Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu nie o to chodzio.

 

Ja używam na co dzień Androida, uzywłem iOS i mam w domu iPada (a właściwie to narzeczona ma bo kiedyś tam dostała od rodzinki z jakiejś okazji). Ja tam uważam, że każdemu według potrzeb i nie naskakuję na kogoś za uzywanie tego bądź innego sprzętu. To samo Jash (on przerobił sprzętu Apple dużo więcej i Androidów jeszcze więcej). Chodzi o to, że w tej konkretnej sytuacji którą mieliśmy na forum, jedna strona pisze o bezwzględnej wyższości Apple, a druga strona pisze, nie o absolutej wyższości ale o tym, ze takiej deklasacji po prostu nie ma i że flagowe urządzenia można stawiać na tej samej półce (naprawdę przeczytajcie jak napisane są jedne i drugie wypowiedzi). Mi jest wszystko jedno kto czego używa, ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach pisanie o absolutnej wyższości jednego producenta czy systemu jest po prostu głupie, bo każdy ma coś czego drugi nie ma, każdy będzie miał jakieś rozwiązania których bedzie chciał używać jeden użytkownik, a drugi nie. Wybór systemu to też jest kwestia preferencji. Ja używałem iOS na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet) i miałem krótką styczność z MacOS na komputerze - nie lubię tego systemu. Na kompie wolę Windowsa albo Linuxa (w pracy tylko Windows ze względu na narzędzia, których używam, w domu obecnie też Windows, bo jakoś mnie 10-tka nie mierzi - poprzednio na starym lapku postawiłem linuxa i żyłem z nim kilka lat).

 

To jak sobie bedziemy dyskutować w dużej mierze zależy od jakości dyskutantów i tego czy potrafią przeczytać/wysłuchać to co piszą inni. Miałem już kiedyś dyskusję która obejmowała wszystko na raz: systemy operacyjne stacjonarne (Win/linux/Mac) i mobilne (Android/iOS i jeszcze zahaczyło o starsze) i przebiegła w normalnej atmosferze, bez kłotni mimo że siedziały wszystkie "obozy" w jendym miejscu. I doszliśmy właśnie do wniosków powyższych - że nie ma czegoś takiego jak bezwzględna wyższość jednego systemu nad drugim i ze to samo tyczy sie producentów w większości branż.

 

Tyle w kwestii wyjaśnienia o co przynajmniej mi tutaj chodziło


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I do wpisu powyżej Szymona dodam jeszcze żeby koledzy przestudiowali sobie strony tematu jak był bart8, potem jak go długo nie było i potem jak wrócił pod nowym nickiem. Będziecie mieli odpowiedz na pytanie skąd się bierze w temacie taki a nie inny tor dyskusji.

 

Ja bym chętnie wrócił do merytorycznej rozmowy ale niestety Bartek nie czyta co się pisze albo nie rozumie. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na żadne pytanie z kilku już wpisów. Tylko walenie suchych sloganów, które gdzieś się przeczytało a które jak się później okazuje są jakimś bzdurami wyssanymi z palca (piję do tej śmiesznej kutej stali).

 

Tak czy siak ja z nim kończę dyskusje, bo ona nie ma najmniejszego sensu.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuję porady. Szukam telefonu z większym wyświetlaczem niż mam obecnie, a jest to; BlackBerry Key2 i iPhone 8. W sumie to chciałbym większy ekran z dobrym aparatem i baterią. Rozważam iPhone Xr, Huawei P20 pro, iPhone 8 plus.

W sumie to z góry odrzucam wszystko co ma czytnik linii papilarnych na tylnej obudowie.

Jeśli to ma być Android to obawiam się czy 4GB Ram to będzie dość. Jakoś nie mam przekonania do tych androidow i jak słyszę, że w do telefonów dają już 6, 8, 10GB to mam wrażenie że moje pieniądze pójdą w błoto jeśli kupię telefon z 4G RAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje dla iphone ipada 5lat, dla macbook, imaca 7lat.

