Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

Wybory Prezydenckie 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Gość *Adam*
przeraża mnie że 3 miejsce u Nas ma Cimoszewicz :) :cry:

 

 

Mnie nie przeraża ja tego po prostu nie rozumiem :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

to jest właśnie Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

No nie narzekajmy tak :wink: U nas na podhalu jest naprawdę fajnie i zastanawiam się kto zwycięży Kaczka czy Kaczor (Donald ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to, kiedy się pokłócicie, który kandydat jest najlepszy :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

Jezzu cimoszka już na drugim miejscu

:cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Ciekawe jest to, kiedy się pokłócicie, który kandydat jest najlepszy :)

 

o ten SYF (???) jakim jest polityka napewno NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*
Ciekawe jest to, kiedy się pokłócicie, który kandydat jest najlepszy :)

 

Dlaczego mamy się kłócić :?: Jak powiedziałem ubolewam tylko nad tym ale u nas i tak zawsze będzie inaczej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frunobulax
A Lepper- Zenith'a :)

 

Jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Frunobulax,

nie wiem, ale poszukam :)

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawe czy wyniki naszego głosowania zostaną odzwierciedlone przez społeczeństwo w wyborach prezydenckich :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepr to chyba Grand Class z rezerwą chodu i w złocie. Tak z głowy czyli z niczego przytaczam, więc mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: :):):)

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pan marszałek WC zrezygnował z udziału w wyborach, wobec czego należy dokonać małej korekty w ankiecie...


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korekta wprowadzona :):):)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jezzu cimoszka już na drugim miejscu

:cry: :cry:

 

No i dzisiaj problem rozwiązał się sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

A nic nie zapowiadało takiego dobrego dnia !!! :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:):):)

"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O politykach "made in Poland" - bez wyjątku - mam zdanie takie, jak miał o politykach w ogólności N.G. Dy2nĄvila:

 

Polityk demokratyczny zawsze się sprzedaje. Bogatym za gotówkę. Biednym na raty.

oraz:

 

„Wykształcenie” współczesnego polityka składa się z idei, które eksploatuje i z tekstów, które plugawi.

i:

 

My, reakcjoniści jesteśmy nieszczęśliwymi ludźmi: lewicowcy kradną nam idee, prawicowcy słowa.

jak również:

 

Politycy to kurtyzany plebsu.

oraz:

 

Jeśli ustawy wydawane są w imię ludzkości, jest demokrata najpokorniejszym z niewolników.

 

Ponadto:

 

Gdy pada słowo „ludzkość”, elity odbezpieczają swe bomby, masy zaś rozglądają się za schronami. (Carl Schmitt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
A nic nie zapowiadało takiego dobrego dnia !!! :)

 

Pozdrawiam

 

:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No cóż, mój uśmiech był raczej formą wyśmiania politycznych oponentów Cimoszewicza. Ja nie jest jakimś jego wielkim zwolennikiem, ale uważam, że źle się stało iż Cimoszewicz zrezygnował. Ucierpiała na tym polska demokracja, a z całej tej sytuacji płynie negatywny sygnał świadczący o tym, że wystarczy człowieka zgnębić, zaszczuć, aby osiągnąć zamierzony cel. Ja takiemu postępowaniu mówię NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka czystego nie tak łatwo zgnębić. Zadufanego w sobie kłamcę i owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

Rozumiem rozczarowanie zwolenników WC podobno 2 mln poszły się paść :) pomijając kwestie "ewentualnych" :wink: kłopotów z prawem byłego kandydata, powinien walczyć do końca dużo ludzi zainwestowało w jego kampanie swoje siły i pieniądze o on ich wszystkich wystawił do wiatru i pewnie sobie wyjedzie do USA do rodziny. Można spekulować że trwająca kampania ujawniłaby jeszcze kilka ciekawych rzeczy... :wink: Warto przypomnieć że złożył rezygnacje w dniu kiedy miał ujawnić dokumenty dotyczące transakcji giełdowych (dokumentów nie pokazał chociaż obiecywał) podsumowując moim zdaniem zachował się jak osoba niegodna pokładanych w nim nadziei wielu ludzi /i bynajmniej nie jest to zdania sympatyka

 

 

wystarczy człowieka zgnębić, zaszczuć, aby osiągnąć zamierzony cel
Wielu z działaczy opozycji do roku 1989 spędziło wiele lat w więzieniu byli represjonowani, bici, szykanowani - miarkujmy słowa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wielu z działaczy opozycji do roku 1989 spędziło wiele lat w więzieniu byli represjonowani, bici, szykanowani - miarkujmy słowa !

 

Fakt, ale wielu działaczy otacza się nie do końca właściwymi ludźmi. Tak czy inaczej Frasyniuk jest najlepszym przykładem tego, że z niektórymi działaczami lewicy można się jakoś dogadać. Natomiast jeżeli za Tuskiem stoi ktoś taki jak Pułkownik Miodowicz, to ja dziękuję za takiego Prezydenta choć... pomysł podatku liniowego oraz jednomandatowych okręgów wyborczych, podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.