Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Inny by narzekał, ja tylko mówię 😃


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z taką fajna alfą i RWD to tylko korzystać

oj, tam chyba Q4 jest więc nie poszaleje;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, plszcto napisał(-a):


oj, tam chyba Q4 jest więc nie poszaleje;-)

 

Daj gazu i zobaczysz - w zasadzie jest tylnonapędowa.

Q4 to zdecydowanie nie SAWD z mojej Imprezy ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault Zoe w wersji elektrycznej. Ktoś miał do czynienia? Jakieś opinie, komentarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Parę filmów nagrał "moto doradca" z Zoe

o ile dobrze pamiętam to był w jego posiadaniu, nie tylko do testów

 

Edytowane przez jacus

JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Zoe benzynowe Clio nie może byc? Wymiary zbliżone, a przy nowych autach  elektryk jest droższy.Dopiero, gdy przyjeździ sie różnice w cenie mozna mówić o oszczednosciach. Patrzac przyszłościowo, bo kazdego to czeka  , benzynę szybciej się sprzeda.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 20:51, pmwas napisał(-a):

I na tyl z dołączanym przodem 

BF872DCC-7BE0-40D2-A3E8-F966E02995BF.thumb.jpeg.8cfbb470b1aa2f395a176cb335a453cf.jpeg

 

Musze znaleźć lepsze światło :)

Powinieneś podziękować importerom UAZA w PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jacus napisał(-a):

 

Parę filmów nagrał "moto doradca" z Zoe

o ile dobrze pamiętam to był w jego posiadaniu, nie tylko do testów

 

Dzięki za link, obejrzę. 

 

5 godzin temu, rafi87 napisał(-a):

Zamiast Zoe benzynowe Clio nie może byc? Wymiary zbliżone, a przy nowych autach  elektryk jest droższy.Dopiero, gdy przyjeździ sie różnice w cenie mozna mówić o oszczednosciach. Patrzac przyszłościowo, bo kazdego to czeka  , benzynę szybciej się sprzeda.😁

Widzisz, już jestem na tym kolejnym etapie, tzn. małą benzynę w postaci pięćsetki chcę wymienić na elektryka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2022 o 15:45, Paweł Bury. napisał(-a):

No właśnie, ale spalanie wtedy razy trzy.

Szukam dalej 

No i kupiłem 

Benzynę jednak, zobaczymy.

 

20220409_190119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Mondeo?

Tak

Teraz doczytałem w ich papierach w rubryce silnik  że jest zwiększone zużycie oleju. Nikt mnie o tym nie poinformował.

Jak to sprawdzili? I o jakim nadmiernym zużyciu mówimy?

Mam 10 dni na zwrot jak by co

W książce serwisowej nic tylko daty przeglądów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałe 4 x Mondeo w tym jedno w benzynie. każdym przejechałem ok 180 Tkm ikażdy był u mnie 4 lata.. NIGDY, NIC oprócz przeglądów...

Acha.. wszystkie tzw "Titanium" :)


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest 1.5 ecobust - zastanawia mnie te zwiększone zużycie oleju - skąd ta informacja ? kto i jak to wybadał ? no bo przecież sprzedający im tego nie powiedział 

Kupiłem w AAA Auto na Bielanach we Wrocławiu 

Jeśli jest to 200gr na 10000km to ok ale jak litr na 1000 to ja takiego nie chcę nawet jak to jest w normie (ich) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak mówią użytkownicy, sam miałem Mondeo MK3 beznynę 1.8, sprzedałem z przebiegiem 250 tyś, tylko przeglądy, oleje, klocki i żadnych problemów. Moim naturalnym wyborem miało być MK5 ale historie olejowe mnie zniechęciły. Czarę goryczy przelała historia użytkownika z forum Ford Klub, który nowym egzemplarzem śmignął trasę do Niemiec i z powrotem, po powrocie zaczęły stukać panewki. Serwis odrzucil roszczenie bo stwierdził, że w silniku było 1.5 l. oleju i to wina użytkownika, a w instrukcji jest napisane możliwe zużycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mmaniek napisał(-a):

Czarę goryczy przelała historia użytkownika z forum Ford Klub, który nowym egzemplarzem śmignął trasę do Niemiec i z powrotem, po powrocie zaczęły stukać panewki.

 Nie był to czasami ktoś z Poznania?

 Bo znam podobny przypadek.

Odebrano 5 takich samych modeli z czego jedne nie dojechł  pewnego dnia ( 3 miesiące po zakupie) z Niemiec do Poznania ( zatarł się silnik- to był "diesel" też Tytanium 2,0


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, skąd był użytkownik, to było trzy lata temu, na forum Fordclupolska na pewno da się to znaleźć. Na pewno chodziło o silnik benzynowy bo tylko taki brałem pod uwagę.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to :)

 Ale to znaczy, że czy benzyna, czy diesel to są niedoskonałości.. ludzkie.. bo ktoś  na montowni nie zalał olejem w odpowiedniej ilości...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Tu jest 1.5 ecobust - zastanawia mnie te zwiększone zużycie oleju - skąd ta informacja ? kto i jak to wybadał ? no bo przecież sprzedający im tego nie powiedział 

Kupiłem w AAA Auto na Bielanach we Wrocławiu 

Jeśli jest to 200gr na 10000km to ok ale jak litr na 1000 to ja takiego nie chcę nawet jak to jest w normie (ich) 

To nie wróży nic dobrego. Mam złe doświadczenia osobiste z nimi i słyszałem też kilka negatywnych opinii o tej firmie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie to
 Ale to znaczy, że czy benzyna, czy diesel to są niedoskonałości.. ludzkie.. bo ktoś  na montowni nie zalał olejem w odpowiedniej ilości...
Nie chcę teraz koloryzować, ale wydaje mi się, że auto miało ok. roku i kilka-kilkanaście tysięcy przebiegu, więc mało prawdopodobne żeby fabrycznie było malo. Zresztą nie o to tu chodzi czy olej był ale o to jakie jest dopuszczalne zużycie podane przez producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i kupiłem 
Benzynę jednak, zobaczymy.
 


Oby Ci dobrze służył. Ja też w końcu kupiłem. Ostatecznie paroletni.
To, co się dzieje teraz z dostępnością nowych i cenami używanych, to jakiś dramat. Za pieniądze, które teraz zapłaciłem za pięciolatka dwa lata temu kupiłbym ten sam samochód (jako dwu-trzyletni).
Ogólnie dla mnie zakup samochodu to dość traumatyczne przeżycie. Teraz czeka mnie kolejna trauma, czyli sprzedaż poprzedniego…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.