Co jeszcze przemawia za Apple to serwis, ale niestety poza granicami naszego kraju.

Jeśli popsuje się iphone to idziesz do niebieskiego ludzika w apple store, oddajesz iphona i po 15minutach masz nowego.

Logujesz się do icloud, przywracasz kopię i po chwili masz indentycznie skonfigurowanego iphone.

Taka gwarancja jest tylko na rok, ale można sobie wykupić dodatkowy apple care protection wydłużający gwarancję o dwa dodatkowe lata(w PL dostępny tylko dla komputerów apple).

 

Co do bezpośredniego porównania Pixela i iPhone. Za pierwszym przemawia cena i zdjęcia z aparatu. Natomiast za iphonem czas wsparcia, ekosystem, ekran, jakość wykonania, nagrywanie wideo. Niestety jak wszyscy wiemy to kosztuje i to dużo...

 

 

Ale tu nie o to chodzio.

 

Ja używam na co dzień Androida, uzywłem iOS i mam w domu iPada (a właściwie to narzeczona ma bo kiedyś tam dostała od rodzinki z jakiejś okazji). Ja tam uważam, że każdemu według potrzeb i nie naskakuję na kogoś za uzywanie tego bądź innego sprzętu. To samo Jash (on przerobił sprzętu Apple dużo więcej i Androidów jeszcze więcej). Chodzi o to, że w tej konkretnej sytuacji którą mieliśmy na forum, jedna strona pisze o bezwzględnej wyższości Apple, a druga strona pisze, nie o absolutej wyższości ale o tym, ze takiej deklasacji po prostu nie ma i że flagowe urządzenia można stawiać na tej samej półce (naprawdę przeczytajcie jak napisane są jedne i drugie wypowiedzi). Mi jest wszystko jedno kto czego używa, ale moim zdaniem w dzisiejszych czasach pisanie o absolutnej wyższości jednego producenta czy systemu jest po prostu głupie, bo każdy ma coś czego drugi nie ma, każdy będzie miał jakieś rozwiązania których bedzie chciał używać jeden użytkownik, a drugi nie. Wybór systemu to też jest kwestia preferencji. Ja używałem iOS na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet) i miałem krótką styczność z MacOS na komputerze - nie lubię tego systemu. Na kompie wolę Windowsa albo Linuxa (w pracy tylko Windows ze względu na narzędzia, których używam, w domu obecnie też Windows, bo jakoś mnie 10-tka nie mierzi - poprzednio na starym lapku postawiłem linuxa i żyłem z nim kilka lat).

 

To jak sobie bedziemy dyskutować w dużej mierze zależy od jakości dyskutantów i tego czy potrafią przeczytać/wysłuchać to co piszą inni. Miałem już kiedyś dyskusję która obejmowała wszystko na raz: systemy operacyjne stacjonarne (Win/linux/Mac) i mobilne (Android/iOS i jeszcze zahaczyło o starsze) i przebiegła w normalnej atmosferze, bez kłotni mimo że siedziały wszystkie "obozy" w jendym miejscu. I doszliśmy właśnie do wniosków powyższych - że nie ma czegoś takiego jak bezwzględna wyższość jednego systemu nad drugim i ze to samo tyczy sie producentów w większości branż.

 

Tyle w kwestii wyjaśnienia o co przynajmniej mi tutaj chodziło

 

 

Kurna... Jak ktos nie odroznia "inne flagowce nie odstaja od Apple" od "Apple to gowno! Android forever!" to ja wysiadam i nie zamierzam dalej dyskutowac.

Poza tym ja pisze o flagowych urzadzeniach roznych producentow a tu sie dzieli swiat pomiedzy dwa telefony (jakby podzial na dwa systemy to bylo malo).

 

To ja się tez ide ubiczowac...

