Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Pogadajmy o samochodach :-)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28185 odpowiedzi w tym temacie

#28181 Bugs

Bugs
  • Użytkownik
  • 2011 postów

Napisano wczoraj, 13:26

Ale tu jest mowa o 318d, czyli mocno osłabionym silniku z 520d...

Fakt, to jest ta sama moc ale zrywność diesla będzie inna.

Wcześniejsze 318d może demonami prędkości nie były ale było to kompromis między ceną, ekonomiką i osiągami

• 0

#28182 rafi87

rafi87
  • Użytkownik
  • 1612 postów

Napisano wczoraj, 13:37

Tak, utrzymuje fordowska 100k gwarancję na powertrain, czyli silnik, skrzynia, most.
Można z tego samochodu wycisnąć więcej, dużo więcej, ale to już bez gwarancji fabrycznej. Są opcje 800KM z gwarancją tunera na silnik, ale ja takim gwarancji nie wierzę. 1000KM też jest dla 5.0, ale tu już jest brak jakiejkolwiek możliwości na wykup gwarancji.
Ostanie dyno co widziałem, to z fabrycznym fordowskim softem na 93octanowym ( nasze oktany ) ten samochód zrobił 643KM na kołach, czyli około 760 na wale.
A opcji zafordowskich na inne programy jest od cholery....
1000 konnego Mustanga można kupić w Stanach u jednego dilera za jedyne $55k,to musi być najtańsze 1000KM w naszej galaktyce 

Jeszcze dekade temu  przykładowo 1000KM Supra to był kosmos.

• 0

#28183 B4rtek

B4rtek
  • Użytkownik
  • 204 postów

Napisano wczoraj, 17:25

Drodzy, może akurat. Ktoś jeździ Passatem B8 FL, superbem 2019 lub insignia nowa?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • 0

#28184 vvv

vvv
  • Użytkownik
  • 1068 postów

Napisano wczoraj, 19:41

Ja dzisiaj spędziłem trochę czasu w Audi.

Jednak matrixy i full ledy to super bajer, bardzo mi się to podoba. Odmładzają samochód w moich oczach. Tak, więc matrixy must have. Ogólnie po porównaniu mojego modelu z nowym to sporo opcji będę musiał dobrać. 

Zdziwiłem się, że: Lusterko do makijażu, podświetlane opcja... Komfortowy podłokietnik z przodu (w sensie regulowany kąt i wysunięcie) opcja... Lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniane opcja... Jak się ma te rzeczy w samochodach od kilku dobrych lat to trochę dziwi, że są to opcje. 

Chwila nieuwagi i można coś przeoczyć, a potem żałować wyboru przez kilka lat. 

W ogóle teraz mam wersję ultra, czyli ekologiczna i ekonomiczna ;), ale w pakiecie było sportowe obniżone zawieszenie  :ph34r: no i teraz się zastanawiam czy przez te 20mm to nowa będzie koza czy jednak nie  :lol:  :lol:  :lol:

• 0

#28185 Trociniarz

Trociniarz
  • Nowy Użytkownik
  • 45 postów

Napisano dziś, 12:50

Ja dzisiaj spędziłem trochę czasu w Audi.

Jednak matrixy i full ledy to super bajer, bardzo mi się to podoba. Odmładzają samochód w moich oczach. Tak, więc matrixy must have. Ogólnie po porównaniu mojego modelu z nowym to sporo opcji będę musiał dobrać. 

Zdziwiłem się, że: Lusterko do makijażu, podświetlane opcja... Komfortowy podłokietnik z przodu (w sensie regulowany kąt i wysunięcie) opcja... Lusterko wewnętrzne automatycznie przyciemniane opcja... Jak się ma te rzeczy w samochodach od kilku dobrych lat to trochę dziwi, że są to opcje. 

Chwila nieuwagi i można coś przeoczyć, a potem żałować wyboru przez kilka lat. 

W ogóle teraz mam wersję ultra, czyli ekologiczna i ekonomiczna ;), ale w pakiecie było sportowe obniżone zawieszenie  :ph34r: no i teraz się zastanawiam czy przez te 20mm to nowa będzie koza czy jednak nie  :lol:  :lol:  :lol:

Opcje, które podałeś nie są oczywiste również w segmencie E, tak wynika z moich doświadczeń.

Audi jest świetne w bardzo drobiazgowej personalizacji w konfiguracji gdzie nie jest się skazanym na pakiety - co mnie osobiście bardzo irytuje.

Ja pamiętam jak zamawiałem A5 kilka lat temu to wszystko miałem dokładnie przemyślane a później okazało się że Audi parking system to czujniki jedynie z tyłu- trzeba faktycznie być bardzo szczegółowym.

• 0

#28186 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5950 postów

Napisano dziś, 16:44

Opla sprzedam  :)

http://zegarkiclub.p...-5#entry2668078

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych