Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

No to teraz poga o telefonach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9445 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_dryblus_*

Gość_dryblus_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 15:37

Było o samochodach to moze teraz otelefonach.
to znaczy chciałbym się was zapytac z usług jakich telefonów korzystacie?
jaka jest według was najlepsza firma? iczy w tym przypadku można mówic
o telefonach "produkowanych" do poszczególnych zegarków?
  • 0

#2 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 16:24

Jeżeli o mnie chodzi, to tak jak większość ludzi mam telefon marki Nokia. Cenię sobie tę firmę za wysoką jakość zwłaszcza w odniesieniu do droższych modeli telefonów, które pomimo ogólnie przyjętej na świecie zasadzie racjonalizacji kosztów, wciąż są wytwarzane w Europie, a nie w na przykład w Chinach. Na moim telefonie widnieje napis: "Made in Finland" i to mi się podoba :lol:. Jeżeli chodzi o Chiny to wolę ograniczyć się do ich kuchni natomiast za zegarki, telefony, samochody, ubrania i co tam jeszcze... dziękuję, nie chcę.

Pozdrawiam
  • 0

#3 tessio

tessio

Crime Family Associates

• Użytkownik
  • 4236 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 16:30

Dla mnie najważniejsze żeby telefon dzwonił i wysyłał sms-y, co na nim pisze i jak wygląda nie ma żadnego znaczenia... I jeszcze ma być tani, bo szybko niszczę i gubię :oops: Najlepiej jakby Vostok zrobil telefon model Amfibia :lol: W tej chwili używam Samsunga.
  • 0

#4 Gość_*Adam*_*

Gość_*Adam*_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 16:59

Ja od dawna używam SE /dawniej tylko E :wink: /

Nokia dla mnie to jak ETA w zegarkach :lol: no prawie bo do ETY nic nie mam a Nokii nie lubie :lol:

ps W Chinach produkuje się już prawie wszystko / części samochodowe telefony itd jak jest dobra kontrola jakości to wole chiński wyrób niż europejski / bo jest dużo droższy / :) tj nie ma dla mnie znaczenia 'Made in..." tylko jakość.

ps w samochodach na własnej skórze przekonałem się co to znaczy niemiecka jakość :lol: / i to 2 razy /
:)
  • 0

#5 Gość_feleksc_*

Gość_feleksc_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 17:12

ja sobie przywiozłem Sendo od angolii ..skrzydełka''
:lol: :lol: :lol:
dawniej wszystko co było na polskim rynku(często zmianiałem :oops: :) )
a naprawde rewelacja to SE T-610
po prostu super
8)
  • 0

#6 grzesiek

grzesiek
  • Użytkownik
  • 4040 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 17:43

Nokia 3310, 3210, 1160 (tak ta stara) Sagem jakiś-w kolejności częstości używania. Twierdzę, że stara 1160 jest najlepiej zrobiona i mało awaryjna i nie trzeszcy jak ja trzymam w ręku. Na co dzień 3310 i póki co nie mam zamiaru zmieniać-miałbym trudność z zakupem, bo drogie modele mają rzeczy których nie będę używał (mms, gprs, wodotrysk, polifenolowe dzwonki, tapety, wygaszacze itd) a tańsze (służące do telefonowania) są z dnia na dzień gorszej jakości.
  • 0

#7 neuro

neuro
  • Użytkownik
  • 2987 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 20:09

Siemens ME 45. Mam go od 3.5 roku i nic nie zpowiada zebym na inny zmienił - chyba że dokładnie taki sam (jeśli zgubię, bo zniszczenie nie wchodzi w gre - jest nie do zajechania). Jak wpadnie w błoto to się go po prostu pod kranem, albo w jeziorku płucze i tyle. Bateria trzyma 5 - 9 dni. Nigdy się nie zawiesił, wszystko działa jak nowe, mimo że telefon przeszedł niejedno.

taki G-shock made in Germany :lol:
  • 0

#8 MasterFan

MasterFan

RoyalOakFan

• Użytkownik
  • 4722 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 20:14

Mam Nokie 6260. Nie kupujcie go, chyba, że macie dużo czasu... Najlepszy telefon w moich rękach (a trochę ich przeszło) to N6210, N6310 i N6230... i tego się najlepiej trzymać :lol:

Marcin
  • 0

#9 neuro

neuro
  • Użytkownik
  • 2987 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 20:16

ps W Chinach produkuje się już prawie wszystko / części samochodowe telefony itd jak jest dobra kontrola jakości to wole chiński wyrób niż europejski / bo jest dużo droższy / :lol: tj nie ma dla mnie znaczenia 'Made in..." tylko jakość.

