Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby tylko nie przekombinowali, jak samsung z N7, gdzie ponoć fony wybuchały, bo tak bebechy upakowali, że bateria nie miała miejsca na naturalne. lekkie "puchnięcie", gdy nieco się rozgrzewała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple będzie na tyle innowacyjny na ile pozwoli Samsung lub inni producenci którzy mają zaplecze badawcze. Ich podwykonawcy tj. Foxconn to tylko montownia.

Jak na razie Samsung nie sprzedaje im zagiętych ekranów.

 

Dowodem tego jest iphone 7, który jako pierwszy telefon tej firmy jest taki sam jak poprzedni model.

Gdyby mieli technologie to zaskoczyliby rynek telefonem bez ramek.

Chcieliby mieć telefon ze skanerem odcisków palców na ekranie.

Ok tylko kto dla nich przeprowadzi badania, wdrożenie i produkcję ?

 

Samsung doznał poważnych strat na note 7 i sam musi zaskoczyć rynek...

 

Microsoft się obudził, trochę późno, ale lepiej późno niż wcale.

Google zaczęło robić tanie komputery, tyle że design kiepski.

 

Jak się nie mylę to Apple nie oferuje już 15-calowego Macbooka Air, są tylko 13-calowe.

Cena Macbooka pro 15-cali zabija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, biznes to biznes. Czytałem, że Samsung Display pracuje nad zagiętym OLED-em dla Apple, więc raczej nie będą im blokowali rozwoju zagiętych ekranów, skoro mają z tego potężną kasę.

Na razie wszyscy jarają się potencjalną "innowacyjnością" nowego ajfona, którą ma być wywalenie fizycznego przycisku home  :rolleyes:

 

Ja ciekawy za to jestem co Apple wymyśliło z ładowaniem bezprzewodowym - wszak niby ładowanie indukcyjne nie działa przez aluminium, a są przecieki, że nowy ajfon będzie (w końcu!) miał taką funkcjonalność. Więc albo nowy będzie miał szkło na pleckach, albo w końcu Apple błysnęło własną innowacyjnością i obmyślili technikę, w której aluminiowe plecki nie będą przeszkodą...

 

O reszcie przecieków nie ma co gadać, bo wszystko już było, albo niedługo będzie (bezramkowy ekran, ultradźwiękowy skaner paluchów, skaner siatkówki itp itd).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prędzej zobaczymy iPhone ze szklaną obudową i indukcją niż jakaś nową technologię. :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mogę ładować baterie telefonie ładowarką innego producenta bez szkoda dla baterii ? W Xiaomi mam niewymienialna baterie, ładowarkę zostawiłem wczoraj w hotelu w Poznaniu w pośpiechu i czekam odpowiedz czy się gdzieś znalazła. Oryginał muszę zamawiać z Chin i czekać pewnie z miesiąc.

 

(0).(0)

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mogę ładować baterie telefonie ładowarką innego producenta bez szkoda dla baterii ? 

 

Możez spokojnie ładować inną ładowarką od telefonu (oby tylko była jakaś oryginalna :)) Generalnie telefon sam kontroluje pobór prądu z ładowarki, więc jesli ma na wyjściu te standardowe 5V, to spokojnie naładuje Ci Xiaomi. Najwyżej, jesli będzie miała mały amperaż (np. poniżej 1A), to ładowanie potrwa nieco dłużej, bo tam masz chyba fast charging, gdzie fon bierze powyżej 2A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Ladowarke do Xiaomi przysla mi z hotelu, znalazla sie :) Do tego czasu uzyje tej od LG G3.

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

wracając do tematu braku gniazda jack w telefonie, to od momentu zakupu DACa nie wiem do czego mam takie gniazdo używać i w sumie już go nie potrzebuję. Zużycie energii jest niezauważalnie większe, ale w brzmieniu to już przepaść (oczywiście na odpowiednich słuchawkach). Już na  Koss PortaPro czuć wielką różnicę.

Polecam wszystkim którzy cenią sobie dobry dźwięk także ze smartfona. Działa na iOS i Android.

Załączam zdjęcie poglądowe (nie moje)

 

df-main-3.png

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpinamy w usb lub lightning (tak się chyba nazywa).

Fiio wiem że są dobre ale nawet nie podchodziłem bo najczęściej słucham przez słuchawki z tabletu lub telefonu i potrzebowałem mobilności, a Fiio są małe ale nie mobilne i potrzebują większego napięcia. Dragonfly wystarczy 1,2V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

FiiO jak każdy tej wielkości dac spokojnie pójdzie pod smartfonem tyle, że wielkościowo otrzymujemy mało poręczny zestaw.

 

 

fc49b515_6349b3ae_IMG_6398.jpeg

 

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A to wiadomo. Dlatego ja wolę smartfony z już zaimplementowanym dac i amp. Szkoda, że nie robią już jak kiedyś w Nokiach, że dac i amp były na osobnych kościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie ale telefon szybciej rozladuje.

To wtedy cos z bankiem np. Oppo ha2


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna i tak, ale to jakbys dodatkowy telefon musial nosic tylko poto by sluchac muzyki. Latem sobie tego nie wyobrazam.

 

Co do wbudowanego DACa w telefon, to jestem ciekaw porownania. Musze sie wybrac do sklepu, ale nie wiem czy mi sie uda zrobic miarodajne porownanie. Jak wybieralem telefon to i o tym myslalem i kupilem Z3 Compact bo z malych telefonow to chyba najlepsze audio ma i jakby co ma AptXa.

http://gadgetynews.com/wp-content/uploads/2015/05/oppo-ha-2-pm-1-pm-3-nad-viso-hp50.jpg

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual sim o najlepszym stosunku jakości do ceny?

Nie gram, nie oglądam filmów. Ma mieć dobry aparat, bo mój dotychczasowy Nokia 730 niestety nie napawał dumą co do aparatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P8 Light lub P9 Light, za tą cenę oferują bardzo dużo. P8 mam od roku i jest to pierwszy telefon którego nie chce wymieniać po takim czasie :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P9 dual sim z przedłużenia umowy? Wątpię. Nasi operatorzy chyba nie mają takich wynalazków na poziomie P9. Ostatni jaki kojarzę to P8 Lite dual sim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Redmi Note 3 Pro :) Zakochałem się w tym telefonie. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rokoko

Mam to wiem

 

Wersja EVA-L19 z Orange

 

Wysłane z EVA-L19

Tapatalk

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Magii nie ma, do tego brzydki.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dual sim o najlepszym stosunku jakości do ceny?

Nie gram, nie oglądam filmów. Ma mieć dobry aparat, bo mój dotychczasowy Nokia 730 niestety nie napawał dumą co do aparatu.

 

Redmi 3/Redmi Note 3 w zależności jaką wielkość ekranu wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.