Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym w 7 dychach się zmieścić. Lecz jest to nie realne. :(

Max 9 dych.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Benzyna, automat i byłoby super jak miałby mało drzwi.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym po dealerach Mini one z automatem, powinieneś się zmieścić w 90k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się pewnie skończy.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawaria Motors dysponuje Mini "second hand" w dobrych cenach.

Sam zakupiłem 4 latka  z automatem dla małżonki....

Mirek


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym po dealerach Mini one z automatem, powinieneś się zmieścić w 90k

 

Tak się pewnie skończy.

Też mi się tak wydaje, dlatego też od razu proponowałem mini zaraz po 500 :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawaria Motors 

 

z ciekawostek - kolega wczoraj opowiedział mi historię, która trwa od miesiąca i końca na razie nie widać. 3 letnie X5 z R4 w dieslu pod maską, kuzyn kolegi kupił je rok temu (jako 2 letnie) w salonie jako poleasingowe, z pełną gwarancją (przedłużona na 5 czy "ileśtam" lat). Dzisiaj ma niecałe 100 tys nalotu - strzelił łańcuch rozrządu. Lipa ale jest gwarancja. Auto wylądowało w ASO, tam panowie zaczęli gmerać w papierach i doszukali się, że pierwszy właściciel przekroczył o 15tys km któryś z interwałów serwisowych przez co auto straciło gwarancję. Pomimo to, gdy kuzyn kolegi kupował to auto jako drugi właściciel nikt go o tym nie poinformował a co więcej - przedłużyli gwarancję za jego dopłatą. Sytuacja na dziś wygląda tak, że auto stoi od miesiąca z uwalonym silnikiem, ASO mówi, że wymieni silnik ale za 90 tys zł  :ph34r: taka sytuacja 

pomijam już cenę silnika, 90k zł kosztował goły słupek ale do M5 e39 czy M3 e92, 3.0D R6 do e60 w ASO w Monachium - 15 tys euro( 10k silnik i 5k wymiana). Skąd wzięli 90tys zł za R4 - nie mam pojęcia 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawostek - kolega wczoraj opowiedział mi historię, która trwa od miesiąca i końca na razie nie widać. 3 letnie X5 z R4 w dieslu pod maską, kuzyn kolegi kupił je rok temu (jako 2 letnie) w salonie jako poleasingowe, z pełną gwarancją (przedłużona na 5 czy "ileśtam" lat). Dzisiaj ma niecałe 100 tys nalotu - strzelił łańcuch rozrządu. Lipa ale jest gwarancja. Auto wylądowało w ASO, tam panowie zaczęli gmerać w papierach i doszukali się, że pierwszy właściciel przekroczył o 15tys km któryś z interwałów serwisowych przez co auto straciło gwarancję. Pomimo to, gdy kuzyn kolegi kupował to auto jako drugi właściciel nikt go o tym nie poinformował a co więcej - przedłużyli gwarancję za jego dopłatą. Sytuacja na dziś wygląda tak, że auto stoi od miesiąca z uwalonym silnikiem, ASO mówi, że wymieni silnik ale za 90 tys zł  :ph34r: taka sytuacja 

pomijam już cenę silnika, 90k zł kosztował goły słupek ale do M5 e39 czy M3 e92, 3.0D R6 do e60 w ASO w Monachium - 15 tys euro( 10k silnik i 5k wymiana). Skąd wzięli 90tys zł za R4 - nie mam pojęcia 

 

To tylko pokazuje jak traktują nas sprzedawcy. Chętnie sprzedają nam pakiety gwarancyjne, ale w momencie gdy wydarzy się coś poważnego, zaczynając grzebać w dokumentach czy logach, bo a nóż klient sobie coś nielegalnie zakodował i już będzie powód do odmowy naprawy gwarancyjnej.

Ale w tym wypadku sprawa jest prosta - dealer sprzedał auto z wadą prawną, więc auto było niezgodne z umową, każdy ogarnięty prawnik załatwi szybko taką sprawę. Ważne tylko, żeby roszczenie kierować do dealera, a nie do producenta, bo jeśli rzeczywiście termin przeglądu był przekroczony o 15 tys., to producent rzeczywiście ma prawo cofnąć gwarancję.

 

 

Tak się pewnie skończy.