kiedy kupowałem telefon zastanawiałem się też na Ericsonem t65 chyba (nie pamiętam dokładnie, taki z klapką). To był czas kiedy ericson przeniósł produkcję ze Szwecji do Chin i na rynku były jednocześnie modele szwedzkie i chińskie. Miałem okazję porównać obydwa - to nie była różnica, tylko przepaść. Jakość montażu, użytych materiałów... wszystko. Jeden z powodow dla którego zrezygnowałem z Eryka
  • 0

#10 Gość_feleksc_*

Gość_feleksc_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 20:28

kiedy kupowałem telefon zastanawiałem się też na Ericsonem t65 chyba (nie pamiętam dokładnie, taki z klapką).

jesli miał klape to na pewno nie był to t-65
:wink:
8)
  • 0

#11 grzesiek

grzesiek
  • Użytkownik
  • 4040 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 21:02

@neuro
miałem go i udało mi się go zalać! To co piszesz o błocie to prawda, ale zostawiłem go po pijaku na noc w kieszeni kompletnie przemoczonej kurtki i kaput. Para wodna (tak podejrzewam) dostała się do środka i płytka się rozlazła. Za to wspomniany Sagem (staruszek, taki z pierwszych simplusów) spadł z 1 piętra na chodnik. Musiałem wypolerować szybkę i skleić antenkę.
  • 0

#12 Marcin_L

Marcin_L
  • Użytkownik
  • 2070 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 21:16

Miałem różne: Motorole, Siemensy, ale odkąd kupiłem pierwszą Nokię to jet OK.

Od paru dni mam Nokię Communicator 9300 (najmniejszy z tej serii) i jest cool. Siedzę w pociągu i mogę podejrzeć maile i na nie odpowiedziec, sprawdzic w necie podstawowe rzeczy, typu rozkład jazdy pociągów. Jest cool.

Ale telefon wszechczasów to Nokia 6210 i następcy (6310 i 6310i), tu mój imiennik ma rację, jak zwykle :lol:.

Marcin
  • 0

#13 grzesiek

grzesiek
  • Użytkownik
  • 4040 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 21:19

A możesz na tym Comunicatorze nasze forum przeglądać? Szukam czegoś na czy mógłbym forumować nie rzucając się w oczy.
  • 0

#14 MasterFan

MasterFan

RoyalOakFan

• Użytkownik
  • 4722 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 21:19

N6260
  • 0

#15 Marcin_L

Marcin_L
  • Użytkownik
  • 2070 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 21:24

A możesz na tym Comunicatorze nasze forum przeglądać? Szukam czegoś na czy mógłbym forumować nie rzucając się w oczy.

Do przeglądania forum się nie nadaje: przede wszystkim ze względu na szybkosc transmisji (tu sa zdjecia, kolory, itp). Ja sie ograniczam do stron, gdzie grafika nie ma znaczenia.

Marcin
  • 0

#16 otho

otho

:::

• Użytkownik
  • 3970 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 21:24

N7710 - też (a Nokia E61 nadchodzi :lol: )
http://www.nokia.com...ony/modele/e61/
  • 0

#17 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 21:53

ps W Chinach produkuje się już prawie wszystko / części samochodowe telefony itd jak jest dobra kontrola jakości to wole chiński wyrób niż europejski / bo jest dużo droższy / :lol: tj nie ma dla mnie znaczenia 'Made in..." tylko jakość.

Za tym "Made in..." bardzo często stoi też jakość, którą chińskie produkty jeszcze pochwalić się za bardzo nie mogą. Wspominał już o tym Neuro. Poza tym, trudno jest dyskutować posługując się uogólnieniami, ale na pewno produkcja oparta na znikomych kosztach prawie zawsze przekłada się na gorszą jakość.
  • 0

#18 Gość_feleksc_*

Gość_feleksc_*
  • Gość

Napisano 06 listopad 2005 - 22:39

N7710 - też (a Nokia E61 nadchodzi :lol: )
http://www.nokia.com...ony/modele/e61/

niewygodny gadżet
:lol:
  • 0

#19 michalop

michalop
  • Stowarzyszenie
  • 4002 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 22:57

najpierw motorola (jeszcze centertel) potem kilka innych motoroli , ericson, siemens no i w końcu olśnienie - Nokia 6210 , 6310 .. a teraz 6230 ... i też jest cool ! :wink:

piotrek
  • 0

#20 michalop

michalop
  • Stowarzyszenie
  • 4002 postów

Napisano 06 listopad 2005 - 23:00

... "u nas" po sklepach to sie takie poniewierają

Dołączona grafika

www.vertu.com

piotrek
  • 0