Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

FORUMOWY SPIS AMFIBII

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem mam nadzieje, że wszystko OK  :)

Beczułka (chyba) 385 

 

W ramach rehabilitacji mała dioramka z elementami z ,,epoki"  

 

post-85891-0-66694200-1447863377_thumb.jpg

Edytowane przez UBOOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest OK ...choć sowiecko-zegarkowy 'purytanin' zaraz wziąłby pod lupę tarczę - czy aby jest oryginalna z epoki? (można trafić w necie współczesne repliki akurat tego wzoru tarczy amfibii - choć dla sprawiedliwości należy przyznać, że wiernie opowiadają pierwowzorowi)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

jest OK ...choć sowiecko-zegarkowy 'purytanin' zaraz wziąłby pod lupę tarczę - czy aby jest oryginalna z epoki? (można trafić w necie współczesne repliki akurat tego wzoru tarczy amfibii - choć dla sprawiedliwości należy przyznać, że wiernie opowiadają pierwowzorowi)

Ale te nowe są w cyrylicy, w łacinie nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest OK ...choć sowiecko-zegarkowy 'purytanin' zaraz wziąłby pod lupę tarczę - czy aby jest oryginalna z epoki? (można trafić w necie współczesne repliki akurat tego wzoru tarczy amfibii - choć dla sprawiedliwości należy przyznać, że wiernie opowiadają pierwowzorowi)

Masz racje współczesne repliki tarcz do beczki są dosyć dobrze zrobione. Druga sprawa, że na allegro nie ma dużo beczek z współczesnymi tarczami, bo skaładanie takiej beczki na handel nie bardzo się opłaca. Fajną beczkę można kupić za około 100zł a wspolczesna tarcza kosztuje coś koło 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest taka ukrainka,ale nowoscia wali po oczach a i napis CDELANO jest dosc luzno zrobiony...duze przerwy pomiedzy bukwami w stosunku do oryginalu.

W szczegolnosci pomiedzy A N O...w oryginale sa zbite na kupie

http://www.ebay.de/itm/Uhren-Watch-Vostok-AMPHIBIAN-Water-resistant-up-to-200m-USSR-/252162977374?hash=item3ab615ae5e

Edytowane przez popeyefiddichow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#386

 

 

za***ista

 

Wysłane z mojego C1505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kchrapek
nie cytujemy zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest taka ukrainka,ale nowoscia wali po oczach a i napis CDELANO jest dosc luzno zrobiony...duze przerwy pomiedzy bukwami w stosunku do oryginalu.

W szczegolnosci pomiedzy A N O...w oryginale sa zbite na kupie

http://www.ebay.de/itm/Uhren-Watch-Vostok-AMPHIBIAN-Water-resistant-up-to-200m-USSR-/252162977374?hash=item3ab615ae5e

aukcja którą pokazałeś, to zaproszenie do zrobienia sobie seppuku  za drobne 70 euro! :)

 

Jak zauważyłeś, amfibii wsadzono replikę tarczy. Wsadzający nie tylko był 'magikiem' ale również idiotą!   przecież łącząc werk cal.2409A  z tarczą dedykowaną werkowi cal.2209 ewidentnie musiał usunąć (zeszlifować?) czopy mocujące! tarcza trzyma się pewnie na jakiejś taśmie dwustronnej czy innym klajstrze


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cofer witaj...chodzilo mi tylko o pokazanie tarczy bo akurat nie widzialem w kopercie od beczki a ze przy okazji Harry Potter sie trafil...

jak zlapie jelenia to juz taki idiota nie bedzie,70 jurkow w kieszeni...hehe..dlatego wole przegladac polskie forum bo tu frankensteiny  pali sie zywym ogniem,na forum niemieckim czesto sa 'ahy' i 'ohy' do jakich to swietych grali sie dorwali....

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, oprócz tej strony http://rosyjskiezegarki.pl/pl/c/Komandirskie-Classic/66, można zakupić współczesną Amfibiję? )

 

 

 

Ja swoją Amfibię kupowałem właśnie w sklepie Meranom i jestem zadowolony. Płatność PayPalem, koszt wysyłki 6 dolarów, czas od momentu złożenia zamówienia do otrzymania przesyłki wyniósł równe dwa tygodnie. Przy pierwszym zakupie dają jakiś tam wstępny rabat na dalsze zakupy, ale na razie ich nie planuję, bo zakupiona Amfibia spisuje się nieźle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rosyjskiezegarki.pl/

 

ja kupowałem tutaj dwie amfibie noworusy, wszystko gra, choć nie mam pojęcia jak będzie w przypadku potencjalnej realizacji gwarancji, zegarki na razie bez problemów chodzą. Zaryzykowałem, bo stronka wygląda trochę jak duch i chyba u nich w Polsce zegarki co nieco leżakują, szybka wysyłka, choć pudełko Vostokowe w zwykłej kopercie bąbelkowej raz przyszło pocztą z rozerwaną papierową warstwą koperty...mogłoby być to jakoś lepiej zapakowane...

 

Założyłem też konto na Meranom, to oficjalny dealer Vostok z Czystopola i tam chyba najlepiej zamawiać, wysyłają na cały świat (co widać po WUS), paczka idzie właśnie tak jak shtool pisze dwa tygodnie. Choć jeszcze nie sprawdzałem osobiście to myślę, że nie powinno być problemów. W Meranom jest fajne to, że jest szersza oferta - jest dostępna Amfibia SE ze stalowym bezelem.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z Meranoma i rosyjskiezegraki i tu i tu bez problemu, wiadomo Meranom ma więcej modeli na sprzedaż i stamtąd mam swoją full lume, a nurka z Polski.

Teraz tylko cena dolara niekorzystna.

 

3815401_DSC03763.JPG

3815405_DSC03673.JPG

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popey niezłe tempo kolekcjonowania tych amfibii narzuciłeś, tym razem świetna beczka - gratuluje i tylko trochę mi sie smutno robi bo juz dawno nie udało mi sie niczego upolować ;). Ceny ostatnio strasznie szybują, trzeba przeczekać okres swiąteczny i zacząć od lutego ostro polować ;).

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.