost:

chciałbym, żeby te wpłaty, drobne i mniej drobne, ale niezwiązane bezpośrednio z licytacją, które deklarujecie (cieszą mnie Wasze dobre chęci), mogły być przekazane na raz, na przykład w chwili zakończenia licytacji, jako pieniądze "od Miłośników Zegarków".

Wpłacając bezpośrednio, pomagamy oczywiście tak samo, numery kont są podane na stronach internetowych o pięcioraczkach i fundacji "Mimo Wszystko". Ale co sądzilibyście o zebraniu najpierw pieniędzy w Klubie i przekazaniu ich jako jednej, większej, sumy?

I tu właśnie pojawia się ta moja wątpliwość: Klub nie ma osobowości prawnej, wasze wpłaty musiałby więc zebrać prywatnie któryś z nas, założyć osobny rachunek bankowy nie jest problemem, o mieszaniu środków nie byłoby więc mowy, pozostaje Wasza ocena?

Czy warto? I czy nie jest to zbyt dwuznaczne?


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość symforjan

Cześć Wam

Z tymi pieniędzmi to trzeba przemyśleć porządnie, czy taka zbiórka jest zgodna z prawem-można narobić ewentualnie kłopotów i sobie i Rodzicom dzieciaków, jeśli coś nie jest tak. Na takie zbiórki chyba trzeba mieć zezwolenie. Może moglibyśmy się "dogadać z Fundacją Anny Dymnej i za jej pośrednictwem zebrać kasę od klubowiczów. Co o tym sądzicie?

A w ogóle to super "chłopaki" jesteście.

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam zależy żeby było napisane że to od was to niech każdy w tytule przelewu wpisze KMZiZ i wyślijcie przelewy jednego dnia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.