Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ekonomiczny woz :lol: ze spalaniem typowym dla doladowanej dwulitrowki. Zapożyczone z ,, Motoru "

Mam 330e od 2,5 roku i 125 tys. km.

I poleciłbym ten wóz nawet nie mogącym regularnie go ładować.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLS fajny. Pomimo zbyt dużej ilości drzwi. Udał się Mercedesowi ten model.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wybiera się do Koloni na market świąteczny to warto rozważyć hotel v8

 

Maja tam niemała kolekcje samochodów, zdecydowana większość do sprzedania

6b4d791114ec9509b8ae36089a585053.jpg

b99acb3273a626e0f7686349054c03f8.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CLS 550 dobry wybór niezależnie od generacji

 

post-95072-0-60329500-1576525591_thumb.jpg

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray Donovan bardzo lubiłem ten serial na początku 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

CLS 550 dobry wybór niezależnie od generacji

 

attachicon.gifDtK4MgmWoAAVIop.jpg

;)

 

Muszę dokupić bejzbolbata  :)

Fotki na szybko przed przeglądem rejestracyjnym

post-105307-0-90521600-1576537754_thumb.jpeg

post-105307-0-49582300-1576537947_thumb.jpeg

post-105307-0-79798100-1576537980_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod domem często parkuje taki CLS zrobiony w 100% na czarno. Felgi, chromy, lampy, no w 100% czarny. Z opisu powiedziałbym, że może trochę odpust, ale na żywo robi robotę. Bardzo ładnie się zestarzały te Mercedesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

U mnie pod domem często parkuje taki CLS zrobiony w 100% na czarno. Felgi, chromy, lampy, no w 100% czarny. Z opisu powiedziałbym, że może trochę odpust, ale na żywo robi robotę. Bardzo ładnie się zestarzały te Mercedesy.

 

Lubię takie kształty (mam jeszcze vw cc) a pierwsza generacja jest ponadczasowa. W 2 i 3 gen mocne silniki to niestety jednostki doładowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec miał przez jakiś czas pierwszego (wg mnie najładniejszego) CC, finalnie dla niego okazał się za słaby i za niski, wysiadanie z jego kolanami to był cały proces :P Do CC2 już się dorwali księgowi i zrobili troszkę innego Passata.

 

A co do VW. Wczoraj pojechałem ze znajomym z pracy do salonu, odebrać jego Arteona R-line z praktycznie max wyposażeniem. Jedyne co mi przychodzi do głowy po obejrzeniu dokładniejszym - z zewnątrz - bardzo ładne auto, wewnątrz - tunel środkowy i konsola - żenada, a nawet Żenada przez duże "Ż". Plastiki użyte do tych elementów to jest jakiś dramat, twarde, brzydkie, trzeszczące. Roletka do uchwytu na kubki wygląda jak by miała zaraz odpaść. Bardzo zawiedziony jestem wykonaniem Arteona wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Mam właśnie pierwszego cc. Już mogłem zamawiać 2gen ale zdążyłem wziąć jednego z ostatnich 1gen - jest po prostu ładniejszy. Arteona oglądaliśmy z żoną w salonie i wyszliśmy. Byliśmy jeszcze na jeździe Lexem GS ale to auto nie dla mnie - bez duszy  ;) a żona mówi: Toyota for Arabs  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cc też miałem kłopot z wsiadaniem i wysiadaniem. No cóż, pesel robi swoje i teraz to już tylko suvy będą ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cc też miałem kłopot z wsiadaniem i wysiadaniem. No cóż, pesel robi swoje i teraz to już tylko suvy będą ... :)

Hehe, u mnie już są ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie chłopaki. Mam 47 lat, a jeszcze rok temu miałem Mazdę MX-5 i wsiadałem do niej bez problemu. Trzeba mieć technikę.  ;)

Obecne BMW 5 uważam za wzór pod względem wsiadania i wysiadania, nie wiem co mogłoby tu stwarzać problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie mówisz z tą techniką siadania. Ja całe swoje umiejętności w tym zakresie ćwiczę na skuterze. To teraz jest dla mnie większą frajdą niż jazda autem. Dość późno odkryłem motocykle, ale cieszę się, że jeszcze daję radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz naprawdę poćwiczyć to kup sobie crossa, tam kanapa jest mniej więcej na wysokości metra  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz naprawdę poćwiczyć to kup sobie crossa, tam kanapa jest mniej więcej na wysokości metra :D

