Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomasz Sitkowski

KIENZLE seit 1822.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :!:

Mam prośbę o informację, jeżeli ktoś coś wie na temat firmy KIENZLE sait 1822.

Na firmę tę trafilem przeglądając w internecie hasła na temat zegarkow typu Regulator. Tak trafiłem na hasło Chronomaster Mechanikal Watches, a nastepnie na Kienzle Watches.

Nigdy nie słyszalem o takej firmie, całkiem możliwe, że jest to coś badziewiastego. Niemniej podobał mi się wygląd zegarka typu regulator: Kienzle Mechanik II ( lub Mechanik III) oraz jego rozmiar tarczy no i w miarę przystepna cena: Ł 245 lub US 465, ale czy zegarek musi koniecznie kosztować dziesiątki tysięcy Euro?

Czy może ktoś z Kolegów mógłby się wypowiedzieć w temacie co do firmy oraz ewentualnych możliwości zegarka? :?:

Z uszanowaniem Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiele pomoże, ale na forum coś niecoś o nich było TUTAJ orazTUTAJ choć nie zawsze tak zupełnie do końca na temat Kienzle :lol:

http://www.kienzle.it/ - aktualny adres marki.

Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Otho za szybką odpowiedż. Pod wskazanymi adresami nie było specjalnie negatywnych ocen firmy, będę szukać dalej

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.