Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

FORUMOWY SPIS AMFIBII

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nawet nie ma sie czym chwalic.Przepraszam pomylilem dzialy.

IMG_20220707_191432768.jpg

IMG_20220707_191331431.jpg

Edytowane przez sergius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, sergius napisał(-a):

U mnie nawet nie ma sie czym chwalic.

IMG_20220707_191432768.jpg

IMG_20220707_191331431.jpg

O same amfibie 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Afibia, model 420334, bransoletę oryginalną zamieniłem na własnoręcznie wykonany pasek.

20220709_153942.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam zegarka Amphibia Classic 170548 lub bardzo podobnego modelu, coś w stylu Pam/kanapka. Czy ktoś nie chciałby się pozbyć swojego? :)

 

 

 

chrome_rN7wCfPeqi.jpg


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Witam! Szukam zegarka Amphibia Classic 170548 lub bardzo podobnego modelu, coś w stylu Pam/kanapka. Czy ktoś nie chciałby się pozbyć swojego? :)

 

 

 

 

Uprzedzam że nie znam cen. Jest taki na olx za 999.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2023 o 18:31, Nomateus napisał(-a):

Witam! Szukam zegarka Amphibia Classic 170548 lub bardzo podobnego modelu, coś w stylu Pam/kanapka. Czy ktoś nie chciałby się pozbyć swojego? :)

 

Można też złożyć PAM-fibię z koperty 710 przy pomocy części od Meranoma ;)

 

oGvdB3h.jpg

 

486u2MV.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

 

Można też złożyć PAM-fibię z koperty 710 przy pomocy części od Meranoma ;)

 

oGvdB3h.jpg

 

486u2MV.jpg

 

Świetnie to wygląda, idealne combo z paskiem! Meranom to sklep? 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Świetnie to wygląda, idealne combo z paskiem! Meranom to sklep? 

 

Dzięki, kiedyś mocno wpadłem w modowanie Amfibii ;)

Meranom do sklep fabryki Vostoka w Czystopolu - często wydają ciekawe limitki, mają też olbrzymi wybór części i akcesoriów: https://www.meranom.com/


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dodge66 napisał(-a):

 

Dzięki, kiedyś mocno wpadłem w modowanie Amfibii ;)

Meranom do sklep fabryki Vostoka w Czystopolu - często wydają ciekawe limitki, mają też olbrzymi wybór części i akcesoriów: https://www.meranom.com/

 

A czy z Rosji obecnie przychodzą zakupy? Ostatnio w Meranomie kupowałem przed restrykcjami, a potem były blokady


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mkoch napisał(-a):

A czy z Rosji obecnie przychodzą zakupy? Ostatnio w Meranomie kupowałem przed restrykcjami, a potem były blokady

 

Już dawno nie robiłem tam zakupów, także nie orientuje się jak to teraz wygląda 😕


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś tutaj macie najbardziej oficjalną stronę wostoka 

Ostatnio zaktualizowali wygląd:

https://vostokinc.com/


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał Pamfibii 170548 to chyba będę się rozstawał z moją. Mam do niej cały komplet od Wostoka i bransoletę nigdy nie używaną i zestaw wskazówek w stylu Panerai jakby ktoś chciał zrobić moda. Włosowe ryski na bezelu i w jednym miejscu na uchu.

 

Fo5NUPC.jpg

 

sb3l30ho773b4vt6b0d1r95kp9tgog6t.jpg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2023 o 13:47, nicon napisał(-a):

Jakby ktoś szukał Pamfibii 170548 to chyba będę się rozstawał z moją. Mam do niej cały komplet od Wostoka i bransoletę nigdy nie używaną i zestaw wskazówek w stylu Panerai jakby ktoś chciał zrobić moda. Włosowe ryski na bezelu i w jednym miejscu na uchu.

Wystaw ją na radzieckim bazarku


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.