Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

No to teraz poga o telefonach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11148 odpowiedzi w tym temacie

#10621 Krygo

Krygo
  • Użytkownik
  • 2754 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:46

Po wszystkich analizach i wyeliminowaniu na początku Honora 10 i HTC 11, Poco za średni wyświetlacz, aparat i bezsensowny jak się okazuje notch, a S8 za cenę "zaryzykowałem" brak dalszych aktualizacji i kliknąłem G6 za 1250. Mam nadzieję, że słusznie :P

• 0

#10622 Valygaar

Valygaar
  • Użytkownik
  • 418 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:50

Chyba za wcześnie o tym modelu ale na bank jest zrobiony jak poprzednik więc jakościowo ekstraklasa. System według testów też działa bardzo dobrze, nie wiem jak aparat ale znając Sony nie powala.

Wysłano z Google Pixel 2

Mimo wszystko to tel do pracy, a fotografem nie jestem ;)

Anyway byłoby fajnie jechać na wakacje tylko z telefonem, co w sumie w zimie już ma miejsce od jakiegoś czasu. 

Podejdę do jakiegoś sklepu jeszcze go obejrzeć.

Dzięki za radę.

• 0

#10623 Kosma

Kosma
  • Użytkownik
  • 1944 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 15:24

Po wszystkich analizach i wyeliminowaniu na początku Honora 10 i HTC 11, Poco za średni wyświetlacz, aparat i bezsensowny jak się okazuje notch, a S8 za cenę "zaryzykowałem" brak dalszych aktualizacji i kliknąłem G6 za 1250. Mam nadzieję, że słusznie :P

Kupilem roku temu sobie, 3 tyg temu starej i nie żałuje. Kolejna odslona androida bedzie, potem pewnie koniec. Za 1250 zeta, to dobry sprzet. Tym bardziej, ze ten aparat teraz, to jest cos zupelnie innego niz roku temu. Co do najnowszej odslony systemu, po co Ci to? Pare duperel zmienieonych, a tel prawdopodobnie nieco zwolni bo nowszy android przewaznie = wieksza zasobożerność. Kup odrazu jakiegos Spigena na plecy i oslone/folie na szklo obiektywów !!!!

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#10624 Kosma

Kosma
  • Użytkownik
  • 1944 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 21:31

@Krygo kmiń lepiej jakiś kupon, jutro ruszamy z nowym sezonem wariacie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#10625 Krygo

Krygo
  • Użytkownik
  • 2754 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 23:40

Ja sobie wypraszam, jestem dosyć normalny :D Coś tam myślę, szkoda, że musiałbym wykupić Polsat Premium, żeby oglądać mecze we wtorki :( Co do jakiejś ochrony G6 to jak nie lubię  wszelkiej maści "kondonów" to szklane plecki wymuszają raczej cos innego... Się rozejrzę.

Użytkownik Krygo edytował ten post 17 wrzesień 2018 - 23:43

• 0

#10626 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9583 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 04:12

Zobacz czy czasem MNML nie robi case na wasz model bo zdaje mi się że tak. Ja taki używam na Pixelu 2. Lekki cienki i nie gumowy, sieć ekran się nie paskudzi

Wysłano z Google Pixel 2
  • 0

#10627 1947

1947
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:13

Gdyby ktoś narzekał na jakość odtwarzanej muzyki w sowim telefonie to tophifi ma świetną promkę na DAC dragonfly black (220 zł):

https://www.tophifi....nfly-black.html

Użytkownik 1947 edytował ten post 18 wrzesień 2018 - 07:14

• 0

#10628 Szymon.

Szymon.
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:53

Niektóre flagowce mają wbudowane DAC o wyższych parametrach ;)

• 0

#10629 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9583 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:28

Dlatego kolega napisał że jakby ktoś narzekał co ja rozumiem poprzez sprzęt który ma nędzny dac ;)

Wysłano z Google Pixel 2
  • 0

#10630 1947

1947
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:42

Z Szymonem mamy jakieś problemy komunikacyjne :) Jest tak jak Jash napisał.
  • 0

#10631 Szymon.