 

 

Szymon naucz się czytać ze zrozumieniem. Najpierw porównałem pixela do iphone. Na co Ty odpowiedziałeś argumentami iphone kontra reszta flagowców a androidem. Kto tu ma problem z interpretacją? Widzisz ten mój pierwszy post od którego się zaczęło?

Masz wytłuszczone cytuje sam siebie:" Co do bezpośredniego porównania Pixela i iPhone".

Później odnosiłem się w większości nadal do porównań pixela a androidem.

Zacząłeś negować nawet możliwość kupienia telefonu z roczną gwarancją w Polsce kontra brak możliwości kupienia bez żadnej gwarancji.

Przyczepiliście się do słowa kuta stal(tak gadali w przeciekach mój błąd). Chociaż każdy w miarę ogarnięty człowiek wie, że jest bardziej wytrzymała od aluminium, którego większość konkurencji używa.

Co do Paris Hilton i Lewandowskiej. Wiedziałem, że jak nie masz argumentów na ekosystem to napiszesz, że są osoby, który mają iphone tylko żeby go mieć. Napisałem o tych dwóch celebrytkach ,żeby było Ci raźniej bo takie argumenty mi wysuwałeś.

 

 

I do wpisu powyżej Szymona dodam jeszcze żeby koledzy przestudiowali sobie strony tematu jak był bart8, potem jak go długo nie było i potem jak wrócił pod nowym nickiem. Będziecie mieli odpowiedz na pytanie skąd się bierze w temacie taki a nie inny tor dyskusji.

 

Ja bym chętnie wrócił do merytorycznej rozmowy ale niestety Bartek nie czyta co się pisze albo nie rozumie. Do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi na żadne pytanie z kilku już wpisów. Tylko walenie suchych sloganów, które gdzieś się przeczytało a które jak się później okazuje są jakimś bzdurami wyssanymi z palca (piję do tej śmiesznej kutej stali).

 

Tak czy siak ja z nim kończę dyskusje, bo ona nie ma najmniejszego sensu.

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

 

Podaj te pytania w punktach. Odpowiem na wszystkie. Serio podaj to serio odpowiem.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to mycie szczoteczką to naprawdę super sprawa. Zawsze czysty telefon..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ostatni akapit świadczy ewidentnie że jesteś smutnym i żałosnym dzieckiem internetu.

Wróć jak dorośniesz to porozmawiamy.

Bez odbioru.

 

 

PS

 

Kolejny twój wpis i kolejny brak odpowiedzi na postawione pytania.

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni akapit świadczy ewidentnie że jesteś smutnym i żałosnym dzieckiem internetu.

Wróć jak dorośniesz to porozmawiamy.

Bez odbioru.

 

 

PS

 

Kolejny twój wpis i kolejny brak odpowiedzi na postawione pytania.

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

Podaj pytania to odpowiem. Widzisz nawet nie chcesz podać bo dobrze wiesz, że odpowiem. Wolisz wyzywać od żałosnego dziecka z internetu. Trochę smutne i brak taktu :huh:

Serdecznie Cię proszę podaj te pytania w punktach 1.2.3 itp. Odpowiem na wszystko grzecznie.

 

A co do mojego wcześniejszego konta bart8. Wystarczy poczytać jak doradziłem kilku osobom zakup tutaj telefonów(Z ANDROIDEM) i jak nie narzekają np. Kosma i lg g6.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pytania masz w kilku wpisach powyżej, nie rozumiem nie widać ich nie potrafisz odfiltrować?

Na prawdę mam to pisać po raz kolejny?

To że odpiszesz to wiem, bo ty chyba tym żyjesz.

Widocznie nic innego nie masz w życiu do robienia.

Ale ok w chwili wolnej siądę i zapytam jaśnie pana ponownie.

I na koniec....tak jesteś żałosny że robisz rzeczy o których napisałeś wyżej a które ci zarzucilem.

To jest poziom dna.

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Panowie, ogarnijcie się proszę. Jeśli dalej będziecie prowadzić tu swoje krucjaty to temat zamknę.

Użytkownik bart8 ma odpoczynek na 7 dni.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@astelix mój 2 letni Galaxy S7 EDGE ma 4 GB ramu i Androida 8 - działa świetnie. Nie brakuje mu pamięci.

Ten wyścig na RAM jest poniekąd bez sensu - oczywiście można zużyć każdą ilość pamięci, ale w normalnych warunkach 4 GB wystarcza.

Telefon to narzędzie pracy, czasami służy też do zabawy. Trzeba określić potrzeby, policzyć ile mamy kasy do wydania i kupić.

Jak z zegarkiem. Jak telefon mi przestanie wystarczać, lub bateria w nim zejdzie poniżej akceptowalnej kondycji, to go wymienię na nowy.

Lubię firmę Samsung i mam sentyment do linii Note - więc pewnie sobie taki sprawię - wszystko poniżej 7" jest dla mnie ok ;)

Rozmawiam przez słuchawkę bluetooth. Słuchawka daje mi wolne ręce, a telefon może być na biurku, w torbie, w kurtce czy w kieszeni spodni.

Dla mnie wszystkie flagowce są na podobnym poziomie, ale różnią się. Każdy patrzy na coś innego, więc kupuje pod siebie.

 

Wojna iOSa z Androidem zawsze będzie trwała. Ale po co brać w niej udział ?

Z własnego doświadczenia wiem, że innego tabletu niż duży iPad, nie kupię - mimo, że u mnie to tylko gadżet do zabawy.

Ale jak ktoś uważa inaczej, jego sprawa. Różnimy się i to jest dobre. "Święte" wojny są na każdym forum - niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od pisania który system jest lepszy bo się na tym zwyczajnie nie znam. Jedyne co mogę napisać, to własne doświadczenia którego systemu używa mi się bardziej komfortowo.

A skoro o tym mowa, to czy iPhone 8 plus będzie dobry czy uważacie go jako telefon już nieco archaiczne pod względem konstrukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od pisania który system jest lepszy bo się na tym zwyczajnie nie znam. Jedyne co mogę napisać, to własne doświadczenia którego systemu używa mi się bardziej komfortowo.

A skoro o tym mowa, to czy iPhone 8 plus będzie dobry czy uważacie go jako telefon już nieco archaiczne pod względem konstrukcji?

 

Pytanie co rozumiesz przez archaiczność. Jeśli bezramkowy ekran to tak bedzie archaiczny. Ale ta kategoria jest troche bez sensu bo tez nie każdy lubi bezramkowce. W takim wypadku Pixel2 też będzie archaiczny.

To jest dobrze zbudowany telefon i jeśli iOS to Twoja bajka i to jest budżet, który chcesz przeznaczyć na telefon, to będziesz zadowolony. 

Ja tam nawt twierdzę, że kupowanie telefonów zeszłorocznych (flagowców) jest dobrym pomysłem, bo ceny spadają a ostaje się dalej flagowe urządzenie - z roku na rok nie ma aż takiego skoku w tych telefonach.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archaiczny - w tym wypadku mam na myśli prześmiewcze komentarze w innych miejscach polskiego internetu. Wiele ludzi już się śmieje z tego telefonu, właśnie na jego wygląd mu się okrywa.

iOS to chyba właśnie moja bajka a jak korzystam z telefonu? Otóż najwięcej to z niego dzwonię i odbieram pocztę e-mail. Sporo oglądam YT wieczorami i słucham muzyki. Lubię zrobić dobre rodzinne zdjęcie i mieć pewność, że sam telefon i bateria mnie nie zawiedzie. Z gier to tylko, od czasu do czasu Ski Jump i szachy online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

OK, to na spokojnie kilka pytań do Bartka.

 

1. Piszesz o świetnej jakości wykonania w iP XS i zestawiasz to, przepraszam, wyśmiewasz (szczoteczka do zębów) jakość Pixeli. No dobra, ale powiedz co mi po świetnym szkle w iP, co mi po ramce se stali szlachetnej, która jest wytrzymalsza od aluminium (które wnioskuję, że już jest "be" chociaż Apple wykorzystywało je od początku) skoro tak jak pisałem 99% użytkowników tego telefonu wpakuje je w gumowe lub silikonowe etiu, żeby "się nie zniszczył". Idąc tym samym tokiem myślenia, kupię i wpakuję Pixela 3 w etui i nie będę musiał się martwić o ryski na mrożonym szkle. OK, może w teorii i na papierze ta stal jest lepsza od aluminium ale w praktyce nie przekłada się to na nic. Mam Pixela 2 - zrobiony ze szkła, aluminium i z metalowymi przyciskami (plastik był tylko w pandzie i wersji kolorowej, kinda blue)i po roku wygląda jak nowy.

Pytanie - proszę o pokazanie przykładu wady plastikowego przycisku power, który tak wyśmiewasz. Rozumiem, że to materiał mniej prestiżowy od szkła i metalu, ale czy gorszy? I nie pisz proszę, że Zack z JRE oskrobał ten przycisk nożem, bo testy tego kanału są fajne, ale nie oszukujmy się oderwane od rzeczywistości. 

 

2. Ekosystem Apple. Nie mam, nie znam, nie używam. Tak jak pisałem wcześniej wśród moich znajomych (poza jednym kolegą z forum) nikt kto ma iPhone, nie ma nic innego od Apple i nikt kto ma np. Macbooka czy iMaca nie ma iPhone. Tu w sumie pytania nie będzie, ale napisz jak wykorzystujesz ten ekosystem w praktyce i nie mam tu na myśli, że zaczynasz pisać sms na telefonie, a kończysz na MacBooku, bo to można zrobić nawet na zwykłym pececie. Ciekaw jestem bo ja każde z urządzeń, czyli smartfona, laptopa i tablet wykorzystuję do czego innego i chociaż bardzo bym chciał nie znajduje dla tej trójki wspólnego mianownika. 

 

3. Vesus czyli kontra. Napisałeś, jako przewagę iP XS nad Pixelem 3 - ekran. Ja, jako kontr argument napisałem, że ekran Pixela 3 XL został wybrany najlepszym displayem wśród smartfonów. Pytanie, gdzie jest tu zatem przewaga ekranu Apple, skoro spece twierdzą inaczej? Nadmienię tylko, że ekranu Pixela 3 nie widziałem, ale ten z XS jest fantastyczny. 

 

4. FPS - co daje Ci możliwość nagrania filmu w 60fps? Poza tym że zajmuje więcej miejsca w telefonie i to, że i tak będziesz ten film oglądał na smartfonie i nic ponad 30fps nie zauważysz? Ja rozumiem fpsy w grach, ale tak ja pisałem zwykłemu odbiorcy nawet na telewizorze wystarczy 24fps. Obraz w 60 klatkach może i jest bardziej naturalny, ale spróbuj obejrzeć film w 60fpsach? Sport OK, ale kino odpada. No i jak to się ma od telefonu w ogóle? 

 

5. Piszesz, że brak możliwości zakupu Pixela oficjalnie w PL to wada. Bartek serio? Mamy 2018r. Nie słyszałeś o Amazonie? Nawet już x-kom.pl sprzedaje urządzenia Google. A to że to nie jest do końca oficjalny kanał co z tego? Mam 2 lata gwarancji Google realizowanej przez sklep w którym kupiłem plus dwa lata rękojmi. Gdybym kupił w Amazonie to warunki jeszcze lepsze, bo oni się w ogóle nie bawią tylko wymieniają. A to, że nie mogę porozmawiać z konsultantem.....wiesz co przynajmniej z asystentem Google mogę porozmawiać po polsku. Ty chyba z Siri nie pogadasz.

Pytanie, kto tu ma Polskę w d*pie, aby na pewno Google?

