Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
diesel

Klub Miłośników Zegarków GLYCINE

Rekomendowane odpowiedzi

I jak wrażenia? U mnie nie ustępuje miejsca innym zegarkom odkąd do mnie przyjechała. Dodatkowo jest super dokładna. Odchyłka od momentu kupna, tj. od 28.02 (cały czas chodzi) to 0,2s na plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Dzisiejszy "prezent" od UPS i przyszły towarzysz podróży motocyklowych.

 

post-111954-0-30088100-1584025724_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? U mnie nie ustępuje miejsca innym zegarkom odkąd do mnie przyjechała. Dodatkowo jest super dokładna. Odchyłka od momentu kupna, tj. od 28.02 (cały czas chodzi) to 0,2s na plusie :)

 

Na ręce od kliku godzin wiec nic mądrego nie napisze ;)

Obecnie szukam sensownego paska, znając życie obecne nato dłuższą chwile będzie dzielnie wspierać zegar.

 

Jakość jak dla mnie rewelacja, jedyny minus to słaby w komplecie pasek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Paski są makabryczne, grube i sztywne. W obu zegarkach, które kupiłem, zmiana pasków została dokonana w pierwszej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski są makabryczne, grube i sztywne. W obu zegarkach, które kupiłem, zmiana pasków została dokonana w pierwszej kolejności.

 

Amen  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowych nabytków

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla nowych nabytków

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dziękuję serdecznie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, zapytam znawców tematu. Oprócz GL 0088 który Combat Sub ma z lumy cyfry arabskie w indeksach? Pytam gdyż IMO szare cyfry to porażka.

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beriam pasek pasuje kolorystycznie. A sam Bond nosił zbyt wąskie nato. Więc nie ma się co przejmować. ;)

 

 

 

 

 

Gratuluję nowości.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beriam pasek pasuje kolorystycznie. A sam Bond nosił zbyt wąskie nato. Więc nie ma się co przejmować. ;)

 

 

Gratuluję nowości.

 

Jak tak to nie mam więcej pytań :)

 

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że fajne to nato. Kolorostycznie ciekawe. Zrób jakieś inne zdjęcie, żeby uchwycić więcej paska

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że fajne to nato. Kolorostycznie ciekawe. Zrób jakieś inne zdjęcie, żeby uchwycić więcej paska

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie ma sprawy.

Jutro, jak w końcu dobije do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Pytanie, być może naiwne, ale zadam, bo 680 stron wątku, to trochę dużo. Szanowni, czy w wersji Purist, przedłużenie wskazówki godzinowej od du*y strony, to li tylko zabieg stylistyczny, czy też ma jakieś uzasadnienie użytkowe. Na upartego to przedłużenie, przy odpowiednim ustawieniu obrotowego pierścienia, może być traktowane jako wskazówka godzinowa dla drugiej strefy czasowej, ale nie wiem czy taki był zamysł konstruktora? Będę wdzięczny za oświecenie mnie w tej kwestii.

Edytowane przez Paragraf22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak. W sumie nie zwróciłem na to uwagi, ale przedłużenie wskazuje dokładnie godzinę w trybie 12h. To też chyba ułatwia odczyt. Grot wskazuje 20 a przedłużenie godz. 8

 

6ffe096c90646439d9f09a7b32225b8a.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, być może naiwne, ale zadam, bo 680 stron wątku, to trochę dużo. Szanowni, czy w wersji Purist, grot (przedłużenie wskazówki godzinowej od du*y strony), to li tylko zabieg stylistyczny, czy też ma jakieś uzasadnienie użytkowe. Na upartego ten grot, przy odpowiednim ustawieniu obrotowego pierścienia, może być traktowany jako wskazówka godzinowa dla drugiej strefy czasowej, ale nie wiem czy taki był zamysł konstruktora? Będę wdzięczny za oświecenie mnie w tej kwestii.

O godzinie 18, to przedłużenie pokazuje godzinę 6.

Takie ułatwienie dla użytkowników odczytujących czas tylko w zakresie 0-12. Airmany były projektowane dla pilotów, głównie amerykańskich, a u nich czas jest AM/PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

post-111954-0-05745400-1584047253_thumb.jpg

 

Na przykład wskazówka godzinowa pokazuje, iż w Warszawie była w chwili zrobienia fotki 15.52 a przedłużka wskazówki godzinowej, że w Stambule była wtedy 17.52 ale nie wiem czy nie mącę :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przykład wskazówka godzinowa pokazuje, iż w Warszawie była w chwili zrobienia fotki 15.52 a przedłużka wskazówki godzinowej, że w Stambule była wtedy 17.52 ale nie wiem czy nie mącę :unsure:

Drugą strefę wskazuje grot i bezel, a przedłużka podaje, że dochodzi 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifIMG_3144 (edytowany).JPG

 

Na przykład wskazówka godzinowa pokazuje, iż w Warszawie była w chwili zrobienia fotki 15.52 a przedłużka wskazówki godzinowej, że w Stambule była wtedy 17.52 ale nie wiem czy nie mącę :unsure:

Pierwsza to 15:52 a druga to 5:52.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Sanik, Dorian,dzięki, jak się wyśpię, to spróbuję zrozumieć to co napisaliście smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik, Dorian,dzięki, jak się wyśpię, to spróbuję zrozumieć to co napisaliście smile.png

Nie ma co kombinować, purist to prosty zegarek, umożliwiający odczyt 2 stref czasowych, a dla obywateli państw 12h przeciwwaga wskazówki godzinowej, ułatwia zrozumienie, co to jest godzina 18 (tj. 6 pm) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragraf22

Nie ma co kombinować, purist to prosty zegarek, umożliwiający odczyt 2 stref czasowych, a dla obywateli państw 12h przeciwwaga wskazówki godzinowej, ułatwia zrozumienie, co to jest godzina 18 (tj. 6 pm) smile.png

Zrozumiałem od razu po Twoim wczorajszym wpisie, ale bałem się przyznać do tak wysokiego IQ, żeby mnie rząd do jakiegoś sztabu antykryzysowego przymusowo nie zwerbował wink.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że fajne to nato. Kolorostycznie ciekawe. Zrób jakieś inne zdjęcie, żeby uchwycić więcej paska Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Obiecane foto.

post-87846-0-34416500-1584110755_thumb.jpg

post-87846-0-03688800-1584110779_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Świetnie się tu komponuje pasek z combatem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beriam bardzo fajnie to pasuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.