Szymon.
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:47

Ja przecież nie zanegowałem polecanego sprzętu. 

Może powinienem dodać na początku wypowiedzi "Na szczęście" to bylbym lepiej zrozumiany.  :blink:

• 0

#10632 disaster3

disaster3
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 10:15

A sprawdzał ktoś tego Dac'a? W sumie dzięki za link skorzystałem ale z zakupem czerwonego ;)
Nie mam wątpliwości o jego działanie z Iphone'ami/Ipadami lub telefonami na Andku z pozbawionym wyjściem Jack 3,5mm.
Natomiast nie wiem czy będzie kompatybilny np. Z Galaxy od s8 w górę.

Od tej wersji galaxiaki mają zlącze USB type-C + Jacka 3.5mm. Jeśli chodzi o USB type-C to ok można użyć przejściówki + tego Dragon Taila. Ale..... czy sygnał poza Jackiem też jest puszczony na TypeC?

Wcześniej jak mialem iphone 7 to podłączony w samochodzie po USB odtwarzał spotify, Youtube itd. Natomiast po zmianie na Galaxy S9+ i podłączeniu po USB do stacji w samochodzie była kupa ;/ tylko poprzez BT A to jest shit.
Chyba że powinien coś gdzieś jeszcze przestawić aby sygnal cyfrowy leciał na wyjscie USB w telefonie a DAC w radiu samochodowym dekodowalbym dźwięk na analog? Tak jak jest to w przypadku iphoneow. Tylko nie widziałem nigdzie tego w ustawieniach audio w telefonie aby byla możliwość zmiany strumienia audio na konkretne wyjście.

Tapatok
  • 0

#10633 bartwerk36

bartwerk36
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:19

Gdyby ktoś narzekał na jakość odtwarzanej muzyki w sowim telefonie to tophifi ma świetną promkę na DAC dragonfly black (220 zł):

https://www.tophifi....nfly-black.html

Słuchałem w sklepie wersji red i black. Zdecydowanie gdybym miał kupić to wersję czerwoną.

• 0

#10634 1947

1947
  • Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 16:15

A sprawdzał ktoś tego Dac'a? W sumie dzięki za link skorzystałem ale z zakupem czerwonego ;)
Nie mam wątpliwości o jego działanie z Iphone'ami/Ipadami lub telefonami na Andku z pozbawionym wyjściem Jack 3,5mm.
Natomiast nie wiem czy będzie kompatybilny np. Z Galaxy od s8 w górę.

Od tej wersji galaxiaki mają zlącze USB type-C + Jacka 3.5mm. Jeśli chodzi o USB type-C to ok można użyć przejściówki + tego Dragon Taila. Ale..... czy sygnał poza Jackiem też jest puszczony na TypeC?

Wcześniej jak mialem iphone 7 to podłączony w samochodzie po USB odtwarzał spotify, Youtube itd. Natomiast po zmianie na Galaxy S9+ i podłączeniu po USB do stacji w samochodzie była kupa ;/ tylko poprzez BT A to jest shit.
Chyba że powinien coś gdzieś jeszcze przestawić aby sygnal cyfrowy leciał na wyjscie USB w telefonie a DAC w radiu samochodowym dekodowalbym dźwięk na analog? Tak jak jest to w przypadku iphoneow. Tylko nie widziałem nigdzie tego w ustawieniach audio w telefonie aby byla możliwość zmiany strumienia audio na konkretne wyjście.

Tapatok

Cytat z peppera:

"Działa wybornie na Androidzie z przejściówką USB OTG. Do wyciśnięcia 100% możliwości (perfect bit, rożne częstotliwości próbkowania) potrzebna jest apka USB Audio Player PRO."
  • 0

#10635 vvv

vvv
  • Użytkownik
  • 610 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 17:22

Dostalem wlasnie z pracy AirPods'y. Fajny bajer polaczenie z iPhonem sekunda i dziala, szkoda ze wszystko trzeba zmieniac przez siri...

