Skocz do zawartości

No to teraz poga o telefonach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10809 odpowiedzi w tym temacie

#8701 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9455 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:23

Jash masz już abonament Plusha? Jeśli tak to brałeś przez stronę? Czy były jakieś niespodzianki po drodze?

Nie mam bo się okazało że z abo w Plusie nie da się przejść do abo w Plushu. Trzeba najpierw przejść na kartę w Plus i dopiero z karty na abo w Plush. Made in Poland karwa kawka.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#8702 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 14530 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:24

A co ma powiedzieć cyklop Polifem, który kupił sobie Samsunga S8 z rozpoznawaniem tęczówki?

• 0

#8703 Remy

Remy
  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 21:42

Po premierze nowych iphonów miałem nadzieję że iphone 8 będzie zachęcał do kupna, ale za kolejny taki sam model nie zapłacę.

Na ipX szkoda mi kasy więc pozostaje ip7+.

Albo pójdę skreślę kupon lotto i jak wygram to wtedy ipX. 

• 0

#8704 Mistrz17

Mistrz17
  • Użytkownik
  • 2005 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 07:14

Nie mam bo się okazało że z abo w Plusie nie da się przejść do abo w Plushu. Trzeba najpierw przejść na kartę w Plus i dopiero z karty na abo w Plush. Made in Poland karwa kawka.

Jash Ty miałeś HTC 10? Wiesz jak czemu foty z bliska nie łapią ostości?

• 0

#8705 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9455 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 08:10

Miałem dwa razy. Nie łapią, taka wada aparatu. 10 ma ogólnie problem z AF.
Jaka masz wersję aplikacji aparatu?
Jak 1.3 to tak będzie. Ponoć 1.5 to naprawia ale nie wiem czy Europa już dostała te aktualizacje.

Użytkownik Jash edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 08:14

• 0

#8706 darekmp3

darekmp3
  • Nowy Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:01

To ja mam ten sam problem :) Tak czy siak rozwiązuję umowę w Plusie i biorę Plusha.

• 1

#8707 Mistrz17

Mistrz17
  • Użytkownik
  • 2005 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:11

Miałem dwa razy. Nie łapią, taka wada aparatu. 10 ma ogólnie problem z AF.
Jaka masz wersję aplikacji aparatu?
Jak 1.3 to tak będzie. Ponoć 1.5 to naprawia ale nie wiem czy Europa już dostała te aktualizacje.

Aparat wersja 8.40.859724 chyba że czytam nie to.

• 0

#8708 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9455 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:34

Jakiego masz androida teraz? Jest już 8.50 a od androida 7.1 wersja 9.20

Użytkownik Jash edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 09:35

• 0

#8709 rradek

rradek
  • Użytkownik
  • 633 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:34

To ja mam ten sam problem :) Tak czy siak rozwiązuję umowę w Plusie i biorę Plusha.

A czym Plus różni się od Plusha?

Ja to zastanawiam się nad T-Mobile, ponoć mają najlepszą infrastrukturę jeśli chodzi o internet. Obecnie mam w Vikings i w mieście to świetna opcja w stosunku do innych ale pewnie jadę głównie na Play i co do internetu, to poza miastami jest mocno tak se. Roaming zrobił się mocno nieciekawy, nie mówiąc o tym, że jak jedzie się samochodem przez polskę, to telefon co chwilę skacze po sieciach...

• 0

#8710 Mistrz17

Mistrz17
  • Użytkownik
  • 2005 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:39

Jakiego masz androida teraz? Jest już 8.50 a od androida 7.1 wersja 9.20

7.0 wersja 2.41.401.41. Nie mam na razie nic dostępnego z pozycji fona

• 0

#8711 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9455 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:48

Zainstaluj z apkmirror jak chcesz sprawdzić. Ewentualnie sprawdź w Sklepie Play inną aplikację aparatu.

• 0

#8712 xavras_s

xavras_s
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:50

Ja to zastanawiam się nad T-Mobile, ponoć mają najlepszą infrastrukturę jeśli chodzi o internet. Obecnie mam w Vikings i w mieście to świetna opcja w stosunku do innych ale pewnie jadę głównie na Play i co do internetu, to poza miastami jest mocno tak se. Roaming zrobił się mocno nieciekawy, nie mówiąc o tym, że jak jedzie się samochodem przez polskę, to telefon co chwilę skacze po sieciach...

