Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dryblus

Było o samochodach to moze teraz otelefonach.
to znaczy chciałbym się was zapytac z usług jakich telefonów korzystacie?
jaka jest według was najlepsza firma? iczy w tym przypadku można mówic
o telefonach "produkowanych" do poszczególnych zegarków?

Edytowane przez DawPi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli o mnie chodzi, to tak jak większość ludzi mam telefon marki Nokia. Cenię sobie tę firmę za wysoką jakość zwłaszcza w odniesieniu do droższych modeli telefonów, które pomimo ogólnie przyjętej na świecie zasadzie racjonalizacji kosztów, wciąż są wytwarzane w Europie, a nie w na przykład w Chinach. Na moim telefonie widnieje napis: "Made in Finland" i to mi się podoba :lol:. Jeżeli chodzi o Chiny to wolę ograniczyć się do ich kuchni natomiast za zegarki, telefony, samochody, ubrania i co tam jeszcze... dziękuję, nie chcę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze żeby telefon dzwonił i wysyłał sms-y, co na nim pisze i jak wygląda nie ma żadnego znaczenia... I jeszcze ma być tani, bo szybko niszczę i gubię :oops: Najlepiej jakby Vostok zrobil telefon model Amfibia :lol: W tej chwili używam Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

Ja od dawna używam SE /dawniej tylko E :wink: /

 

Nokia dla mnie to jak ETA w zegarkach :lol: no prawie bo do ETY nic nie mam a Nokii nie lubie :lol:

 

ps W Chinach produkuje się już prawie wszystko / części samochodowe telefony itd jak jest dobra kontrola jakości to wole chiński wyrób niż europejski / bo jest dużo droższy / :) tj nie ma dla mnie znaczenia 'Made in..." tylko jakość.

 

ps w samochodach na własnej skórze przekonałem się co to znaczy niemiecka jakość :lol: / i to 2 razy /

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ja sobie przywiozłem Sendo od angolii ..skrzydełka''

:lol::lol::lol:

dawniej wszystko co było na polskim rynku(często zmianiałem :oops: :) )

a naprawde rewelacja to SE T-610

po prostu super

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 3310, 3210, 1160 (tak ta stara) Sagem jakiś-w kolejności częstości używania. Twierdzę, że stara 1160 jest najlepiej zrobiona i mało awaryjna i nie trzeszcy jak ja trzymam w ręku. Na co dzień 3310 i póki co nie mam zamiaru zmieniać-miałbym trudność z zakupem, bo drogie modele mają rzeczy których nie będę używał (mms, gprs, wodotrysk, polifenolowe dzwonki, tapety, wygaszacze itd) a tańsze (służące do telefonowania) są z dnia na dzień gorszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemens ME 45. Mam go od 3.5 roku i nic nie zpowiada zebym na inny zmienił - chyba że dokładnie taki sam (jeśli zgubię, bo zniszczenie nie wchodzi w gre - jest nie do zajechania). Jak wpadnie w błoto to się go po prostu pod kranem, albo w jeziorku płucze i tyle. Bateria trzyma 5 - 9 dni. Nigdy się nie zawiesił, wszystko działa jak nowe, mimo że telefon przeszedł niejedno.

 

taki G-shock made in Germany :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Nokie 6260. Nie kupujcie go, chyba, że macie dużo czasu... Najlepszy telefon w moich rękach (a trochę ich przeszło) to N6210, N6310 i N6230... i tego się najlepiej trzymać :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps W Chinach produkuje się już prawie wszystko / części samochodowe telefony itd jak jest dobra kontrola jakości to wole chiński wyrób niż europejski / bo jest dużo droższy / :lol: tj nie ma dla mnie znaczenia 'Made in..." tylko jakość.

 

kiedy kupowałem telefon zastanawiałem się też na Ericsonem t65 chyba (nie pamiętam dokładnie, taki z klapką). To był czas kiedy ericson przeniósł produkcję ze Szwecji do Chin i na rynku były jednocześnie modele szwedzkie i chińskie. Miałem okazję porównać obydwa - to nie była różnica, tylko przepaść. Jakość montażu, użytych materiałów... wszystko. Jeden z powodow dla którego zrezygnowałem z Eryka


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
kiedy kupowałem telefon zastanawiałem się też na Ericsonem t65 chyba (nie pamiętam dokładnie, taki z klapką).

