Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Structural

Pomagamy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszyscy z nas mogą lub chcą wziąć idział w licytacji, a nawet jeśli, to zegarek z numerem 01 jest jeden i tylko dla jednej osoby starczy.

 

Widzę, że wielu z nas chciałoby pomóc rodzinie Górków i pięcioraczkom i bardzo mnie to cieszy. Dziękuję Wam wszystkim za dobre chęci i za ten odruch serca.

 

emilka.pngkamilka.pngkarolek.pngmaja.pngwiktoria.png

 

Niestety nie możemy zorganizować zbiórki pieniędzy ani jako KMZiZ, ani prywatnie, choć marzyłoby nam się przekazanie rodzinie wsparcia od nas, od Miłośników Zegarków.

 

Dlatego prosimy Was o przekazywanie datków na konto Fundacji "Mimo Wszystko" z dopiskiem w tytule płatności "Pięcioraczki KMZiZ" oraz klubowym nickiem.

 

Numer rachunku: ING Bank Śląski 70 1050 1445 1000 0022 7599 1459

Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

ul. Balicka 12A/5B

30-149 Kraków

 

Można również skorzystać z systemu AllPay, wybierając z listy w polu "wpłata dla" - "Darowizna - Subkonto", zaś w polu "Subkonto" wpisując hasło: "Pięcioraczki KMZiZ" oraz swój nick klubowy. Formularz wpłaty dostępny jest TUTAJ.

 

Wysokość Waszych wpłat nie zostanie ujawniona, także my do tej informacji nie będziemy mieli dostępu. Pod koniec akcji otrzymamy z Fundacji listę nicków oraz informację o wysokości kwoty wpłaconej przez klubowiczów.

 

Wśród osób, które wpłacając na konto fundacji podadzą swój nick, rozlosujemy nagrody rzeczowe.

 

W tym miejscu apeluję i do Was, jeżeli ktoś z Was zechciałby sam ofiarować jakąś nagrodę do tej zabawy, i w ten sposób zachęcić więcej osób do wpłat, będziemy Wam bardzo wdzięczni.

 

W tym wątku prosimy umieszczać wyrazy wsparcia dla rodziny Górków, deklaracje wpłat lub ofiarowania fantów.

Ja ze swojej strony będę przekazywał każdą informację o postępie akcji. Niech ten wątek będzie świadectwem dobrych serc, koncertem Waszej Dobrej Woli.

 

5raczki-paz.jpg


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość symforjan

Witam

Super akcja!

Na początek deklaruję 20,00PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też. Tylko muszę wiedzieć, gdzie wpłacać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakiś numer rachunku? Też się chętnie dorzucę!

 

też pomoge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to czekam cierpliwie i oczywiście chętnie jakiś pieniążek wpłacę :(


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja chętnie dorzucę coś od siebie.

 

Jak będzie konto, może warto PayPala podczepić?

 

:?:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem czekamy bo i ja wpłącę :(


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie potrzebne dane oraz parę słów wyjaśnienia umieściłem w pierwszym poście tego wątku.

POMAGAMY


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ja dołoże swoja "cegiełke" :D


Czas nie pieniądz zawsze jest.

 

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licytacja dobiega końca, jutro okaże się, kto zostanie właścicielem Zegarka Klubowego z numerem 01.

Ten temat dobrej woli zostawimy na forum do nowego roku. Jak długo nie zostanie on zamknięty, trwa nasza akcja i można wpłacać pieniądze na konto Fundacji. Pozostawimy go trochę dłużej, bo ten gorący przedświąteczny okres to nie jest dobry okres na robienie podsumowań. Wymagająca codzienność nie zostawia nam dużo czasu nawet na tak szlachetne akcje, niestety. Na Boże Narodzeinie wracam do kraju i zostanę jeszcze parę dni po Nowym Roku, wtedy nadrobimy zaległości.

 

Pamiętam o moim zobowiązaniu i obiecuję, że po zamknięciu tematu odbędzie się loteria i wśród darczyńców rozlosujemy jakieś fajne gadżety. Coś już nawet udało nam się zdobyć, ale nie mam nawet w tej chwili możliwości, żeby zrobić zdjęcia, a bez zdjęć - to sami wiecie... :D


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie dolozylem :lol: .


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

Moi drodzy.

 

Zakończyła się licytacja Zegarka Klubowego.

Pora zatem zabrać się za sprawę wpłat na dzieciaki.

Jako że nie wszyscy mogliśmy wygrać licytację,

a wielu z nas deklarowało chęć pomocy, nadszedł czas

na dobrowolne wpłaty klubowiczów.

Czas przedświąteczny nie był najlepszy na intensyfikację działań

w tym kierunku. Wiadomo że w tym okresie wielu z nas miało

pełne ręce roboty. Myślę iż teraz nastał czas wyciszenia i spokoju, a co za tym idzie, możemy więcej go poświęcić na pomoc maluchom.

