Skocz do zawartości

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    wrotecki

UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moda na sukces odcinek 23369. Ridge dowiaduje się, że jego ojciec jest jego synem.

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

poszukuję instrukcji do Casio AW-80

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Lukaszos_*

Gość_Lukaszos_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2008 - 16:54

Witam jestem nowy, ale chyba pisze w dobrym dziale. Poszukuje instrukcji obsługi po polsku do Casio AW-80 . Jeśli ktoś ma, lub zna adres, pod którym znajdę bardzo byłbym wdzięczny za podanie.
  • 0

#2 binio

binio
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 30 kwiecień 2008 - 22:20

Witaj
Także jestem tu nowy, ale mogę ci pomóc. Posiadam ten zegarek jakieś 3 lata i sprawuje się całkiem dobrze. Mam do niego instrukcje po polsku tylko musiał bym ją zeskanować. Jak będzie gotowe to wkleję link.

oto i link:
http://www.speedysha.../320722886.html
  • 0

#3 Gość_Lukaszos_*

Gość_Lukaszos_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2008 - 15:36

Naprawdę wielkie dzięki bardzo mi pomogłeś tą instrukcją :mrgreen: dziękuje
  • 0

#4 binio

binio
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 01 maj 2008 - 15:59

Nie za ma co. Polecam się na przyszłość. :mrgreen:
  • 0

#5 Gość_roblew21_*

Gość_roblew21_*
  • Gość

Napisano 24 sierpień 2008 - 11:26

Witaj
Także jestem tu nowy, ale mogę ci pomóc. Posiadam ten zegarek jakieś 3 lata i sprawuje się całkiem dobrze. Mam do niego instrukcje po polsku tylko musiał bym ją zeskanować. Jak będzie gotowe to wkleję link.

oto i link:
http://www.speedysha.../320722886.html

jak odczytać powyższą instrukcje
  • 0

#6 tomek c.

tomek c.
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 24 sierpień 2008 - 13:28

nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.
  • 0

#7 Gość_roblew21_*

Gość_roblew21_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2008 - 09:23

nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.

nie umiem ustawić zegarka nanalogowego (wskazówki)
  • 0

#8 Gość_Nautica_*

Gość_Nautica_*
  • Gość

Napisano 27 sierpień 2008 - 12:27

nie umiem ustawić zegarka nanalogowego (wskazówki)

Lewym dolnym przyciskiem przełaczasz funkcje, gdy pokaże sie napis H-S wtedy przytrzymujesz okolo 3 sek prawy górny przycisk, gdy cyfry zaczną migać to prawym dolnym przyciskiem przesuwasz wskazowke minutowa, niestety szybciej ona nie bedzie szla i idzie tylko w jedna stronę. Także trzeba troche cierpliwości :)
  • 0

#9 Rzepa

Rzepa

:)

• Użytkownik
  • 1190 postów
  • Gadu-Gadu: 9566843

Napisano 27 sierpień 2008 - 12:33

musi pojawić się H-S czyli Hand setting mode przytrzymaj A aż na wyświetlaczu godzina zacznie migać i przytrzymaj D aż do godzinny która chcesz mieć.

A - lewy górny
D- prawy dolny
  • 0

#10 tomek c.

tomek c.
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 29 sierpień 2008 - 10:18

nie calkiem tak bo po wejsciu do podmenu H-S(dolny lewy) trzeba wcisnąc i przytrzymać górny lewy aż sie uslyszy dzwięk.Wtedy prawym dolnym przesuwa sie wskazowki- o 20s do przodu za kazdym kliknieciem a po przytrzymaniu obracają sie w sposob ciągly.Podobno istnieje sposob żeby same sie obracaly bez trzymania przycisku ale nie probowalem tego.
  • 0

#11 Rzepa

Rzepa

:)

• Użytkownik
  • 1190 postów
  • Gadu-Gadu: 9566843

Napisano 29 sierpień 2008 - 13:43

przecież tak napisałem...:lol:
  • 0

#12 rafek

rafek
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 październik 2008 - 11:55

nie calkiem tak bo po wejsciu do podmenu H-S(dolny lewy) trzeba wcisnąc i przytrzymać górny lewy aż sie uslyszy dzwięk.Wtedy prawym dolnym przesuwa sie wskazowki- o 20s do przodu za kazdym kliknieciem a po przytrzymaniu obracają sie w sposob ciągly.Podobno istnieje sposob żeby same sie obracaly bez trzymania przycisku ale nie probowalem tego.

dokaldnie to samo napisal RZEPA..

przy nasiskaniu prawego dolnego przeskakuje o 20s a przy nacisnieciu prawy górny i prawy dolny jednoczesnie przesówa sie wskazowka do przodu bez koniecznego trzymania.. automatyczny posow wyłacza sie przez nacisniecie prawego dolnego..

co do instrukcji to polecam, jest wprawdzie w jezyku EN ale po edukacji w szkole podstawowej wszystko wyczytasz..

http://www2.casio.co...php?MODULE=2747

a tu jest link do polskiej instrukcji aw-82

http://casio.zegarki...4.zalacznik.doc
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych