Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Business Class, czyli dodatek dla prenumerat. Pulsu Biznesu

Rekomendowane odpowiedzi

Sa takie strony zobaczcie sami:

pb01ow8.th.jpg pb02sp4.th.jpg pb03gq3.th.jpg

O klubie powiedział Darek, mi także udało się coś wtrącić.

Myślę, że to pokłosie ubiegłorocznego zaangażowania w specjalne wydanie Pulsu Biznesu.

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He He. Świetne zdjęcie Darka 8)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Szkoda, że w wypowiedzi Darka zabrakło miejsca na pasję. Wypowiedzi właściwie koncentrują się wokół odpowiedniego dobrania zegarka do ubioru, jest też kilka zdań o podróbach. Świat zegarków został potraktowany w sposób zbyt powierzchowny. Sorry Darek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gniewam się

to nie miał być artykuł o pasji tylko właśnie o doborze zegarka jako elementu stroju , dlatego takie były pytania i takie odpowiedzi .

Uznałem za to ,że jest to kolejne miejsce dla promocji KMZiZ dlatego zgodziłem się na ten "wywiad"

I tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Miało być w telegraficznym skrócie, dla 'masowego' pożeracza prasy - i tak jest. Przy okazji o Klubie. I bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny wywiadzik. I jako młody człowiek, stojący przed życiowym wyborem "nauka czy biznes" już wiem co wybrać, żeby w przyszłości zbudować kolekcję taką, jaką ma Darek :D Mimo to decyzja jeszcze niepodjęta :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.