Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sanka

Tarcza ...Biała czy Czarna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zamierzam się z zakupem Davosy Classic.

Problem tylko z wyborem tarczy.

Która lepsza wg was?

Mi się obydwie podobają i mam dylemat 8)

 

davosaclassicwhite1.jpg

davosaclassicblack1.jpg


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na białą - choć oczywiście sam powinieneś dokonać wyboru. Ty go będziesz nosił i to Tobie ma się on podobać.


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Czarna zdecydowanie ( jak dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz oba :lol:

 

A serio to trudno powiedzieć, obie wersje wyglądają świetnie. Jak dla mnie czarna może minimalnie lepiej, ale tylko minimalnie...


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

jeżeli szkiełko mineralne to czarna -zarysowania (w zasadzie ich cienie) nie będą widoczne na tarczy.

Jeżeli szafir to biała - nie będzie widać tłustego brudu na szkiełku

 

albo

 

czarna - charakter zegarka bardziej sportowy, nieoficjalny

biała - bardziej klasyczny, biurowy

 

dialog z żoną:

-biała czy czarna?

- biała

-bo?

-bardziej kobieca

-ale to męski zegarek :-))

-:-))) a to czarna

-bo?

-bardziej drapieżna

 

Jutro andrzejki, może zdaj się na ślepy los - na jednym zdjęciu sekundnik sterczy, na drugim zwisa, jak rano obudzisz się ze wzwodem bierz sterczący itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To piękny klasyczny zegarek i chyba z białą będzie ładniejszy.

Widzę to raczej remisowo :lol:


pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna. na 100% 8) jasne tarcze są fajne tylko w przypadku hmmm "ciekawej" bieli czyli giloszowania lub lekkiego kremowego zabarwienia jak np. w LungoMare.

 

Czarna to dobry, klasyczny wybór. Ten model będzie wyglądał z nią bardzo dobrze - czytelnie, dosyć egzotycznie ale i elegancko. Biała tarcza wydaje mi się naćkana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lew

Zagłosowałem na czarną bo jest ładniejsza :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle mi się podobają zegarki z czarną tarczą, to tu biała bardziej urokliwa - taki retro bardziej :wink:

Chyba będziesz musiał zdecydować całkowicie sam bo tu głosy będą dość rozłożone :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku wybralbym czarna, wyglada bardziej elegancko, bardziej uniwersalna


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Rydzy

Czarna wygląda porządniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob tak jak ja , kup jeden z biala i jeden z czarna , i po problemie :lol:


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny ma więcej elegancji i na żywo jest ładniejszy.

Na aukcjach jest częściej obserwowany :lol::lol::lol:


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michele ja juz Ci radzilem biala 8) , gdyz sam zastanawiam sie nad czarna... no ale coz, bedzie smiesznie gdy spotkamy sie majac takie same zegarki:) bierz czarna.. pozdro!

 

P.S

Dwa zegarki maja szafirowe szkielko...

Jutro andrzejki, może zdaj się na ślepy los - na jednym zdjęciu sekundnik sterczy, na drugim zwisa, jak rano obudzisz się ze wzwodem bierz sterczący itd

 

Dobre :twisted:


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czarna :lol:


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czarna jest bardziej ergonomiczna, tzn patrząc na tarczę nie musi się wzrok przyzwyczajać do większej ilości odbitego światła i widzimy od razu wskazówki. Jak patrzymy na białą, to pierwszy moment to "poszukiwanie wskazówek". W czarnej tego nie ma.

 

Ja u siebie tego doświadczam.


Miłośnik pięknych rzeczy i ostrych noży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarna, czarna. mimo, ze uwielbiam białe, to w tym konkretnym przypadku czarna jest o niebo lepsza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przekonałem się do czarnej.

I zarezerwowałem :wink:

 

Jeszcze teraz w zimie chyba czarny będzie się wyróżniał. Ma swój charakter.

 

Pozdrawiam

Michele


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację...

Kto będzie miał taki dylemat to niech go nie ma bo czarną wybrałem i cieszę się z tego wyboru :D


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sorry że odkopuje ale mam pytanie w tym wątku i nie chcę zakładać nowego.

 

Czy nie przeszkadza wam na czarnej tarczy odbite światło - efekt lustra? To chyba niweluje antyrefleks? większość powiedzmy zegarków z szafirem do ok 2500zł nie ma tego. Niby też bardziej pasuje czarne, sam też taki mam i ładny ale irytuje mnie strasznie zwłaszcza przy świetle w pomieszczeniach.

Rozważam nowy zegarek i często widać ten efekt na filmach gdzie gość ma 2 zegarki jasny i ciemny. Mam też wrażenie że pod kątem o wiele czytelniejszy jest biały niż czarny ze srebrnymi wskazówkami - jakby przez załamanie światła przez szybkę ginęły wskazówki.

 

Na jasnym chyba tak tego nie widać bez ar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sorry że odkopuje ale mam pytanie w tym wątku i nie chcę zakładać nowego.

 

Czy nie przeszkadza wam na czarnej tarczy odbite światło - efekt lustra? To chyba niweluje antyrefleks? większość powiedzmy zegarków z szafirem do ok 2500zł nie ma tego. Niby też bardziej pasuje czarne, sam też taki mam i ładny ale irytuje mnie strasznie zwłaszcza przy świetle w pomieszczeniach.

Rozważam nowy zegarek i często widać ten efekt na filmach gdzie gość ma 2 zegarki jasny i ciemny. Mam też wrażenie że pod kątem o wiele czytelniejszy jest biały niż czarny ze srebrnymi wskazówkami - jakby przez załamanie światła przez szybkę ginęły wskazówki.

 

Na jasnym chyba tak tego nie widać bez ar?

Osobiście mam odmienne odczucia, na czarnej tarczy widzę wszystko, na białej prawie nic. Ale to już chyba kwestia wieku :-) Od zawsze preferowałem "czarnuchy", chociaż i białe się trafiały. Obecnie jeden ma godne miejsce w pudełku, a drugi w rotomacie, bo ładnie tam wygląda:-) Na ręku goszczą sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w większośic czarne, niebieskie i ogólnie ciemne. Od dawna choruje na białą, bo ma to coś :) Pewnie niedługo coś z tym zrobię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.