Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość jacek_

Adriatica Worldchampion - renowacja. Za ile? Gdzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacek_

Dostełem od dziadka zegarek mechaniczny Adriatica Worldchampion kupiony na początku lat sześćdziesiątych (1962 lub 1963). Jest piękny, ale wyraźnie widać, że był intensywnie wykorzystywany przez ponad 40 lat. Wg. mnie koperta nadaje się do wymiany (jest bardzo porysowana), szkiełko (też porysowane), wskazówka wydaje się lekko zardzewiała, co do cyferblatu to nie jestem pewnien. Załączam zdjęcia.

 

Ile może kosztować renowacja tego zegarka? Proszę o polecenie miejsca w Łodzi lub okolicach gdzie mógłbym go oddać w dobre ręce do renowacji.

 

post-0-0-53173900-1330477185.jpg post-0-0-02170500-1330477188.jpg post-0-0-96015800-1330477189.jpg

 

POPRAWIONE: Poprawiłem datę zakupu zegrka. Dowiedziałem się dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na forum taka opcja szukaj. Nie ma sensu zaczynać od nowa wałkowanego już tematu.

Streszczając Warszawa Złota 62 (chyba).

 

Witam na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż za podobieństwo... Ja mam po dziadku Atlantica Worldmastera Prima. Załączam foto

post-684-0-39074100-1330477243.jpg

I jak uzbieram trochę kasy to też oddam go do renowacji... :(


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvus, zrobisz jak chcesz, ale ja bym tarczy nie ruszał. Nowy chrom + szybka i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze... to chciałem tarczę tylko trochę odczyścić z brudu (pod warunkiem, że odbędzie się to "bezdotykowo"), szybka jest już nowa :(, chrom jak najbardziej no i cuś ze wskazówkami trza by zrobić bo poczerniały. Dziadek (niech mu ziamia lekką będzie) intensywnie go eksploatował a pracy biurowej to on nie miał :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jeszcze wskazówki. Myslałem, że szkiełko jest porysowane, ale przecież widzę tylko zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będę starał się zrobić z niego "nówkę" bo bym go zeszpecił :( jest stary i ma wyglądać na stary... ale w dobrym stanie :) nie będę nawet ruszał zarysowań na tarczy (między 6ta a 9ta).

Wiadomo, że na podstawie fotki tak na prawdę niewiele można zobaczyć bo to 2D.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.