Sprzedawać produkty, sprzedają ale nie możesz w pełni wykorzystać sprzętu (Siri). Google może właśnie dlatego u nas nie sprzedawało (tak chodzą już plotki, że sklep Google wchodzi na nasz rynek) swojego sprzętu, bo nie było asystenta w naszym języku? Nie wiem, fakt jest taki że asystent działa świetnie po polsku i ja z niego korzystam, chociażby do tak prozaicznych czynności jak włączenie budzika, czy zadzwonienie do kogoś. A telefon mogę kupić gdziekolwiek na świecie chcę. Nie żyjemy w komunie i granice nie są zamknięte.

 

To chyba tyle ode mnie, jak coś sobie przypomnę dopisze do posta.

 

 

 


Panowie, potrzebuję porady. Szukam telefonu z większym wyświetlaczem niż mam obecnie, a jest to; BlackBerry Key2 i iPhone 8. W sumie to chciałbym większy ekran z dobrym aparatem i baterią. Rozważam iPhone Xr, Huawei P20 pro, iPhone 8 plus.
W sumie to z góry odrzucam wszystko co ma czytnik linii papilarnych na tylnej obudowie.
Jeśli to ma być Android to obawiam się czy 4GB Ram to będzie dość. Jakoś nie mam przekonania do tych androidow i jak słyszę, że w do telefonów dają już 6, 8, 10GB to mam wrażenie że moje pieniądze pójdą w błoto jeśli kupię telefon z 4G RAM.

 

W androidzie jak to mówią, RAMu nigdy za wiele i wszystko da się zużyć. 4GB jednak nie musisz się obawiać. Najnowszy android jest już na tyle zoptymalizowany, że da radę. Oczywiście, jak ktoś potrzebuje mieć otwarte w tle 70 aplikacji i 40 zakładek chrome to lepiej mieć więcej niż 4GB RAMu, aby system nie ubił tego co żre najwięcej pamięci w tle. Ja może jakimiś hard userem androida nie jestem, ale też nie jestem takim co tylko dzwoni i jak patrzę na średnie zużycie RAM w moim Pixelu 2 to wynosi on 2,6GB. Tyle, że z przeglądarki praktycznie nie używam, a w tle mam otwarte przez cały dzień maks 20 aplikacji. 

 

A co do wyboru Twojego. Masz androida i mas iOS więc sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie z czego korzysta Ci się lepiej.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jeszcze inaczej. Lepiej 8 plus Xr?

Musisz sobie zadac pytanie na czym Ci bardziej zalezy.

 

W XR masz większy wyświetlacz i gorszą rozdzielczość, nie masz czytnika palucha, i masz magiczne 60fps przy nagrywaniu video.

 

W 8plus masz czytnik linii papilarnych, mniejszy wyswietlacz i lepsza rozdzielczść, jest troche wiekszy gabarytowo i tanszy o jakies 100EUR.

 

upgrade-u procesora przy Twoim użytkowaniu które napisałeś nawet nie zauważysz. Ja z tych dwóch wziąłbym pewnie 8 plus


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nowa reklama Pixela 3 XL....

 

Nie lubisz naszego Notcha?

Co powiesz na dwa Notche :D

 

fb3c90a5fdccc013c091fd3dc49cdc43.jpg

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi telefon do kibla...spuszczałem właśnie wodę po sikaniu i ku... plum...

Sony xa1, lubię go ale chyba trzy sekundy we wodzie oznaczają śmieć? Leży teraz biedaczyna w ryżu... Co robić, macie pomysł?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź oddaj jak najszybciej do jakiegoś elektronika, który zrobi mi kąpiel w wanience ultradźwiękowej. Nie wiem tylko czy nie będzie za późno.

 

Jeśli będzie działał po ryżu to nie za długo (tygodnie, może kilka miesięcy), bo weźmie go korozja. Wtedy skorzystaj z okazji i skopiuj wszelkie potrzebne dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup budżetowego Apple za 800 juro.



Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożył... jednak ryż ma moc... Trochę grymasił ale wstał...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.