 

jesli miał klape to na pewno nie był to t-65

:wink:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@neuro

miałem go i udało mi się go zalać! To co piszesz o błocie to prawda, ale zostawiłem go po pijaku na noc w kieszeni kompletnie przemoczonej kurtki i kaput. Para wodna (tak podejrzewam) dostała się do środka i płytka się rozlazła. Za to wspomniany Sagem (staruszek, taki z pierwszych simplusów) spadł z 1 piętra na chodnik. Musiałem wypolerować szybkę i skleić antenkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem różne: Motorole, Siemensy, ale odkąd kupiłem pierwszą Nokię to jet OK.

 

Od paru dni mam Nokię Communicator 9300 (najmniejszy z tej serii) i jest cool. Siedzę w pociągu i mogę podejrzeć maile i na nie odpowiedziec, sprawdzic w necie podstawowe rzeczy, typu rozkład jazdy pociągów. Jest cool.

 

Ale telefon wszechczasów to Nokia 6210 i następcy (6310 i 6310i), tu mój imiennik ma rację, jak zwykle :lol:.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz na tym Comunicatorze nasze forum przeglądać? Szukam czegoś na czy mógłbym forumować nie rzucając się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N6260


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A możesz na tym Comunicatorze nasze forum przeglądać? Szukam czegoś na czy mógłbym forumować nie rzucając się w oczy.

 

Do przeglądania forum się nie nadaje: przede wszystkim ze względu na szybkosc transmisji (tu sa zdjecia, kolory, itp). Ja sie ograniczam do stron, gdzie grafika nie ma znaczenia.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ps W Chinach produkuje się już prawie wszystko / części samochodowe telefony itd jak jest dobra kontrola jakości to wole chiński wyrób niż europejski / bo jest dużo droższy / :lol: tj nie ma dla mnie znaczenia 'Made in..." tylko jakość.

 

Za tym "Made in..." bardzo często stoi też jakość, którą chińskie produkty jeszcze pochwalić się za bardzo nie mogą. Wspominał już o tym Neuro. Poza tym, trudno jest dyskutować posługując się uogólnieniami, ale na pewno produkcja oparta na znikomych kosztach prawie zawsze przekłada się na gorszą jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
:lol: Jasne, Vertu to marka (a ściślej mówiąc, oddział firmy Nokia) klasy High-End. Ceny w tym przypadku ustalone są na poziomie około 15000 zł i jest to ten "najniższy" pułap. Podobno Vertu przygotowuje serię telefonów wysadzanych diamentami, które mają trafić do sprzedaży na święta Bożego Narodzenia. Najdroższe z nich będą kosztowały około 88000 $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początki były trudne :wink: bo to była Motorola. Potem Nokia i skończyłem na Siemensie (BenQ), o takim:

 

200508312324094bc.th.jpg

 

 

SK65 - bez zbędnych "bajerów" (aparat foto, odtwarzacz MP3, radio, itp.). Jest przede wszystkim funkcjonalny (jak na siemensa :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój - nieco sterany już życiem - kolega :lol:

 

31003420911-thumb.jpg

kliknij aby powiększyć

 

@ Grzesiek - jakby to powiedzieć... W obliczu nadużycia alkoholu wymiękają najlepsi :lol: :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

u mnie tego troche było: alcatel,siemens m55,sagem my-x5-2,a obecnie mam motorole v500(skrzydełka) ale obecnie zastanawiam sie nad starą poczciwą nokio 6510 dlaczego bo jest to jeden z najmniejszych telefonów jakie się dotąd pojawiły jest bardzo solidna i przedewszystkim bezawaryjna!

miło wspominam siemensa m55 szczególnie te jego diodki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nokia- wybór ze względu na dobre połącznie parametrów i desingu:

nokia_7610.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.