Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc
miło wspominam siemensa m55 szczególnie te jego diodki!

 

no :!: fajny był :!:

:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nokia 9300. Nie polecam. Chyba, że najwazniejszy jest internet i notatnik. Kalendarz kiepski. A sam telefon wolny jak ślimak. Zmiana profilu na cichy trwa ze 4 sekundy - cholrey mozna dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nokia 9300. Nie polecam. Chyba, że najwazniejszy jest internet i notatnik. Kalendarz kiepski. A sam telefon wolny jak ślimak. Zmiana profilu na cichy trwa ze 4 sekundy - cholrey mozna dostac.

 

potwierdzam. Ale dla mnie jest przydatny i jetsem zadowolony - mam co chciałem :)

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem około 60 komórek, mam bzika na punkcie telefonów odkąd się pojawiły i mogłem sobie na nie pozwolić :twisted:

Teraz używam SE K750i a czekam z niecierpliwością na SE P990i i polecam go wszystkim którzy potrzebują solidnego sprzetu o wielu możliwościach...


Jestem tym co myślę...

Norbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

OOOOo :)

 

Witam miłośnika SE :)

Sam mam SE K700 i wcześniej T68 jeszcze wcześniej samo E T20 i również uważam ze to naprawdę fajne telefony za przyzwoite pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RSAS

a mi się wogóle nie podobają SE, są jakieś takie tandetne i to nie tylko te

najniższe modele ale wyższe również. siostra ma t230 a kolezanka k700 i

prawde mowiac oba modele sa tandetne, i co z tego ze k700 ma rozne bajery

jak jest tandetnie wykonany, ja mam motke e398 i gdy dalem kolezance

zeby sie nia "pobawila" powiedziala "ale fajnie chodzi ten twoj joystick :) "

a poza tym jesli porownac materialy z ktorych zostaly wykonane obudowy do

mojego fonika i k700 to moj przesciga go o dwie dlugosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie telefon powinien mieć symbiana. Można instalować programy np. exela, worlda, dobre słowniki, program antywirusowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

RSAS

 

Obawiam się ze obudowy zarówno dla Twojej motojoli jak i SE mogą powstawać w tym samym zakładzie :) globalizacja podobnie jak w zegarkach :wink: Właśnie dzisiaj tylko te bajery wskazuje na klasę telefonu. Mój ojciec ma motojolke i bardzo sobie chwali a mi podoba się ze dostał 2 lata gwarancji reszta jakość wykonania, wyświetlacz itd to praktycznie to samo co SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
miło wspominam siemensa m55 szczególnie te jego diodki!

 

no :!: fajny był :!:

:D:):D

 

a co ty tez go uzywałeś?

z dotychczasowych moich telefonów jakoś ten najbardziej utkwił mi w pamięci! znakomite były te diody! znajdowały się one we własciwym miejscu! w przeciwieństwie do tych nowych siemensów!

mam mozliwośc odzyskania mojego m55 i zastasnawiam się czy tego nie uczynic! bo te nowe komórki sa jakoś takie badziewne! wydje mi się ze producenci stawiają tylko na jakośc wyswietlacza i mnogości funkcji zapominając o tkich podstawach jak bateria czy solidna obudowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mam nokie 9300 i... Boże, niech ktoś to ode mnie zabierze! Przerywa, jakość rozmowy koszmarna, klawiatura beznadziejna, wolny jest, nie ma wibracji... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

G-MAN

 

mialem go chyba z rok,i nie narzekałem,

teraz tez mam cóś z diodkami :

Filipka 530-normalnie dyskoteka :)

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tsuki,

z tego co się orientuję, to sprzedaż telefonu (czy jego wymiana) w komisach, nie jest sprawą trudną... :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego 9300 jestem nadal zadowolony. Oczywiście w porównaniu z 6310i ma wiele wad, ale ma tez zalety, np. jest doskonałym notatnikiem, opcja maila i internetu jest OK, ma speakera, z czego bardzo cesto korzystam. Dla mnie OK.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość *Adam*

Tsuki

 

Tak to dzisiaj już jest wszystko się psuje :) masz pecha i tyle a serwis nie pomaga / jak coś się stało z moim SE to od razu wysyłem i choroba ustępuje dawniej jak był tylko E to nawet nie naprawiali tylko za 2 razem dawali nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mam SE K700 i wcześniej T68 jeszcze wcześniej samo E T20 i również uważam ze to naprawdę fajne telefony za przyzwoite pieniądze

 

W pelni potwierdzam - dla mnie Nokia skonczyla sie na 5110 (nadal mam ten telefon i nigdy go nie sprzedam) :)

Pozniej byly E T65, SE T68i, SE T610, SE T630.