Cross może nie, ale Afrika Twin mi się podoba, nawet bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Zdjęcia z zakorkowanego Szczecina. Obserwacja: przy 285 mm na tylnych kołach porównanie do innych aut wygląda jakby jeździli na kołach rowerowych  :lol:

post-105307-0-70298000-1576707077_thumb.jpeg

post-105307-0-10425700-1576707097_thumb.jpeg

post-105307-0-40308300-1576707119_thumb.jpeg


Nie przesadzajcie chłopaki. Mam 47 lat, a jeszcze rok temu miałem Mazdę MX-5 i wsiadałem do niej bez problemu. Trzeba mieć technikę.  ;)

Obecne BMW 5 uważam za wzór pod względem wsiadania i wysiadania, nie wiem co mogłoby tu stwarzać problem...

 

Jesteśmy rownolatkami i też bez problemu wsiadam i wysiadam z coupé. A mam 2 sztuki  :)

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie chłopaki. Mam 47 lat, a jeszcze rok temu miałem Mazdę MX-5 i wsiadałem do niej bez problemu. Trzeba mieć technikę.  ;)

Obecne BMW 5 uważam za wzór pod względem wsiadania i wysiadania, nie wiem co mogłoby tu stwarzać problem...

Ja od czasu jak odebrałem Alfę zrobiłem nią już jakieś 3k km i siedzę tam dość nisko. Kilka dni temu odbierałem z firmy Avensisa, którego wykupiłem i odstawiałem 100km pod rodzinny dom. No i teraz tak :) Jak przesiadałem się z Toyoty do Alfy to po prostu stwierdziłem "niżej siedzę", po 6 tygodniach w Giulii i władowaniu się do Toyoty, to czułem się jak bym Suvem jechał normalnie. Pozycja, widoczność itd. Spora różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Ja od czasu jak odebrałem Alfę zrobiłem nią już jakieś 3k km i siedzę tam dość nisko. Kilka dni temu odbierałem z firmy Avensisa, którego wykupiłem i odstawiałem 100km pod rodzinny dom. No i teraz tak :) Jak przesiadałem się z Toyoty do Alfy to po prostu stwierdziłem "niżej siedzę", po 6 tygodniach w Giulii i władowaniu się do Toyoty, to czułem się jak bym Suvem jechał normalnie. Pozycja, widoczność itd. Spora różnica :)

 

A jaka Dżulia? tzn: ile kunia? i któren napęd?

Bardzo ładna jest ta Alfa. Czterolistna to moje marzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze znajomymi byliśmy w weekend w Kolonii. Jechaliśmy Mercedesem viano, bo w 7 osób. Przez pierwsze 100 kilometrów czułem się jakbym siedział w ciągniku siodłowym  :lol:


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z 500 na Mini (możnaby powiedzieć podobnych aut) to przepaść. Wszystko, ale dokładnie wszystko inne.

Ciekaw jestem ile czasu będę się przedstawiał.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka Dżulia? tzn: ile kunia? i któren napęd?

Bardzo ładna jest ta Alfa. Czterolistna to moje marzenie...

 

Ja mam tzw B-line czyli Bieda line-a :) Benzynka 2 litry, 200 kunia, tył napęd, praktycznie podstawowe wyposażenie. Po tych ponad 3k km, zdecydowanie wybrałbym ją jeszcze raz, kosztem bardzo dobrze wyposażonych Koreańczyków np. Silnik mimo 4 garnków brzmi całkiem nieźle, autko jest dynamiczne, bajecznie trzyma się drogi i bierze zakręty, wykonanie w środku też na duży plus.

 

No ale pierwszy serwis już umówiony na początek stycznia :D nic poważnego, ale klimatyzacja hałasuje, pewnie jakieś łożysko w wiatraczku czy coś takiego, więc będą musieli zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z 500 na Mini (możnaby powiedzieć podobnych aut) to przepaść. Wszystko, ale dokładnie wszystko inne.

Ciekaw jestem ile czasu będę się przedstawiał.

Na lepsze czy gorsze ta zmiana w Twoim odczuciu?


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.