Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Czip się rozkodował. Nowy trzeba kupić. A poważnie to może styki brudne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakby styki były brudne nie było by takie sytuacji ze jedno się nie ładuje ta ładowarka a dwa tak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No jak nie ładuje to nie widzi, ale dziwne ze dwa iPhony widza te ładowarkę i się nia ładują


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Miałem ten sam problem i wina leżała po stronie kabla.  Ładowarka ipad + kabel od se2 = brak ładowania ipada. Zmieniłem na kabel od ipada i bangla. Nie mam pojecia why ale tak u mnie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Spróbuje zmienić ale to dziwne bo ładowarka 10W z kablem są z zestawu od iPada. No cóż spróbuje kabel od iPada zastąpić kablem od iPhone

 

 

Kable ori?

 

Wszystko Ori. Kable i ładowarki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
10 godzin temu, Jash napisał:

Spróbuje zmienić ale to dziwne bo ładowarka 10W z kablem są z zestawu od iPada. No cóż spróbuje kabel od iPada zastąpić kablem od iPhone

 

 

 

 

Wszystko Ori. Kable i ładowarki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Sprawdziłem rano i jednak to nie kable jak mi się wydawało. Sroki za zły trop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś do czynienia z nowym iPhonem SE ? Przesiadka byłaby z siódemki i zastanawiam się czy warto dalej iść w tym kierunku, czy poszukać czegoś ciekawego na Androidzie. Istotne aby wymiary nie były większe niż 4,7"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
3 minuty temu, selphy napisał:

Miał ktoś do czynienia z nowym iPhonem SE ? Przesiadka byłaby z siódemki i zastanawiam się czy warto dalej iść w tym kierunku, czy poszukać czegoś ciekawego na Androidzie. Istotne aby wymiary nie były większe niż 4,7"

Poczekaj na Pixela!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
4 minuty temu, selphy napisał:

Miał ktoś do czynienia z nowym iPhonem SE ? Przesiadka byłaby z siódemki i zastanawiam się czy warto dalej iść w tym kierunku, czy poszukać czegoś ciekawego na Androidzie. Istotne aby wymiary nie były większe niż 4,7"

 

Żona ma SE2 i jest bardzo zadowolona. Duży plus że ma nfc versus pierwsza wersja SE. Dla mnie to jest czysta 8 tylko z lepszym prockiem. Idealny do kieszeni, rozmów, sms. Przeglądanie netu, yt wolę na Galaxy S9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kwiatek napisał:

Poczekaj na Pixela!

Nowy Pixel ma niestety 5,8"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
4 minuty temu, selphy napisał:

Nowy Pixel ma niestety 5,8"

To fakt, ogólnie może być problem z wyborem telefonu z tam małym wyświetlaczem, zostaje chyba tylko nowy SE w takim razie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś do czynienia z nowym iPhonem SE ? Przesiadka byłaby z siódemki i zastanawiam się czy warto dalej iść w tym kierunku, czy poszukać czegoś ciekawego na Androidzie. Istotne aby wymiary nie były większe niż 4,7"

Poczekaj na iPhone 12
Owszem, wyświetlacz większy niż 4,7 ale całość mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
54 minuty temu, selphy napisał:

Miał ktoś do czynienia z nowym iPhonem SE ? Przesiadka byłaby z siódemki i zastanawiam się czy warto dalej iść w tym kierunku, czy poszukać czegoś ciekawego na Androidzie. Istotne aby wymiary nie były większe niż 4,7"

 

Według opinii większość rzeczy jest bardzo dobra w tym telefonie, poza jedną, dla niektórych najważniejszą - bateria. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun
34 minuty temu, Jash napisał:

 

Według opinii większość rzeczy jest bardzo dobra w tym telefonie, poza jedną, dla niektórych najważniejszą - bateria. 

 

Bateria masakrycznie długo się ładuje (coś koło 2h) ale ładnie trzmyna do normalnych potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie (ładującego w nocy) bateria może się ładować 6h byleby tyle samo wytrzymała na włączony ekranie. Mam dwóch kolegów i obaj potwierdzają, że SoT na poziomie 3,5h to standard, a jak dla mnie to porażka. Oczywiście zdaję sobie sprawę jak wiele czynników ma na to wpływ, ale opinie w sieci też nie są odmienne.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo staram się ładować tylko w nocy ale udaje mi się to robić co 2 dni, nie wytrzymałbym z iphonem, a przez jakiś czas czekałem na niego - do momentu pojawienia się pierwszych wiadomości o baterii :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja podpinam do ładowania około 23:00 i odpinam koło 5:00

Od tej 5 do 23 bateria schodzi ze 100% do 15-20% więc nie jest źle z iP XS, ale dwa dni to nie realne. Tyle to trzymał mi tylko Pixel 2XL i to w sytuacji jak go mało używałem, a zazwyczaj od rana do nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak chodzi o Ios to powiem wam, że dużo ludzi nie jest świadomych o istnieniu pewnych ustawień systemowych które całkiem sporo pobierają energii.

Polecam materiał:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam nadzieję, że to nie film w stylu "wyłącz lokalizację, odświeżanie w tle, włącz tryb oszczędzania baterii, a najlepiej włącz tryb samolotowy i ciesz się tygodniem na jednym ładowaniu" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak znajdę chwile wolnego to zobaczę, aczkolwiek jestem z tych co używają a nie szukają co zrobić żeby działało dłużej wyłączając to i owo ;) wyznaje tez zasadę ze jak coś działa od wyjścia z domu do powrotu do niego to jest ok i w zasadzie nie pamietam żeby któreś urządzenie nie sprawdziło się w ten materii.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2020 o 15:33, 70soul napisał:

Proszę obejrzeć całość a dowie się pan.

Coś podobnego dla Androida? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
W dniu 14.07.2020 o 09:34, Jash napisał:

 

Według opinii większość rzeczy jest bardzo dobra w tym telefonie, poza jedną, dla niektórych najważniejszą - bateria. 


Używałem iP8 przez 2 lata a kolega ma nowego SE jakieś 2 miesiące. Ja ładowałem co 2 dni a koleś codziennie. Dużo zależy od użytkownika. Ale ja filmów nie oglądam a jak jadę samochodem, to zawsze tel jest w ładowarce. Teraz mam 11pro i tutaj jest wyraźny postęp jeśli chodzi o baterię (cenowo też spory postęp 😐)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.