 

Jeśli dopuszczasz niewiele używane, kupione w ASO z gwarancją, to załapiesz się na rocznego Coopera albo dwuletniego Coopera S, a ten ostatni to już niezły gokart. Zobacz na mini-next.pl, tam są oferty Inchcape, dużego dealera.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydaje, że sprawa skończy się w sądzie a wina ASO jest ewidentna, pytanie tylko ile będzie trwało odbijanie piłeczki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, dlatego też od razu proponowałem mini zaraz po 500 :)

Pamiętam.

 

...

Jeśli dopuszczasz niewiele używane, kupione w ASO z gwarancją, to załapiesz się na rocznego Coopera albo dwuletniego Coopera S, a ten ostatni to już niezły gokart. Zobacz na mini-next.pl, tam są oferty Inchcape, dużego dealera.

Nie jest mi potrzeby taki mocny samochód.

Ofertę tego dilera bardzo dobrze znam. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się,może zmienisz zdanie. Dla żony miałem wziąć clubmana 136km,a skończyło sie na S... I wcale nie wydaje się za mocny,a zaskakująco mało pali wg mnie... Do tego jest sportowa skrzynia i zmiana trybów jazdy. W przypadku mini naprawdę warto rozejrzeć się za roczniakiem z lepszym wyp.z salonu na gwarancji,która można rozszerzyć w bardzo rozsądnych pieniądzach... Te auta (w wysokim wyposażeniu) potrafią stracić ok 50 tyś z pierwotnej cennikowo ceny przez pierwszy rok,często przy symbolicznym przebiegu.

Spójrz też na oferty salonu Dobrzański z Krakowa. Duży dealer BMW, mają zwykle szeroki wybór miniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy se. ;)

 

 

Fajnie sie prezentuje z tym wzorem felg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się,może zmienisz zdanie. Dla żony miałem wziąć clubmana 136km,a skończyło sie na S... I wcale nie wydaje się za mocny,a zaskakująco mało pali wg mnie... Do tego jest sportowa skrzynia i zmiana trybów jazdy. W przypadku mini naprawdę warto rozejrzeć się za roczniakiem z lepszym wyp.z salonu na gwarancji,która można rozszerzyć w bardzo rozsądnych pieniądzach... Te auta (w wysokim wyposażeniu) potrafią stracić ok 50 tyś z pierwotnej cennikowo ceny przez pierwszy rok,często przy symbolicznym przebiegu.

Spójrz też na oferty salonu Dobrzański z Krakowa. Duży dealer BMW, mają zwykle szeroki wybór miniaków.

Nie twierdzę, że za mocny. Bo nie ma takiego auta. ;)

Nie potrzebuję takiej mocy. 136 km to i tak dużo za dużo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie prezentuje z tym wzorem felg.

Są niezłe i występują w dwóch wybarwieniach. Całe srebrne i takie, jak ma LSE - srebrno-grafitowe.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są niezłe i występują w dwóch wybarwieniach. Całe srebrne i takie, jak ma LSE - srebrno-grafitowe.

Jak kojarze też masz w GLC  ten wzór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kojarze też masz w GLC ten wzór.

Dokładnie takie same w dwudziestce :)d440189ba3b64fe2324caea93df5dd38.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym mercu podoba mi się grill i tylna klapa z lampami - ale góra do dołu za czorta mi nie pasuje

Może jak by dać większe koła aby wypełnić te luki.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już za dużo miejsca nie zostało. Największe, jakie można do niego założyć, to 21".

8cf4cf228d9440787fd2e7b1d172a188.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe, jakie można do niego założyć, to 21".

Ja o tym meśku białym pisałem - ten Twój fajny

 

Kumpel chodził za jakimś mercedesem i w końcu kupił - tylko nie pamiętam  jaki to model - mała kabina i szeroki dół - no jak żelazko wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie prezentuje z tym wzorem felg.

 

Dzięki. :) Wprawdzie - jak już chyba wspominiałem - NIC w tym aucie nie jest wynikiem mojego indywidualnego zamówienia (po prostu wziąłem "gotowca", bo był w dobrej cenie), ale "leży mi" dobrze. :)

 

Tak w ogóle, stałem się kolejną ofiarą marketingu (może). :D;) Naczytałem się, naczytałem, że to, tamto, sramto ;) i w piątek wymieniam na zimowe run-on-flaty Pirelli (teraz są letnie ROF Goodyear) - bo niby lepiej.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym białym GLA to jest tylko takie złudzenie optyczne, spotęgowane białym lakierem i czarnymi nadkolami.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.