Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Lukaszos

poszukuję instrukcji do Casio AW-80

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukaszos

Witam jestem nowy, ale chyba pisze w dobrym dziale. Poszukuje instrukcji obsługi po polsku do Casio AW-80 . Jeśli ktoś ma, lub zna adres, pod którym znajdę bardzo byłbym wdzięczny za podanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Także jestem tu nowy, ale mogę ci pomóc. Posiadam ten zegarek jakieś 3 lata i sprawuje się całkiem dobrze. Mam do niego instrukcje po polsku tylko musiał bym ją zeskanować. Jak będzie gotowe to wkleję link.

 

 

oto i link:

http://www.speedyshare.com/320722886.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukaszos

Naprawdę wielkie dzięki bardzo mi pomogłeś tą instrukcją :mrgreen: dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za ma co. Polecam się na przyszłość. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roblew21
Witaj

Także jestem tu nowy, ale mogę ci pomóc. Posiadam ten zegarek jakieś 3 lata i sprawuje się całkiem dobrze. Mam do niego instrukcje po polsku tylko musiał bym ją zeskanować. Jak będzie gotowe to wkleję link.

 

 

oto i link:

http://www.speedyshare.com/320722886.html

 

jak odczytać powyższą instrukcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość roblew21
nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.

 

nie umiem ustawić zegarka nanalogowego (wskazówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica
nie lepiej zapytac w czym masz problem z tym zegarkiem?Na przyklad ja moglbym ci poradzić.

 

nie umiem ustawić zegarka nanalogowego (wskazówki)

Lewym dolnym przyciskiem przełaczasz funkcje, gdy pokaże sie napis H-S wtedy przytrzymujesz okolo 3 sek prawy górny przycisk, gdy cyfry zaczną migać to prawym dolnym przyciskiem przesuwasz wskazowke minutowa, niestety szybciej ona nie bedzie szla i idzie tylko w jedna stronę. Także trzeba troche cierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi pojawić się H-S czyli Hand setting mode przytrzymaj A aż na wyświetlaczu godzina zacznie migać i przytrzymaj D aż do godzinny która chcesz mieć.

 

A - lewy górny

D- prawy dolny


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie calkiem tak bo po wejsciu do podmenu H-S(dolny lewy) trzeba wcisnąc i przytrzymać górny lewy aż sie uslyszy dzwięk.Wtedy prawym dolnym przesuwa sie wskazowki- o 20s do przodu za kazdym kliknieciem a po przytrzymaniu obracają sie w sposob ciągly.Podobno istnieje sposob żeby same sie obracaly bez trzymania przycisku ale nie probowalem tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież tak napisałem...:lol:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie calkiem tak bo po wejsciu do podmenu H-S(dolny lewy) trzeba wcisnąc i przytrzymać górny lewy aż sie uslyszy dzwięk.Wtedy prawym dolnym przesuwa sie wskazowki- o 20s do przodu za kazdym kliknieciem a po przytrzymaniu obracają sie w sposob ciągly.Podobno istnieje sposob żeby same sie obracaly bez trzymania przycisku ale nie probowalem tego.

 

dokaldnie to samo napisal RZEPA..

 

przy nasiskaniu prawego dolnego przeskakuje o 20s a przy nacisnieciu prawy górny i prawy dolny jednoczesnie przesówa sie wskazowka do przodu bez koniecznego trzymania.. automatyczny posow wyłacza sie przez nacisniecie prawego dolnego..

 

co do instrukcji to polecam, jest wprawdzie w jezyku EN ale po edukacji w szkole podstawowej wszystko wyczytasz..

 

http://www2.casio.co.jp/manual_pdf/wat/en/...php?MODULE=2747

 

a tu jest link do polskiej instrukcji aw-82

 

http://casio.zegarki-mr.pl/images/extranet...4.zalacznik.doc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.