Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzymaj zdjęć na karcie. Archiwizuj. Karta padnie, a to nie takie znów niemożliwe i wszystko w diabły. A gdy grzecznie archiwizujesz to i pojemność nie potrzebna.

Nigdy nie padły mi małe karty,nigdy 16, 32. Mam takie 6-7 lat. Z 5 64 GB padły 3.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kingston dla mnie nie istnieje. Padały mi małe i duże. Z Sandiskiem lepiej ale 128GB mam dwie i miewam z nimi problemy. Nigdy natomiast nie miałem problemu z naszym Goodramem. Mam dwie 64GB i jedną 128GB i działają bez zająknięcia.

I rób jak pisze Adrian...archiwizuj. Wszystko może paść prędzej czy później.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odkad kupilem sam, pierwsza w zyciu karte pamieci, naście lat temu, zawsze kupuje to samo - Kingston :) Troche tego bylo, wszystkie bez problemów. Wiadomo, kazdy ma swoje preferencje. Bardziej chodzilo mi o predkosc, teraz mam U1, w necie znalazlem takie jak ta, lecz V3 a nie U3.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że ładowanie Pixela jest szybsze a tu tylko 10W. Ale pewnie lepiej dla baterii. Co ciekawe z powerbanka idzie tak samo jak z ładowarki 18W.

 

49a8488342141f3d3a26f21cf6ce3aba.jpg3a9cce6559d6e9a6db8af330eb6c2142.jpg

 

Wysłane z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash pamiętasz jak się spieraliśmy o ładowarkę typu c i wrzucałem link do prawdopodobnej nowej ładowarki apple.

 

https://appleinsider.com/articles/18/07/02/apples-mini-18w-usb-c-charger-may-be-real-after-all

 

Zdjęcie i link do artykułu, które wrzuciłeś dotyczą mocniejszej ładowarki, więc nie mają nic wspólnego z omawianą tu kwestią. Poza tym w artykule jest wyraźnie napisane, że nie ma pewności że ładowarka jest prawdziwa.

 

To z tego, że rozmawiam o czym innym a Ty wklejasz fotki i artykuły o czym innym i w dodatku to są jak to sam określiłeś bujdy na resorach. Ładowarka na usb-c to jakiegoś chińskiego telefonu i od razu teoria spiskowa, że do Apple :D

 

Ładowarka jest prawdziwa. Dodawana jest do nowego ipada pro, który posiada złącze usbc. Można sobie dokupić do iphone. Niestety szanse, że za rok w iphonie będzie ubsc to według mnie 1%. Nową 18W ładowarkę pewnie dołożą do zestawu ale bez kabla usbc-lightning się nie obejdzie.

 

 

 

Tak mniej więcej mogą wyglądać tableto-telefony za może 10lat?

 

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka 18W nic nie pomoże, jak iPhone pobiera tylko 10-11W od zera a potem spada. 12W od iPada w zupełności wystarczy.

Przykład powyżej na Pixelu. Ładowarka 18W a ładowanie w maksie 10,5W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka 18W nic nie pomoże, jak iPhone pobiera tylko 10-11W od zera a potem spada. 12W od iPada w zupełności wystarczy.

Przykład powyżej na Pixelu. Ładowarka 18W a ładowanie w maksie 10,5W.

 

Połowicznie jesteś w błędzie. Oczywiście, że ładowarka 18W pomoże, ale tylko w przypadku iphone 8, X, Xs. Tylko one potrafią wykorzystać standard USB-PD, więc musisz mieć zasilacz zgodny ze specyfikacją Power Delivery(od apple albo zamienniki) oraz kabel usbc-lightning z certyfikatem MFi(od apple, czy są zamienniki nie wiem). Wtedy ładowanie do 90% odbywa się z mocą około 16W, później zwalnia do około 13W.

 

Starsze modele iphone'ów tak jak pisałeś około 10W.

Prościej mówiąc jak masz najnowszy lub zeszłoroczny model iphone'a to kub od apple ładowarkę od macbooka albo nowego ipada pro i kabel usbc-lightning i wtedy będziesz miał "szybkie" ładowanie.

 

Co do ładowania Pixela to jakiego kabla i ładowarki użyłeś i jaki to model pixela?

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadziłeś z tym 16W do 90%.

 

 

Co do Pixela, to kabel i ładowarka 18W od kompletu, ale Google ogranicza ładowanie do 10,5W. Pewnie ze względu na ochronę baterii. Ale w Pixelu 3 już chyba nie ma tego ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wideo jest z pierwszej początkowej wersji ios11.

W nowej wersji podobno zmieniony jest system ładowania i zarządzania enegii.

Według wideo naładowanie 0-100% przy użyciu szybkiej ładowarki trwa około 2h. Natomiast na ios12 widziałem czasy 1.5h.

To samo było z qi, ios 11.0 oferował 5W, późniejsze wersje softu 7.5W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3 Pixela brak części zamiennych, a notcha maskuje tak jak poniżej.

Spieszyło im się jakoś strasznie z wypuszczeniem trójki czy co? Ani ładny, ani przygotowany, ani serwis nie za bardzo. Szkoda. 06104e7d21929ec91af25ac70c7328bd.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I jakby tego mało użytkownicy zgłaszają, że po jakimś czasie siada im indukcyjne ładowanie. Tak jak pisałem wcześniej fakap na całej linii. Chyba czas dokupić kolejnego Pixela 2, albo najlepiej kilka zanim się skończą, ba lada moment 2 będzie na wagę złota. Patrząc na 3 obawiam się że 4 to już będzie gwóźdź do trumny.

 

A mnie coraz bardziej ciągnie w tę stronę....

 

oneplus-6t-smartfon(1).jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A mnie coraz bardziej ciągnie w tę stronę....

 

 

 

Mnie też. Podumam jeszcze chwilę czy na pewno chcę wydawać 580EUR na telefon i niewykluczone że nabędę (mimo braku jacka 3.5mm)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie coraz bardziej ciągnie w tę stronę....

 

Mnie też. Podumam jeszcze chwilę czy na pewno chcę wydawać 580EUR na telefon i niewykluczone że nabędę (mimo braku jacka 3.5mm)

Kobita ma 6-tkę i jest super zadowolona. Ja też się napalam na tę nowość i chyba się pożegnam z poczciwym 6s Plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

 

To będzie dobra karta w cenie 120pln ? Trudno mi znalesc ten sam model/wersje w necie. Odkąd mi się dziecie urodziło, GB znikaja w telefonie w mgnieniu oka. Teraz mam jaka złotą Kingstona 32GB, w miarę szybka.attachicon.gifScreenshot_2018-11-08-19-31-16.jpeg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

Kosma zobacz jakie promocje dzisiaj są na gearbest z okazji dnia singla :D .

 

https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_279099.html?lkid=17196515

 

Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC za 12$ z przesyłką.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne ceny smartphonów są abstrakcyjne. Nie wiem w jaki sposób korzystacie z telefonów ale ja zawsze celuje w zeszloroczne flagowce. Dużo lepszy stosunek cena jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słychać po sieci, że Mate 20Pro to kozak 2018 roku. Miał ktoś styczność? Bo ciekawy jestem.

Muszę się przejść i obmacać Mate 20Pro i Mate20 bo ciekaw jestem szczególnie tego drugiego.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale to wideo jest z pierwszej początkowej wersji ios11.

W nowej wersji podobno zmieniony jest system ładowania i zarządzania enegii.

Według wideo naładowanie 0-100% przy użyciu szybkiej ładowarki trwa około 2h. Natomiast na ios12 widziałem czasy 1.5h.

To samo było z qi, ios 11.0 oferował 5W, późniejsze wersje softu 7.5W

Ja nigdy nie rozładowuje do zera, zazwyczaj do 20 max 15% ale dziś zrobiłem wyjątek. Rozladowalem do 5% i podłączyłem do ładowania. 100% osiągnąłem w 55 minut.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No słychać po sieci, że Mate 20Pro to kozak 2018 roku. Miał ktoś styczność? Bo ciekawy jestem.

Muszę się przejść i obmacać Mate 20Pro i Mate20 bo ciekaw jestem szczególnie tego drugiego.

Moze i kozak, ale na pewno nie pod względem wyglądu. Notch i zaoblone rogi ekranu jak w samsungach edge, w dodatku aparatowa multipla na tyle. Kolejna zemsta projektanta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wygląd to kwestia gustu. Dla mnie to też paszkwil ale pewnie są tacy którym się podoba.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ja nie o wygladzie bo z gustem jak z d*pą - kazdy ma swoj.

Mate 20 bez pro juz w kwestii notcha wypada znacznie lepiej i ma jacka :)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma zobacz jakie promocje dzisiaj są na gearbest z okazji dnia singla :D .

 

https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_279099.html?lkid=17196515

 

Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC za 12$ z przesyłką.

Cena dobra, w euro agd od reki za 7 dyszek. Ile sie czeka na paczke od nich??

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, w euro agd od reki za 7 dyszek. Ile sie czeka na paczke od nich??

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Nie mam pojecia. Nigdy tam nic nie zamawialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, a ja potrzebowalem na juz :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cena dobra, w euro agd od reki za 7 dyszek. Ile sie czeka na paczke od nich??

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Moze isc tydzien moze poltora miesiaca, zalezy jaki typ przesylki mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.