 

Część z nas dokonała już wpłat na konto fundacji. Pragnę im za to podziękować w imieniu dzieciaków, fundacji, własnym, oraz wszystkich

którym los pięcioraczków leży na sercu.

 

Dla wpłacających mam ważną informację uzyskaną od jednego z klubowiczów.

Oto jej treść:

 

Dokonując darowizn na organizację pożytku publicznego możemy odliczyć do 6% swojego przychodu (czyli jak ktoś zarabia 5 tys brutto to maks 3, 600 rocznie).

Informacja: http://www.pit.pl/odliczenia_od_dochoduprzychodu_220.php

 

Sam wpłacałem m. in. na fundację Dymnej - co więcej jakieś 2 miesiące temu mi to weryfikowali i potwierdzili.

 

Oczywiście, żeby rozliczyć to w PIT za 2007 to trzeba zrobić przelew w 2007.

Osobna sprawa to przeznaczenie 1% podatku - to już w momencie składania PIT'u (u mnie np. kwiecień 2008) - ale to zupełnie inne pieniądze, nie do końca z własnej kieszeni a dodatkowo wg aktualnych wzorców nie będzie mozliwości wskazania celu (czyli tylko, że na "Mimo wszystko" ale bez "pięcioraczki") chyba, że ministerstwo zmieni projekt.

 

Niestety z przyczyn rodzinnych nie podałem tej informacji wcześniej, za co ogromnie wszystkich przepraszam.

 

Jest jeszcze sprawa przekazania 1% z PIT dla Organizacji Pożytku Publicznego. Fundacja Mimo Wszystko należy do takich.

Instrukcję jak to zrobić znajdziecie tutaj:

http://www.ngo.pl/x/89738

 

Pragnę poinformować iż tak jak pisaliśmy, wśród osób wpłacających rozlosujemy drobne upominki.

 

Oto one:

 

1.CASIO G-SHOCK Polygon Slim Series 200M Mud Blue Watch G-056-2V.

post-0-0-35365300-1330788785.jpg

 

2. Pasek silikonowy od Taikonautów niebieski.

post-0-0-17262500-1330788789.jpg

 

3. Czapeczka IWC

iwcczapkazf9.th.jpg

 

4. Czapeczka Roamer

roamerczapkahj3.th.jpg

 

5. Brelok Ulysse Nardin

post-0-0-86322100-1330788794.jpg

 

6. Korkociąg Maurice Lacroix (sorry za kulawe zdjęcie)

post-0-0-61744000-1330788796.jpg

 

Informację o dokonaniu wpłaty, proszę o umieszczanie w tym temacie,

niekoniecznie z podaniem kwoty. W tytule wpłaty proszę podać KMZiZ

oraz swój nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie oferuję na loterię zegarek marki Enicar.

Poniżej kilka fotek, niestety ponieważ nie przebywam obecnie w domu, zdjęcia przesłała mi Żona, i nie mogłem zafundować mu poważnej sesji, a jest moim zdaniem naprawdę bardzo interesujący i wygląda w rzeczywistości dużo lepiej, stan rewelacyjny, oczywiście NOS:

 

post-6305-0-06284000-1330789703.jpgenicar2dd4.jpg

post-6305-0-60033800-1330789704.jpgenicar4bv2.jpg

 

Zegarek ma pozłacaną kopertę, oryginalny pasek i oryginaną klamrę z logo Enicar. Jest to NOS, stan zegarka jest "jak nowy", widoczne na fotkach niedoskonałości to raczej pyłki niż rysy. Pasek i klamra są raczej badziewne jak na dzisiejsze stardardy, ale oryginalne i nieużywane, w stanie nieco gorszym niż sama koperta. Rozmiar zegarka jest jak najbardziej męski, szczególnie w tym kształcie, wymiaru dokładnego nie podam niestety, z tego samego powodu, z jakiego nie mogę mu sam zrobić zdjęć.

Nie wiem, co siedzi w środku, bo zegarka nigdy nie otwierałem. Wiem tylko, że nie ma szybkiej zmiany daty.

 

Szalenie stylowy, oldschoolowy zegarek. Aż mi go szkoda oddawać, ale niech to będzie mój wkład w pomoc dzieciakom. Zamiast wpłaty gotówkowej, bo wtedy groziłoby mi, że wygram G-Shocka :wink:


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poszło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam akcja dla Dzieciaczków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat został założony.

Ciekawy jestem co sie dzieje - pomagamy? nie pomagamy?

Jakoś tak kolejne wątki umierają - po powiedzeniu A nie ma B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamagaliśmy,

Pieniądze wpłynęły na konto fundacji, to najważniejsze.

Niestety Seth11 zaprzestał aktywnej działalności w klubie a tylko on mógł kontynuować pomoc i zabawę.

Tak więc temat umarł śmiercią zaniedbania.

Structural - mam Twój zegarek. Oddam, przekażę poczekam.

pozdrawiam,

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że z Pawłem wszystko OK.

Skoro pomagamy - to ok - o taką odpowiedź mi chodziło. Dziękuję Władku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem pisemne podziekowanie za przeslany datek.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.