 

Ogolnie Ericsson byl bardzo nowatorska firma, ktorej rozwiazania byly kopiowane przez inne firmy:

- suwak do regulacji glosnosci telefonu z boku

- automatyczne blokowanie klawiatury

- wskaznik ile godzin telefon bedzie czuwal i ile godzin mozna przez niego rozmawiac

- rozklad klawiszy do obslugi telefonu + joystick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mi się oberwie za to co napiszę. Na dzień dzisiejszy najlepszym wykonaniem obudowy /telefony do 2000 pln/ charakteryzują się produkty południowokoreańskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach jakiegoś takiego damskiego LG z klapką i lusterkiem. Używanego około roku. Wyglądał jak nowy, "karoseria" nie miała żadnych luzów, byłem w szoku - jakość spasowania niesamowita. Nie wiem jak elektronika w środku, ale obudowa faktycznie super - nie było się do czego przyczepić.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od roku użytkuję NOKIĘ 6610i. :evil: Każdemu radzę aby omijał ten wynalazek szerokim łukiem. Tragiczna klawiatura, zbyt ciasno ustawione przyciski, jakość zdjęć - lepiej nie mówić, (a wierzcie mi wymagający co do zabawek- aparacików nie jestem), czytelność menu pod psem. Wg mnie zupełnie nie udany model. Zabaweczka dla małolatów.

Wcześniej przez 3 lata miałem NOKIĘ 3310. Aparat prosty ale nie do zajechania. Przeżył ze mną wiele, ale nigdy nie zawiódł.

 

Pozdrawiam


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie.

Telefon jest do dzwonienia wysyłania sms-ów.

Mam Nokie 6020 i starczy wczesniej SE T 630, ale bateria wysiadała po ok 4 dniach. Nokia smiało wytrzymije 7 dni.

Jednak Nokia to Nokia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Moje zdanie jest takie.

Telefon jest do dzwonienia wysyłania sms-ów.

Mam Nokie 6020 i starczy wczesniej SE T 630, ale bateria wysiadała po ok 4 dniach. Nokia smiało wytrzymije 7 dni.

Jednak Nokia to Nokia!

 

:D:D:D

 

jesli chcesz tylko dzwonic i wysylac smsy to wystarczy cegłówka typu motorola c170 a w se t630 dochodzą mmsy itp...

mi w t630 ŚMIAŁO bateria trzymała 6 dni , wiec co :

SE to SE

:D:D :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest takie.

Telefon jest do dzwonienia wysyłania sms-ów.

Mam Nokie 6020 i starczy wczesniej SE T 630, ale bateria wysiadała po ok 4 dniach. Nokia smiało wytrzymije 7 dni.

Jednak Nokia to Nokia!

 

:D:D:D

 

jesli chcesz tylko dzwonic i wysylac smsy to wystarczy cegłówka typu motorola c170 a w se t630 dochodzą mmsy itp...

mi w t630 ŚMIAŁO bateria trzymała 6 dni , wiec co :

SE to SE

:D:D :twisted:

8)

He he pozbyłem sie SE ze względu na baterie a co do MMS dziś to chyba taki sam standart jak sms. (może sie nie znam)

Co do Moto to skoro tak mówisz to tak pewnie jest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest takie.

Mam Nokie 6020 i starczy wczesniej SE T 630, ale bateria wysiadała po ok 4 dniach. Nokia smiało wytrzymije 7 dni.

Jednak Nokia to Nokia!

 

Taka argumentacja moze ma sens dla Marka Kamińskiego, ale realnie czy to ma znaczenie czy telefon trzyma 4 czy 7 dni, skoro i tak przebywamy w otoczeniu gniazdek elektrycznych i naladowanie telefonu nie stanowi problemu.

 

Czy wybierajac samochod glownym czynnikiem ma byc pojemnosc zbiornika paliwa? (ja mam 90 litrow benzyny i 80 litrow LPG w swoim samochodzie osobowym - jest ktos lepszy) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest takie.

Mam Nokie 6020 i starczy wczesniej SE T 630, ale bateria wysiadała po ok 4 dniach. Nokia smiało wytrzymije 7 dni.

Jednak Nokia to Nokia!

 

Taka argumentacja moze ma sens dla Marka Kamińskiego, ale realnie czy to ma znaczenie czy telefon trzyma 4 czy 7 dni, skoro i tak przebywamy w otoczeniu gniazdek elektrycznych i naladowanie telefonu nie stanowi problemu.

 

Czy wybierajac samochod glownym czynnikiem ma byc pojemnosc zbiornika paliwa? (ja mam 90 litrow benzyny i 80 litrow LPG w swoim samochodzie osobowym - jest ktos lepszy) :D

 

Oczywiscie przyznam Tobie racje!

Ale mnie denerwowało jak rozmawiałem i nagle rozmowa sie kończyła bo bateri siadła lub w czasie wyjazdu gdzies w Polsce nagle kończyła się energia.

Inna sprawa to ładowarka samochodowa... której nie posiadam!

Tak czy siak to tylko telefon!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
He he pozbyłem sie SE ze względu na baterie

 

He he

była cienka bo ci ją podmienili]

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D

Felek! Jak ty coś powiesz, to potem przez pół godziny skrecam się na dywanie.

Ostrzegam ! Będziesz mojej ślubnej płacił odszkodowanie za spowodowanie mojej śmierci (ze śmiechu oczywiście).

 

Pozdrawiam Cię serdecznie :wink:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.