Zmieniłem Play na T-MOBILE i jeśli chodzi o zasięg jestem jednoznacznie zadowolony. W mieście tak czy siak nie było problemu natomiast poza miastem dopiero teraz da się korzystać ;)

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#8713 darekmp3

darekmp3
  • Nowy Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:53

W Plusie mam umowę podpisaną 2 lata temu, wszystko no limit + 5 GB internetu za 35 zł. Ale te 35 zł tylko dzięki temu, że miałem też internet LTE z Plusa i załapałem się na ten smartdom w którym druga usługa jest za połowę ceny. Teraz rezygnując z internetu tracę i tą zniżkę 50% na telefon, więc nie uśmiecha mi się płacić 70 zł za coś co w Plush mogę mieć za 25 zł z trzy razy większym pakietem internetu. 

Jeżeli chodzi o T-mobile to nigdy nie miałem styczności z tą siecią. Widziałem, że mają jakąś ofertę na kartę za 25 zł no limit + 10 GB internetu ale nie zagłębiałem się w to zbytnio. Zasięg mają ponoć dobry, w testach internetu mobilnego też zajmują pierwsze miejsce, więc chyba jest gut gut :)

• 0

#8714 rradek

rradek
  • Użytkownik
  • 633 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 09:59

Zmieniłem Play na T-MOBILE i jeśli chodzi o zasięg jestem jednoznacznie zadowolony. W mieście tak czy siak nie było problemu natomiast poza miastem dopiero teraz da się korzystać ;)

No właśnie - potwierdzasz to, co wyczytałem, że T-Mobile mocno zainwestowało w infrastrukturę. 

Plus mocno olewa temat, Orange nadal śpi i myśli że jest monopolem, jak w czasach telefonów po kablu, a Play to już w ogóle - chyba całą kasę przeznacza na honoraria gwiazdek w reklamach...  :huh:

W Plusie mam umowę podpisaną 2 lata temu, wszystko no limit + 5 GB internetu za 35 zł. 

W Vikings za 29 zł mam wszystko bez limitów (ze stacjonarnymi i MMS-ami) i bodaj 15 GB netu, który jeszcze się akumuluje (teraz mam ponad 80 GB do wykorzystania). Więc oferta naprawdę świetna, ale jak pisałem, poza miastami czuć, że jadą na nadajnikach Play  - czyli kiepściutki zasięg...

• 0

#8715 Remy

Remy
  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:07

W przypadku nowego Apple Watch 3 cellular (LTE) można mówić że to telefon.

Ma virtualną kartę SIM i w niektórych krajach (na razie bez Polski) będzie umożliwiał bez udziału iphona prowadzić rozmowy telefoniczne. 

Iphone w domu, wy idziecie na spacer i telefon nadal działa na ręce.

Użytkownik Remy edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 10:09

• 0

#8716 Mistrz17

Mistrz17
  • Użytkownik
  • 2005 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:09

Zainstaluj z apkmirror jak chcesz sprawdzić. Ewentualnie sprawdź w Sklepie Play inną aplikację aparatu.

Dobra z poziomu apki nie ma aktualizacji no cóż czekamy. Z aparatem tu jakąś polecasz?

• 0

#8717 Gość_Master Yoda_*

Gość_Master Yoda_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:18

T Mobile bylo super, Play, 1 km za miastem i juz awaria internetu... Żałuje zmiany operatora.

Użytkownik Master Yoda edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 11:49

• 0

#8718 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9455 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 11:25

Plus mocno olewa temat w jakim zakresie? Pytam, bo jeśli chodzi o zasięg to byłem już w każdej sieci i Plus jest najlepszy jak dla mnie.
Wracając do nowych iPX iP8 i 8 Plus jak ktoś będzie chciał korzystać z szybkiego ładowania (50% w 30 minut) będzie musiał dokupić ładowarkę za 50 dolarów i kabel za 25 dolarów. Ciekawe ile u nas taka przyjemność? Licząc po dzisiejszym kursie 270zl. W przyszłym roku dostaniemy sama obudowę a ekran trzeba będzie sobie dokupić.

• 0

#8719 Viggen

Viggen
  • Użytkownik
  • 743 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 11:47

Plus mocno olewa temat w jakim zakresie? Pytam, bo jeśli chodzi o zasięg to byłem już w każdej sieci i Plus jest najlepszy jak dla mnie.

Do tego zdecydowanie najszybsze LTE.
  • 0

#8720 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9455 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 12:37

A w tej materii nie ma o czym mówić. LTE mam szybsze niż wifi w domu :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych