Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość feleksc

:D:D:D

ale Jurek

no jak tak moża pisać o S.E :wink:

kupił chłopak szrota z placu to mu bateryja nie trzymała(albo nie wytrzymała)

pozdrawiam CIEBIE serdecznie

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopaku nie kupiłem z placu tylko w salonie Ery nowego co wnoskuje ze bateria nie była "cieńka"!

Obrońco SE.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Nie chłopaku nie kupiłem z placu tylko w salonie Ery nowego co wnoskuje ze bateria nie była "cieńka"!

Obrońco SE.

Pozdrawiam

 

:D:D :twisted:

 

a jaki obrońco?

ja teraz używaam Filipka 530 a wczseśniej Sendo........

S.E to mi młody rozwalił rok temu,też moge mieć pretensje że lotniczego aluminium nie zastosowali. :shock:

:D:D :twisted: :twisted:

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

bawie się teraz nokią 3650 i musze powiedzieć że cuda na kiju :):P

a jak juz chciałem napisać smsa to szybko mnie zweryfikowało i zrezygnowałem

:D:D :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

ja obecnie mam NOKIE 6210 i nawet gdybym pilnie potrzebował kasy bym jo nie sprzedał! ostatnio mam takiego farta ze lepiej nie mówic ale powiem mój sagem myx 5-2 siadł coś z wyswietlaczem naprawa ponad 100zł w dodatku naprawa paskudna wsadzili mi środek z innego telefonu bo w ksiązce adresowej było ciul czyiś numerów! w miedzy czasie uzytkowałem siemensa m 55 jesli to mozna nazwac uzytkowaniem po tygodniu na wyświetlaczu pojawiła się czarna pozioma linia telefon nie siadł ale wygląda to paskudnie! a nokia mimo kilku zderzeń z podłożem dalej działa! wytrzymałe skubaństwo! taki G-SHOCK wsród NOKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8
Mam Nokie 6260. Nie kupujcie go, chyba, że macie dużo czasu... Najlepszy telefon w moich rękach (a trochę ich przeszło) to N6210, N6310 i N6230... i tego się najlepiej trzymać :P

 

 

Marcin

 

ILE CI BATERIA W NOKI 6210 TRZYMAŁA! MASZ JO MOZE JESCZE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam (a było to troszkę czasu temu) to przy częstym używaniu- dużo rozmów, bateria wytrzymywała mi od 7-9 dni :shock:

...nigdy już nie miałem takiego telefonu :cry:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

W MOJEJ P PRZY CZĘSTYM UZYWANIU TO JAKIES 2 DNI TRZYMA. CHYBA TRZA BĘDZIE NOWO BATERIE KUPIC TYLKO NIE WIEM ILE TAKA KOSZTUJE! A MOZE WIESZ COŚ O BATERIACH DON NIEJ JAKIEJ FIRMY BATERIE SĄ NAJLEPSZE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

najlepsza jest firma :foof albo roof

:P:D:D

ponoć trzy w jednym :

litowo-jonowe z alkaicznymi itp

wszystkie konfiguracje -dostepne !!!!

:):P :twisted:

(bateria trzyma równo...przez 3 miesiące-niepotrzebne skreślić)

:lol::P :twisted:

ps.

dziś sformatowałem całą pamięć mego fona(3650)

...i straciłem wszystkie dane]

:shock: :oops: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O! kuuuuurna !!!. To dopiero ból.

Ale Felek nie martw się zaraz przyjdzie grypa i bańki trzeba będzie postawić.

To będzie jeszcze większy ból.

Pozdrawiam :wink:

 

P.S. Od 3 lat używam LiJon i ich zamienników i nie mają prawa paść. Jak stosowali niklowodorki to były jasełka po pół roku. Teraz nie ma takiej możliwości. Chyba, że...

P.S. Felek znowu mnie rozbawiasz. Jak ty to robisz? :wink: :lol::lol::lol:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w Siemensie ME45 mam Li-ON 840 mAh i właściwie od ponad 3,5 roku trzyma mi tak samo - od 4 dni (przy częstym używaniu, traceniu zasięgu na trasach etc.) do 5-7 dni przy normalnym używaniu. Rekord jak dotychczas to 9 dni ...

 

Nie narzekam 8)

 

Największy hardcore to zaliczyła komórka mojego szefa - Nokia 6310 wytrzymała bez ładowania miesiąc :shock: . Fakt że nie była w tym czasie używana, po prostu leżała włączona w jednym miejscu. Ale normalny czas trzymania baterii przy używaniu to były dla niej 2 tygodnie, czasem dłużej. W ogóle, nokie z serii 6X10 to były maszyny... Moja stara 6110 bez problemu zaliczała 6-9 dni.

 

To co mi się w Nokiach podobało, to informowanie o rozładowaniu - telefon zaczynał krzyczeć na parę godzin przed rozładowaniem, żeby go podłączyć. Siemens daje mi zaledwie parę minut na znalezienie ładowarki. Nigdy kurde nie zdążam....


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

a wiesz może na jakiej bateri ta 6310 chodziła? i czy taka nadała by mi się do mojej 6210? pytam bo w mojej to bateria musi byc juz mocno zajeżdzona bo śradnio trzyma 2.5 dnia ale odkąd jo mam juz ponad rok bateria nie była zmieniana a jak było u poprzedniego ( lub nich) właściciela(li) to nie mam pojęcia!

a niech to zeby tak w mojej miesiąc wytrzymała! skubana to chyba rekord świata!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam teraz N6020, wcześniej N5110, N3210, i znowu N5110.

 

Na temat 6020 na razie jeszcze nie mogę się wypowiadać, bo mam ją dopiero miesiąc ale tymczasem nie jest źle.

U mnie bateria wytrzymuje zazwyczaj 4-5 dni (we wszystkich telefonach), ale przyznaję, że użytkowanie jest intensywne.

Powiem tylko tyle, że w tygodniu robie ok 300-400 km dziennie głównie po jakichś zadupiach więc ciągle jest na wyszukiwaniu, do tego 200-250 smsów miesięcznie, kilka minut rozmów dziennie, kilkadziesiąt "sygnałów" (głównie do kobiety :lol:) kalendarz, czasem gierki. Tak, że rzadko leży bezczynnie a jak wiadomo (chyba) wyświetlacz żre tyle co rozmowa :lol:

 

I na koniec jedno pytanie:

która obudowa ładniejsza:

 

post-684-0-26717100-1330479294.jpgpost-684-0-95696000-1330479304.jpg


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czarna :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja od dłuuugiego czasu jestem użytkownikiem Nokii 8910... mała, wyświetlacz mono, dzwonki 'piszczałki'...bez bajerów... ale prosta ,niezawodna (nigdy się ani razu nie zawiesiła) i wykonana ze szlachetnego materiału (porównując do wszechobecnych plastików) z ładnym designem... ja uważam, że telefon ma niezawodnie spełniać swoje funkcje czyli umożliwiać prowadzenie rozmów na odległość... poza tym jest prosta zasada: im mniej urządzeń w jednym tym produkt bardziej niezawodny i lepiej spełnia swoją funkcję... telefon z aparatem to dla mnie jak zegarek z GPS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
O! kuuuuurna !!!. To dopiero ból.

Ale Felek nie martw się zaraz przyjdzie grypa i bańki trzeba będzie postawić.

To będzie jeszcze większy ból.

 

KOLEGO przpowiedziałes mi grypsko :shock:

leże właśnie i zdycham -cały kiosek kolportera ogołociłem z chusteczek....

:roll: :? :shock: :oops: :lol:

wiecie na czum polega fenomen mojej Nokii....pracuje w budynku w którym wszyscy -obojetnie w jakiej sieci-gubią zasięg.

a moja 3650 ciągle trzyma :dwie ,trzy krechy,nawet gprs chwytam,i teraz zrywam boki jak widze ludzi wybiegających z budynku w poszukiwaniu...sieci albo połączenia...

ps.aporopo komunikacji mobilnej :ma ktoś może linka do softu(konkretnie szukam instalki do sinozeba...

BT009v

byłbym ogromnie wdzięczny......

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
telefon z aparatem to dla mnie jak zegarek z GPS...

 

i tu masz racje !!!!

ja też chcem !!!

:lol::lol: :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O! kuuuuurna !!!. To dopiero ból.

Ale Felek nie martw się zaraz przyjdzie grypa i bańki trzeba będzie postawić.

To będzie jeszcze większy ból.

 

KOLEGO przpowiedziałes mi grypsko :shock:

leże właśnie i zdycham -cały kiosek kolportera ogołociłem z chusteczek....

:roll: :? :shock: :oops: :lol:

 

Felek ale ja naprawdę nie chciałem :cry: Wybacz, bo ze zgryzoty sam sobie bańki postawię i potem je sobie zdejmę z chrakterystycznym cmoknięciem (a co mi tam!).

 

Wracaj nam do zdrowia ! :wink:

 

A co do zasięgu, to ty w jakiejś puszce Faradaya mieszkasz? :wink: :lol::lol::lol:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
A co do zasięgu, to ty w jakiejś puszce Faradaya mieszkasz

 

pracuje w takim skwarku....

wiesz jak teraz robią nowe budynki:

wszystko okablowane w alarmach,w sieciach telefonicznych,w kamerach,domofonach,a w dodatku sciany równane na regipsach +też jakaś siatka czy co tam (chyba się nie znam... :lol: )

i naprawde Ci powiadam wszyscy odbierają albo dzwonią na zewnątrz:

telefon kom. dzwoni-wtedy trzeba wybiec na powietrze!

:lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
...czarna :)

 

 

Marcin

 

czarna czy grafit?

ale ta napewno ładniejsza

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam napisze jakiego telefonu nie polecam - Sony Ericsson K500i.

Zaczęło się od tego, że podczas rautu spadł mi na ziemię i jak go chciałem podnieść to wylałem na niego piwo. Po pewnym czasie zacząłem mieć problemy z ładowaniem - przerywało, aż przestał się w ogóle ładować, tzn. czasami się udało przy dobrej koniunkturze. Później padł dżojstik - trzeba było bardzo mocno wciskać aby zadziałał. Oddałem go do serwisu gwarancyjnego - zgłaszając problem z ładowaniem. Po naprawie owszem ładował się - i wymienili o dziwo dżojstik, o dziwo bo nie zgłaszałem problemu z dżojem. Po paru chwilach dżojstik przestał działać. Oddałem znowu - było ok ale okazało się, że nie działa głośnik. No więc znowu do serwisu - od tej pory ok. Poza perypetiami serwisowymi najgorsza jest bateria- trzyma tylko ok. 4 dni. Mój poprzedni telefon był taki jak ma Neuro - ME45 - to była maszyna... Ale niestety jakiś *%$ mi ukradł.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

:twisted: :twisted: :twisted:

moja najgorsza bateria trzymała ....20 sekund...

:) :twisted: :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GORKY 8

MACIE JAKIES ADRESY STRON GDZIE MOZNA ZNALEŚC PRZYKŁADY TUNINGOWANIA STARSZYCH MODELI NOKI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

www.nokiainfo.pl

www.nokia.pl

www.nokiaforum.pl

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się od tego, że podczas rautu spadł mi na ziemię i jak go chciałem podnieść to wylałem na niego piwo. Po pewnym czasie zacząłem mieć problemy z ładowaniem - przerywało, aż przestał się w ogóle ładować, tzn. czasami się udało przy dobrej koniunkturze. Później padł dżojstik - trzeba było bardzo mocno wciskać aby zadziałał. Oddałem go do serwisu gwarancyjnego - zgłaszając problem z ładowaniem. Po naprawie owszem ładował się - i wymienili o dziwo dżojstik, o dziwo bo nie zgłaszałem problemu z dżojem. Po paru chwilach dżojstik przestał działać. Oddałem znowu - było ok ale okazało się, że nie działa głośnik. No więc znowu do serwisu - od tej pory ok. Poza perypetiami serwisowymi najgorsza jest bateria- trzyma tylko ok. 4 dni. Mój poprzedni telefon był taki jak ma Neuro - ME45 - to była maszyna... Ale niestety jakiś *%$ mi ukradł.

 

:shock:

 

Mój T68i też nawalał ale nie był tak zasłużony, bo szybko wymieniony.

Siemensów też bym nie polecał- wieszają się dosyć często.

Motki się nie psuły,

Nokia jednak jest the best. Teraz jest super model w dobrej cenie N6670- symbian, sprawdzona konstrukcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.