Mam Major II z Marshalla i jednak sie przyzwyczailem do zmiany piosenki czy glosnosci za pomoca fizycznego przycisku, ale te przynajmniej nie beda tak grzaly w glowe. 

• 0

#10636 johndeacon

johndeacon
  • Użytkownik
  • 1035 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:37

Potrzebuję porady. Szukam telefonu nowego ewentualnie używanego ale jeszcze z gwarancją w budżecie ok. 300-350 zł, no maks. 400 zł. Wiem, że budżet niski, dlatego w grę wchodzą również wszelkiego rodzaju wynalazki chińskie ale wolałbym kupić w Polsce.

Moje wymagania to przede wszystkim:

- ekran min. 4,7 cala, HD lub wyżej

- min. 2GB RAM i 16 GB ROM

- mile widziane LTE

- jakiś w miarę sensowny procesor i grafika. Priorytety to brak zacięć i lagów przy otwarciu 2-3 kart i użytkowaniu przede wszystkim takim jak dzwonienie, sms, podstawowe aplikacje ja FB i w miarę swobodne przeglądanie stron internetowych, GPS.

- nie gram w gry- nie musi być jakiejś super wydajności. Aparat foto też wystarczy średni.

- bateria by wytrzymał 1 dzień umiarkowanego korzystania.

Co możecie polecić, za czym się rozglądać by miało najlepszą relację cena/jakośc?

Użytkownik johndeacon edytował ten post 21 wrzesień 2018 - 10:37

• 0

#10637 bartwerk36

bartwerk36
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 16:26

Potrzebuję porady. Szukam telefonu nowego ewentualnie używanego ale jeszcze z gwarancją w budżecie ok. 300-350 zł, no maks. 400 zł. Wiem, że budżet niski, dlatego w grę wchodzą również wszelkiego rodzaju wynalazki chińskie ale wolałbym kupić w Polsce.

Moje wymagania to przede wszystkim:

- ekran min. 4,7 cala, HD lub wyżej

- min. 2GB RAM i 16 GB ROM

- mile widziane LTE

- jakiś w miarę sensowny procesor i grafika. Priorytety to brak zacięć i lagów przy otwarciu 2-3 kart i użytkowaniu przede wszystkim takim jak dzwonienie, sms, podstawowe aplikacje ja FB i w miarę swobodne przeglądanie stron internetowych, GPS.

- nie gram w gry- nie musi być jakiejś super wydajności. Aparat foto też wystarczy średni.

- bateria by wytrzymał 1 dzień umiarkowanego korzystania.

Co możecie polecić, za czym się rozglądać by miało najlepszą relację cena/jakośc?

a19836c1437bcf0016d2a1130277cdb6.jpg

• 0

#10638 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9583 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 17:12

Redmi 6A, Cubot Nova z nowych

Honor 7 używany

Użytkownik Jash edytował ten post 21 wrzesień 2018 - 17:28

• 0

#10639 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 14974 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 17:24

Szanowni koledzy, telefony to nie moja bajka, ostatnio przez kilka pokoleń używałem HTC. Czas na zmianę i nim podejmę decyzję zapytam bardziej doświadczone grono. Szukam średniej jakości telefonu 800-1300 zł. Obsługujący dwie karty, dobra (stosunkowo długo działająca) bateria, dobry aparat.  Wykorzystanie poszczególnych aplikacji na poziomie zwykłego zjadacza chleba. 

Co polecilibyście, a czego unikać?

• 0

#10640 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9583 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 17:31

Honor 9 Lite, Xiaomi Mi A2, Moto G6 Plus, Huawei Nova 3e lub P20 Lite, Nokia 6.1 Plus. Z każdego będziesz zadowolony, ale z uwagi na aktualizację stawiam na Nokię.

Użytkownik Jash edytował ten post 21 wrzesień 2018 - 17:32

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych