Skocz do zawartości

Aktualizacje statusu

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

poszukuję instrukcji do Casio AW-80

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Lukaszos_*

Gość_Lukaszos_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:54

Witam jestem nowy, ale chyba pisze w dobrym dziale. Poszukuje instrukcji obsługi po polsku do Casio AW-80 . Jeśli ktoś ma, lub zna adres, pod którym znajdę bardzo byłbym wdzięczny za podanie.
  • 0

#2 binio

binio
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 22:20

Witaj
Także jestem tu nowy, ale mogę ci pomóc. Posiadam ten zegarek jakieś 3 lata i sprawuje się całkiem dobrze. Mam do niego instrukcje po polsku tylko musiał bym ją zeskanować. Jak będzie gotowe to wkleję link.

oto i link:
http://www.speedysha.../320722886.html
  • 0

#3 Gość_Lukaszos_*

Gość_Lukaszos_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2008 - 15:36

Naprawdę wielkie dzięki bardzo mi pomogłeś tą instrukcją :mrgreen: dziękuje
  • 0

#4 binio

binio
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 01 maj 2008 - 15:59

Nie za ma co. Polecam się na przyszłość. :mrgreen:
  • 0

#5 Gość_roblew21_*

Gość_roblew21_*
  • Gość

Napisano 24 sierpień 2008 - 11:26

Witaj
Także jestem tu nowy, ale mogę ci pomóc. Posiadam ten zegarek jakieś 3 lata i sprawuje się całkiem dobrze. Mam do niego instrukcje po polsku tylko musiał bym ją zeskanować. Jak będzie gotowe to wkleję link.

oto i link:
http://www.speedysha.../320722886.html

jak odczytać powyższą instrukcje
  • 0

#6 tomek c.

tomek c.
  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 13:28

nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.
  • 0

#7 Gość_roblew21_*

Gość_roblew21_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2008 - 09:23

nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.

nie umiem ustawić zegarka nanalogowego (wskazówki)
  • 0

#8 Gość_Nautica_*

Gość_Nautica_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2008 - 12:27

nie umiem ustawić zegarka nanalogowego (wskazówki)

Lewym dolnym przyciskiem przełaczasz funkcje, gdy pokaże sie napis H-S wtedy przytrzymujesz okolo 3 sek prawy górny przycisk, gdy cyfry zaczną migać to prawym dolnym przyciskiem przesuwasz wskazowke minutowa, niestety szybciej ona nie bedzie szla i idzie tylko w jedna stronę. Także trzeba troche cierpliwości :)
  • 0

#9 Rzepa

Rzepa

:)

• Użytkownik
  • 1186 postów
  • Gadu-Gadu: 9566843

Napisano 27 sierpień 2008 - 12:33

musi pojawić się H-S czyli Hand setting mode przytrzymaj A aż na wyświetlaczu godzina zacznie migać i przytrzymaj D aż do godzinny która chcesz mieć.

A - lewy górny
D- prawy dolny
  • 0

#10 tomek c.

tomek c.
  • Użytkownik
  • 201 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:18

nie calkiem tak bo po wejsciu do podmenu H-S(dolny lewy) trzeba wcisnąc i przytrzymać górny lewy aż sie uslyszy dzwięk.Wtedy prawym dolnym przesuwa sie wskazowki- o 20s do przodu za kazdym kliknieciem a po przytrzymaniu obracają sie w sposob ciągly.Podobno istnieje sposob żeby same sie obracaly bez trzymania przycisku ale nie probowalem tego.
  • 0

#11 Rzepa

Rzepa

:)

• Użytkownik
  • 1186 postów
  • Gadu-Gadu: 9566843

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:43

przecież tak napisałem...:lol:
  • 0

#12 rafek

rafek
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2008 - 11:55

nie calkiem tak bo po wejsciu do podmenu H-S(dolny lewy) trzeba wcisnąc i przytrzymać górny lewy aż sie uslyszy dzwięk.Wtedy prawym dolnym przesuwa sie wskazowki- o 20s do przodu za kazdym kliknieciem a po przytrzymaniu obracają sie w sposob ciągly.Podobno istnieje sposob żeby same sie obracaly bez trzymania przycisku ale nie probowalem tego.

dokaldnie to samo napisal RZEPA..

przy nasiskaniu prawego dolnego przeskakuje o 20s a przy nacisnieciu prawy górny i prawy dolny jednoczesnie przesówa sie wskazowka do przodu bez koniecznego trzymania.. automatyczny posow wyłacza sie przez nacisniecie prawego dolnego..

co do instrukcji to polecam, jest wprawdzie w jezyku EN ale po edukacji w szkole podstawowej wszystko wyczytasz..

http://www2.casio.co...php?MODULE=2747

a tu jest link do polskiej instrukcji aw-82

http://casio.zegarki...4.zalacznik.doc
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych