Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Prędzej, czy później korozja go dosięgnie.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaniosę do speca, niech faktycznie go otworzy i przejrzy.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wykopem.

Słyszał ktoś o wkładaniu higroskopijnych gąbek do urządzeń opartych na nowoczesnej elektronice?

Jeśli nie, to jest mocno zacofany technologicznie:  poniżej przedstawiam super know-how z którego przecież słynie apple - w tym przypadku przykrywanie komponentów w Mcbookach gąbką, żeby nie daj boziu nie podziałały za długo: https://www.youtube.com/watch?time_continue=297&v=seS1npew8lU


Tymczasem we flagowym Huaweiu wylewa się klei wyświetlacza


Wysłano z Google Pixel 2

 

Obok absurdalnych cen, to właśnie choroby wieku dziecięcego są jedną z przyczyn dla których warto odrobinę odczekać z rzucaniem się na nowości ;)

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie ładowarkę indukcyjną obsługującą szybkie ładowanie kompatybilna z SGS7?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem we flagowym Huaweiu wylewa się klei wyświetlacza

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

Ktorym? P20 pro czy nowym mate 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie ładowarkę indukcyjną obsługującą szybkie ładowanie kompatybilna z SGS7?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ja kupiłem tę

Ładowarka Indukcyjna 1A Fast Charge https://www.x-kom.pl/p/445916-ladowarka-do-smartfonu-samsung-ladowarka-indukcyjna-1a-fast-charge.html

Niby trochę kosztuje ale obsługuje szybkie ładowanie i ma w zestawie ładowarkę sieciową i kabel.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktorym? P20 pro czy nowym mate 20?

Mate 20 Pro. Już piszą o tym w mediach. Nazywa się gluegate afera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za śmieszne pieniądze 10W ładowarka, szybie ładowanie działa, nie nagrzewa się zbytnio

https://s.click.aliexpress.com/e/cZS1zxJL

 

S7

Ładuje w podobnym czasie jak przez ladowarkę sieciową? Długo ja masz?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez szybie ładowanie w podobnym czasie. Ponad miesiąc ją użytkuję.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez szybie ładowanie w podobnym czasie. Ponad miesiąc ją użytkuję.

 

S7

Nie spada z niej telefon? bo jest bardzo mała.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak spaść może leżąc na płasko, nie ruchomo?

Ja z kuponem ali wyrwałem ją za 20 zł. Jestem mega zadowolony, portu usb już nie używam.

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash rozpisałeś się z pytaniami. Odpowiem niedługo ;)

 

Może nie o telefonach ale o sprzęcie Apple'a

https://antyweb.pl/najbardziej-niezawodne-komputery-2018/

Wysłano z Google Pixel 2

 

To wszystko przez beznadziejnie zaprojektowane klawiatury w macbookach. Co ciekawe w najnowszej wersji nadal nie poprawili tego problemu. Zamontowali tylko jakieś wkładki "nieprzepuszczające" brudu, kurzu i wprowadzili programy wymiany zacinających się przycisków, ale konstrukcja została niestety ta sama.

Macbook Pro 2015 late to najbardziej dopracowany przenośny komputer od Apple. Późniejsze modele są beznadziejne.

 

Kolejne rewelacje dot. iPhone i spowalniania.

https://antyweb.pl/iphone-wolny-bateria-nowsze-modele/

Tymczasem we flagowym Huaweiu wylewa się klei wyświetlacza


Wysłano z Google Pixel 2

 

Bezsensowny tekst. W ustawieniach jest opcja włączenia/ wyłączenia spowalniania w zakładce kondycja baterii.

Jeśli spadnie pojemność baterii to albo nadal iphone będzie działał jak działa, ale krócej trzymał na baterii albo można zwolnić taktowanie procesora jednym ruchem ale urządzenie może zwolnić.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bartek ja wiem, że jest, ale nie wydaje ci się co najmniej dziwne spowalnianie czy jak tam zwał rocznego sprzętu? Poza tym jeśli by domyślnie ta funkcja była wyłączona to powiedzmy, że bym zrozumiał, bo wtedy o włączeniu decydujesz Ty nie Apple. 

Druga kwestia, jak to jest że masz w iPhone kondycję baterii 80%, sprzęt zwalnia, idziesz do Apple i gość po sprawdzeniu Twojego iPhone'a mówi, że kondycja Twojej baterii to 40% nie 80% i będzie jej wymiana? To na co ta funkcja jak jest kulawa?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to jest normalne, że samochodowe audio wyraźnie lepiej gra ten sam utwór na bluetooth niż po kablu na aux?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy to jest normalne, że samochodowe audio wyraźnie lepiej gra ten sam utwór na bluetooth niż po kablu na aux?? :blink:

 

 

A kabel nie jest uszkodzony? albo wejscie AUX?


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, to na spokojnie kilka pytań do Bartka.

 

1. Piszesz o świetnej jakości wykonania w iP XS i zestawiasz to, przepraszam, wyśmiewasz (szczoteczka do zębów) jakość Pixeli. No dobra, ale powiedz co mi po świetnym szkle w iP, co mi po ramce se stali szlachetnej, która jest wytrzymalsza od aluminium (które wnioskuję, że już jest "be" chociaż Apple wykorzystywało je od początku) skoro tak jak pisałem 99% użytkowników tego telefonu wpakuje je w gumowe lub silikonowe etiu, żeby "się nie zniszczył". Idąc tym samym tokiem myślenia, kupię i wpakuję Pixela 3 w etui i nie będę musiał się martwić o ryski na mrożonym szkle. OK, może w teorii i na papierze ta stal jest lepsza od aluminium ale w praktyce nie przekłada się to na nic. Mam Pixela 2 - zrobiony ze szkła, aluminium i z metalowymi przyciskami (plastik był tylko w pandzie i wersji kolorowej, kinda blue)i po roku wygląda jak nowy.

Pytanie - proszę o pokazanie przykładu wady plastikowego przycisku power, który tak wyśmiewasz. Rozumiem, że to materiał mniej prestiżowy od szkła i metalu, ale czy gorszy? I nie pisz proszę, że Zack z JRE oskrobał ten przycisk nożem, bo testy tego kanału są fajne, ale nie oszukujmy się oderwane od rzeczywistości.

 

Idąc takim tokiem rozumowania to można by mieć telefon cały z plastiku i też wpakować go w etui.

Mi nie chodzi o to czy ten przycisk plastikowy zmieni bieg świata.

Pixel 3 też swoje kosztuje (chyba około 800 dolców).

Oczekuje od producenta zastosowania we flagowcu jak najlepszych materiałów skoro nawet xiaomi mi a2 za lekko ponad 1000zł nie ma plastikowych przycisków...

Gdyby iphone miał plastikowy przycisk też byłbym zażenowany.

 

Ps. Apple od początku nie stosowało aluminium. Ramka iphone 4, 4s była ze stali kutej :P , nierdzewnej. Zastąpienie w modelu 5 stali aluminiowym unibody też mi się nie spodobało.

iPhone 4 nosiłem bez etui(szkło spiegen na tył i przód)-ramka po dwóch latach ramka bez żadnych rys(była szczotkowana) i  żadnych wgniotek.

Natomiast iphone 5  w wersji kolorystycznej space gray po kilku miesiącach miał już rysy i małą wgniotę.

Model X, Xs, Xs max ma ramkę ze stali niestety wykończenie jest polerowane. Rysy łapie, ale telefon jest świetnie zbudowany.

 

2. Ekosystem Apple. Nie mam, nie znam, nie używam. Tak jak pisałem wcześniej wśród moich znajomych (poza jednym kolegą z forum) nikt kto ma iPhone, nie ma nic innego od Apple i nikt kto ma np. Macbooka czy iMaca nie ma iPhone. Tu w sumie pytania nie będzie, ale napisz jak wykorzystujesz ten ekosystem w praktyce i nie mam tu na myśli, że zaczynasz pisać sms na telefonie, a kończysz na MacBooku, bo to można zrobić nawet na zwykłym pececie. Ciekaw jestem bo ja każde z urządzeń, czyli smartfona, laptopa i tablet wykorzystuję do czego innego i chociaż bardzo bym chciał nie znajduje dla tej trójki wspólnego mianownika. 

Kilka przykładów

 

-Jednak zacznę od sms, tylko w innym wydaniu. Potwierdzając przelew w banku przychodzi mi sms na macbooka, mogę go od razu wkleić na stronie banku.

-Robiąc zdjęcie iphonem mam je po chwili automatycznie w chmurze idąc dalej na macbooku, telewizorze-apple tv.

-Safari, Zakładki, Pęk kluczy- rejestrując się np. na forum zegarkiclub zapamiętałem dane logowania na macbooku i dodałem stronę forumową do zakładek. Otwieram safari tym razem na iphonie a strona jest już dodana do zakładek z danymi logowania. Przykładam tylko palca do touchid i jestem zalogowany.

-Słucham np. podcastu na macbooku. Muszę pilnie wyjść. Mam chwilę czasu, otwieram podcasty na iphonie. Widzę na pierwszym miejscu podcast, który słuchałem godzinę temu zatrzymany dokładnie w tym miejscu na którym skończyłem słuchać na laptopie. To samo tyczy się muzyki, wideo.

-Kalendarz-dodałem sobie na macbooku terminarz ulubionej drużyny np. NBA. Na iphonie w dniu meczu przychodzi powiadomienie o meczu.

-Planuję wyjazd. Oglądasz sobie mapę jakiegoś miasta na macbooku. Zapisujesz miejsca, które chcesz odwiedzić. Na telefonie  w aplikacji mapy są już też zapisane automatycznie.

-"Skanuję" dokumenty, ważniejsze paragony telefonem-po chwili są w icloud, na macbooku.

-Piszesz tekst, edytujesz tabelki na macbooku w pracy. Chcesz dokończyć w domu? Nie problemu. Otwierasz pages, numbers na imacu i masz niedokończone projekty.

-Odbieranie połączeń na laptopie, odpisywanie smsów. Tak pewnie można zrobić to na PC. Tylko czy jest to możliwe bez instalacji zewnętrznego softu pomiędzy np. androidem a windowsem?

 

Przykładów jest mnóstwo. Jedne rzeczy są pierdołami inne bardziej przydatne. To się docenia z biegiem czasu. Tu nie chodzi tylko  o to, że u konkurencji można zrobić pewnie dużo tych samych rzeczy w prostszy lub trudniejszy sposób.

Bardziej mi chodzi o kulturę pracy. Wystarczy, że podam na każdym urządzeniu tylko appleid i hasło. Nic więcej nie muszę robić, konfigurować. Cały obieg następuje już automatycznie.

 

 

3. Vesus czyli kontra. Napisałeś, jako przewagę iP XS nad Pixelem 3 - ekran. Ja, jako kontr argument napisałem, że ekran Pixela 3 XL został wybrany najlepszym displayem wśród smartfonów. Pytanie, gdzie jest tu zatem przewaga ekranu Apple, skoro spece twierdzą inaczej? Nadmienię tylko, że ekranu Pixela 3 nie widziałem, ale ten z XS jest fantastyczny. 
 
Ekran.
 
Czytałem trzy niezależne recenzje pixela 3 i w każdej według tego co tam piszą ekran pixela 3 jest dużo poprawiony względem pixela 2, ale nie króluje nad iphone Xs.
 
 
Iphone Xs ma większą jasność. Nie degraduje odcieni szarości przy obniżeniu jasności co czyni Pixel 3.
Iphone Xs natywnie wspiera większą gamę kolorów, ale to jest chyba tylko olewactwo gogle. Z tego co piszą w jednej recenzji trzeba przestawić ręcznie w ustawieniach.
Pixel 3 posiada jasność około 408nitów. Zeszłoroczny Pixel 2 xl.... 460nitów. Natomiast iPhone Xs 657 nitów. Ekran nowego iphone jest jaśniejszy o około 60% od najnowszego Pixela 3. Nie muszę chyba mówić jak się ma do czytelności w słoneczne dni...
 
mq03lPs.png
 
Współczynnik kontrastu światła słonecznego
 
DbP5Gv9.png
 
Natywne wsparcie gamy kolorów w aplikacjach:
 

"Google introduced OS level colour management support in Android 8, however the implementation on the Pixel 2 wasn’t finalised and there wasn’t any application support as of last year. With the Pixel 3 I had hoped that Google would progress on this, however to my great disappointment I didn’t find a single out-of-the box application which would support wide-gamut content.

To demonstrate the issue, you see the Pixel 2, Pixel 3 and an iPhone XS showcasing sRGB and Display P3 images alongside each other in the above photo. By default on Chrome, both sRGB and P3 images are equal, while the XS correctly showcases the higher saturation of the full-level red of the P3 image."

 
IMG_E0339_575px.JPG
 
Degradacja odcieni szarości przy obniżeniu jasności
 

"At minimum brightness, the Pixel 3 improves over the Pixel 2 XL in this regard, but it’s still pretty terrible as it’s clipping 15% of levels to black, as opposed to 25% of the Pixel 2 XL.

The higher the brightness, the less pronounced the issue is. At 200 nits compared across the Pixel 3, Pixel 2 XL, S9+ and an iPhone XS, we see that all of the Android phones are clipping the first few greyscale levels to black, with Apple being the only manufacturer able to perform excellently in this regard"

 

pixel 3

 

BOWid3B.png

 

iphone xs

 

IuGJ4im.png

 
 
 

 

4. FPS - co daje Ci możliwość nagrania filmu w 60fps? Poza tym że zajmuje więcej miejsca w telefonie i to, że i tak będziesz ten film oglądał na smartfonie i nic ponad 30fps nie zauważysz? Ja rozumiem fpsy w grach, ale tak ja pisałem zwykłemu odbiorcy nawet na telewizorze wystarczy 24fps. Obraz w 60 klatkach może i jest bardziej naturalny, ale spróbuj obejrzeć film w 60fpsach? Sport OK, ale kino odpada. No i jak to się ma od telefonu w ogóle?

 

Po co większa liczba fps?

 

Kiedyś:

 

Kino.

Projektory klasyczne mogły wyświetlać obraz tylko w 24klatkach/s i obraz nie był płynny. Zmodyfikowano je wprowadzając obrotową migawkę i każdą klatkę wyświetlano dwukrotnie albo trzykrotnie. Efekt był taki, że nadal film opierał się na 24klatkach, ale był w miarę płynny.

 

Telewizja

Najpierw również stosowano 24katki, następnie 25, później 30.

W telewizorze nie możesz zastosować mechanicznej migawki jak w projektorze więc zastosowano przeplot. Co druga linia była zmieniana przy każdym odświeżeniu ekranu. Dzięki temu uzyskano płynność. Przeplot można zauważyć jak masz w telewizorze funkcję zatrzymania obrazu wtedy widoczne są linie.

 

Dzisiejsze czasy

Migotanie zostało całkowicie wyeliminowane ze względu na zastosowanie ekranów lcd, które są w stanie wyświetlać ciągły obraz, klatka po klatce. Problemem zostaje jedynie płynność. Tutaj chodzi o zapas. Wyświetlamy obraz 30fps na monitorze sześćdziesiąt herców. Gdyby wszystko było idealnie to każda klatka wyświetli się dwukrotnie, ale czasy renderowania poszczególnych klatek nie są identyczne. Z 30fps możesz mieć faktycznie koło 20.

Nagrywając w 60kl/s i odtwarzając później realnie możesz mieć koło 40kl/s. Pewnie kiedyś urządzenia będą nagrywać natywne w 120kl/s. Wtedy utrzymane zostanie faktyczne 60kl/s cały czas a powyżej tej wartości to różnic zwykłe ludzkie oko i tak nie zobaczy.

 

Zobaczysz za kilka lat 4k 60fsp stanie się standardem. Już są testowane transmisje wybranych meczy w 4k 60fps to jest przyszłość. Obejrzyj sobie Hobbita w 48 klatkach. Na smartphonie może różnicy nie zobaczysz, ale na dużym nowoczesnym telewizorze, monitorze już tak.

 

 

Jak 60fps ma się do telefonu w ogóle. A no ma się tak, że apple pokazuje jak ich procesor wymiata i wiedzie prym w wydajności.

Tu jest 5 różnych benchmarków https://www.gsmarena.com/google_pixel_3-review-1847p4.php

 

A co do zajmowanej pamięci. Pixel ma max 128gb bez rozbudowy kartami pamięci. Natomiast iphone 512gb, więc raczej użytkownikom apple nie powinno zabraknąć miejsca jeśli tylko portfel pełny....

 

5. Piszesz, że brak możliwości zakupu Pixela oficjalnie w PL to wada. Bartek serio? Mamy 2018r. Nie słyszałeś o Amazonie? Nawet już x-kom.pl sprzedaje urządzenia Google. A to że to nie jest do końca oficjalny kanał co z tego? Mam 2 lata gwarancji Google realizowanej przez sklep w którym kupiłem plus dwa lata rękojmi. Gdybym kupił w Amazonie to warunki jeszcze lepsze, bo oni się w ogóle nie bawią tylko wymieniają. A to, że nie mogę porozmawiać z konsultantem.....wiesz co przynajmniej z asystentem Google mogę porozmawiać po polsku. Ty chyba z Siri nie pogadasz.

Pytanie, kto tu ma Polskę w d*pie, aby na pewno Google?

Sprzedawać produkty, sprzedają ale nie możesz w pełni wykorzystać sprzętu (Siri). Google może właśnie dlatego u nas nie sprzedawało (tak chodzą już plotki, że sklep Google wchodzi na nasz rynek) swojego sprzętu, bo nie było asystenta w naszym języku? Nie wiem, fakt jest taki że asystent działa świetnie po polsku i ja z niego korzystam, chociażby do tak prozaicznych czynności jak włączenie budzika, czy zadzwonienie do kogoś. A telefon mogę kupić gdziekolwiek na świecie chcę. Nie żyjemy w komunie i granice nie są zamknięte.

 

Wolę mieć możliwość stacjonarnego zobaczenia produktu w kraju oraz oficjalny jego zakup z bezproblemową oficjalną gwarancją producenta niż możliwość kupienia za granicą. Tak z siri apple olało Polskę totalnie to niezaprzeczalny fakt. Na siłę mogę też powiedzieć w drugą stronę bo przywołałeś przykład zagranicznego sklepu... Skoro mamy 2018r. jak piszesz to można z asystentem porozmawiać po angielsku? Przecież kupujesz w zagranicznym sklepie a dzieci w przedszkolu już się uczą angielskiego. :P

Swoją drogą to asystent gogle w naszym języku jest w Polsce od niedawna, chyba od czerwca zamknięte testy dla wybranych. Od października dla wszystkich czyli trochę ponad miesiąc czasu.

Wcześniej to były tylko wydawanie poleceń ok gogle. No ale też po Polsku, więc duży plus dla gogle.

A co do budzika albo zadzwonienia do kogoś to ja to mogłem zrobić już na iphonie 4s w 2011r. Fakt, że po angielsku, ale zanim gogle wprowadziło jakiegokolwiek asystenta do jakichkolwiek urządzeń z androidem w jakimkolwiek języku.

 

Edit:

 

Jash xkom ma pixela 3, tego tańszego w najmniejszej pojemności 64gb za 7299zł xdd. Za mniej masz iphone xs max 512gb. Pobili apple. :lol:  Ciekawe w ilu salonach jest do obejrzenia na żywo. O widzę, że w żadnym bo niedostępny. Dziękuję za takie coś...

iPhone Xs był fizycznie dostępny w Polsce kilkanaście dni po premierze.

 

https://www.x-kom.pl/p/454345-smartfon-telefon-google-pixel-3-black.html

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bartek, na wszystko odpiszę później. Pewnie nawet nie w tym tygodniu, ale odpiszę. Odniosę się tylko na szybko do ostatniego akapitu w temacie ceny Pixela 3 w x-kom.pl - to błąd, było o tym w sieci przynajmniej 5 artykułów. Link który masz jest nieaktualny. 

Wejdź na stronę x-komu w wyszukiwarkę, wpisz Google Pixel 3 i ustaw cenę od najdroższej. Nic takiego tam nie ma. Ten sam efekt, jak wybierzesz wszystkie smartfony i zaznaczysz producenta Google. Nie ma w tym sklepie Pixela 3. Koniec taniej sensacji.

https://www.x-kom.pl/szukaj?q=google_pixel_3&sort_by=price_desc

Podobna sytuacja miała miejsce z OnePlus 6T, pojawił się w przedsprzedaży (ceny nawet nie pamiętam) i wyparował po kilku chwilach (link przez wujka Google też można znaleźć - https://www.x-kom.pl/p/455325-smartfon-telefon-oneplus-6t-8-128gb-dual-sim-mirror-black.html)

I na prawdę w dobie zakupów internetowych z możliwością zwrotu ustawowego nie ma konieczności pojechać do sklepu oglądać przed zakupem. Zamawiam, oglądam. Pasuje zostaje, nie pasuje odsyłam. Twoja metoda jest dość wadliwa. Oglądałem ip5s zamówiłem w necie przyjechał dwa razy uszkodzony, dwa zwroty i za trzecim razem OK. z iP7 ten sam przypadek. Pierwszy z rozlanym ekranem do połowy, drugi cegła. Gdybym kupił stacjonarnie, czekała by mnie procedura reklamacyjna. Więc jeszcze raz. Nie jeżdżę nie oglądam. Jestem wygodny, zamawiam do domu i mam 14 dni an decyzję. Tak robię ze wszystkim.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, na wszystko odpiszę później. Pewnie nawet nie w tym tygodniu, ale odpiszę. Odniosę się tylko na szybko do ostatniego akapitu w temacie ceny Pixela 3 w x-kom.pl - to błąd, było o tym w sieci przynajmniej 5 artykułów. Link który masz jest nieaktualny. 

Wejdź na stronę x-komu w wyszukiwarkę, wpisz Google Pixel 3 i ustaw cenę od najdroższej. Nic takiego tam nie ma. Ten sam efekt, jak wybierzesz wszystkie smartfony i zaznaczysz producenta Google. Nie ma w tym sklepie Pixela 3. Koniec taniej sensacji.

https://www.x-kom.pl/szukaj?q=google_pixel_3&sort_by=price_desc

Podobna sytuacja miała miejsce z OnePlus 6T, pojawił się w przedsprzedaży (ceny nawet nie pamiętam) i wyparował po kilku chwilach (link przez wujka Google też można znaleźć - https://www.x-kom.pl/p/455325-smartfon-telefon-oneplus-6t-8-128gb-dual-sim-mirror-black.html)

I na prawdę w dobie zakupów internetowych z możliwością zwrotu ustawowego nie ma konieczności pojechać do sklepu oglądać przed zakupem. Zamawiam, oglądam. Pasuje zostaje, nie pasuje odsyłam. Twoja metoda jest dość wadliwa. Oglądałem ip5s zamówiłem w necie przyjechał dwa razy uszkodzony, dwa zwroty i za trzecim razem OK. z iP7 ten sam przypadek. Pierwszy z rozlanym ekranem do połowy, drugi cegła. Gdybym kupił stacjonarnie, czekała by mnie procedura reklamacyjna. Więc jeszcze raz. Nie jeżdżę nie oglądam. Jestem wygodny, zamawiam do domu i mam 14 dni an decyzję. Tak robię ze wszystkim.

 

Tak czy siak nadal nie mogę kupić pixela 3 nigdzie w sklepie w Polsce. Jedynie janusze z allegro sprowadzają  z opóźnieniem w wysokich cenach. Swoją drogą to ciekawe w jakich cenach i kiedy pojawi się pixel 3 w xkomie. Tanio nie będzie i szybkiego wprowadzenia tego modelu do oferty też nie spodziewałbym się.

Odnośnie sklepów stacjonarnych to chodziło mi, że można sobie obejrzeć telefon, wziąć do ręki. Z gwarancją to rzeczywiście lepiej przez internet zamówić.

 

Składany telefon samsunga

 

https://twitter.com/robsoniqe/status/1060253565187321856

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kabel nie jest uszkodzony? albo wejscie AUX?

Opcja z kablem do zweryfikowania - ten nie wygląda "na oko" na uszkodzony, ale mam jakiś inny faktycznie, sprawdzę.

Samo wejście było w zasadzie nieużywane, a auto praktycznie nowe, chyba że jakiś bug z fabryki, nie wiem jak miałbym to sprawdzić.

Ale co do zasady czy to jest w ogóle możliwe żeby blue grało dwie półki lepiej niż AUX??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak to robisz że potrafisz ocenić że dźwięk jest dwie półki wyższej jakości?

Co dźwięku po kablu i bez kabla, tak ten drugi może być lepszy. Kwestia jakości sprzętu na wyjściu i wejściu

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

 

To będzie dobra karta w cenie 120pln ? Trudno mi znalesc ten sam model/wersje w necie. Odkąd mi się dziecie urodziło, GB znikaja w telefonie w mgnieniu oka. Teraz mam jaka złotą Kingstona 32GB, w miarę szybka.post-38299-1541701954,5872_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobra, aczkolwiek rozejrzałbym się za Sandiskiem albo Samsungiem.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandisk będzie lepszym wyborem wersje hypercoś tam :) Toshiba też jest OK.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.