Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

A. ...wski

Rolex Oyster - czyli podaruj sobie odrobinę luksusu!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano, jadąc sobie autobusem przez miasto, zauważyłem na ręce człowieka stojacego obok mnie, i trzymającego ten sam pałąk, Rolexa! A konkretnie model Oyster Perpetual Day-Date Certified Chronometer.

Od dzisiaj wiem zatem, że Rolex Oyster Perpetual Day-Date Certified Chronometer wygląda nastepująco:

- złota koperta - z wyjątkiem miejsc, gdzie złoto jest wytarte i spod spodu wystaje jakaś dziwna sina blacha,

- plastikowe szkiełko, szlifowane (?) w ośmioramienną gwiazdkę,

- również plastikowe wskazówki koloru zielonego,

- no i, rzecz jasna, kwarcowy mechanizm.

Aha - a "Day-Date" oznacza zapewne, że właściciel zegarka ma w domu kalendarz, bo na tarczy takie funkcje nie rzucają się w oczy.

 

Ale jednak to miło dowiedzieć się, że dobra luksusowe trafiają pod strzechy!

Prawda?


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ech, śmieszą mnie tacy kolesie, ale jak ktoś chce z siebie robić pajaca, to już jego sprawa. Noszenie podrób dziwi mnie tym bardziej, że nawet w niższych przedziałach cenowych można kupić dobry zegarek (na przykład Tissota).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u kumpla, który wrócił z wakacji. Jak go spytałem co sobie przywiózł to mi pokazał Rolex'a, oczywiście śmieszną podróbkę. Wiedziałem, że kupił go przede wszystkim dla żartów, wiec mam o nim źle myśleć tylko z tego powodu, że kupił pseudo Rolex'a :?: - tym bardziej jeśli jego naprawdę nie interesuje co nosi na ręce :roll: :?:

Wydaje mi się, że nasza rola w "krainie podróbek" powinna zaczynać i kończyć się na tym, abyśmy my starali się nosić tylko oryginały- inni niech sobie noszą co chcą, w końcu mamy wolny kraj :!: :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro Twojemu kumplowi jest obojętne co nosi na łapie, to po cholerę mu podrabiany Rolex :?: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie pytałem go, ale szczerze mówiąc nie bardzo mnie to interesuje.

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Obciach. Świadczy to o tym, że jegomość "chce a nie może". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca Tsuki, ale nie będę Ci nic na siłę udowadniał :?

A Ty nadal szukasz substytutu Tag'a Monaco :?: :D

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

MasterFan! Moje słowa dotyczyły gostka z autobusu.

 

Odnośnie Monaco: Tag Heuer stworzył zegarek jedyny w swoim stylu :D Ale spokojnie - jestem człowiekiem sukcesu więc i tak wkrótce wyląduje on na moim nadgarstku! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:D

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.