Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegarkiclub

Znakomity katalog zegarków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarkiclub

Jeszcze we wrześniu na rynku ukaże wydany przez Unit (ten sam wydawca co Zegarki i Biżuteria oraz Top Class) Katalog zegarków.

katalog.jpg

Na zaprezentowanej okładce widać dokładnie co zawiera jego wnętrze.

Jest to oczywiście przedruk z tłumaczeniem z wydania niemieckiego, co nie obniża wartości zawartości katalogu.

Wybraną stronę z katalogu niemieckiego (dla kategorii do 5000 Euro, dla litery M,N,O,P) przedstawiam poniżej.

katalog1.jpg

W katalogu powinna znaleźć się informacja o naszym klubie.

Katalog będzie dostępny w KMPiK-ach i niektórych sklepach branżowych.

Cena katalogu wynosi 24 zł

Proszę o informację od osób zainteresowanych zakupem - można spróbować zorganizować sprzedaż wysyłkową.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Wydaje się, że cena katalogu będzie wyższa.

Na ostatniej reklamie w Top Class wynosi już 30 zł

Zobaczymy ile będzie ostatecznie - mam nadzieję, że nie więcej

Organizujemy zakup poprzez sklep Ornament.

Przy zakupie katalogu (przelew na konto) - przesyłka pocztą gratis.

Chętnych zapraszam do rezerwowania (by Ornament zabezpieczył odpowiednią ilość) pod "emailem": [email protected]

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Rozmawiałem z Magdaleną Piekarską - naczelną Top Class i odpowiedzialną za wydanie Chronos-katalogu.

 

Cena katalogu wynosi 24 zł.

 

Ta kaczka za 30 zł, to pomyłka reklamowo-drukarska.

Zawsze lepiej 24 niż więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze we wrześniu na rynku ukaże wydany przez Unit (ten sam wydawca co Zegarki i Biżuteria oraz Top Class) Katalog zegarków.Na zaprezentowanej okładce widać dokładnie co zawiera jego wnętrze.

Jest to oczywiście przedruk z tłumaczeniem z wydania niemieckiego, co nie obniża wartości zawartości katalogu.

Katalog będzie dostępny w KMPiK-ach i niektórych sklepach branżowych.

Cena katalogu wynosi 24 zł

Proszę o informację od osób zainteresowanych zakupem - można spróbować zorganizować sprzedaż wysyłkową.

Admin

To bardzo dobry pomysl i oczywiscie zapisuje sie na 1 egz. Tak tez wyobrazan sobie pomoc dla czlokow Klubu - szczegolnie dla tych z mniejszych miast. pozdrawiam Morawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Jest informacja że katalogi "Chronos Top Class" dotarły na rynek.

Możena je kupić w KMPiK-ach i niektórych sklepach:

Te które znam to:

TiW Strojny, Kraków, ul. Sławkowska 2

Jubiler Pluciński, Poznań, Pl. Wolności 4

Ornament, Warszawa, ul. Puławska 10

SPRZEDAŻ WYSYŁKOWA

Ze sklepu Ornament organizowana jest sprzedaż wysyłkowa (za pobraniem należności).

Cena katalogu wraz z wysyłką wynosi 24 zł.

Osoby chętne proszone są o wysłanie emaila do sklepu: [email protected] z podaniem następujących danych:

- imię i nazwisko zamawiającego

- adres wysyłki

- liczba zamówionych egzemplarzy

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Podział na kategorie cenowe w katalogu jest ciekawy, liczyłem jednak na przegląd oferty w/g marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETES

Nabyłem. Obejrzałem. Nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nabyłem. Obejrzałem. Nie żałuję.

zabrzmiało jak "VENI VIDI VICI " tylko, że w innej kolejności.

:) AM


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WooWoo

Katalog całkiem ciekawy, przedziały cenowe rozsądne - znalazłem dość dużo firm, które na naszym rynku są niedostępne...

Przydatne może być zestawienie z namiarami - szczególnie w kwestii sklepów internetowych - np. Aristo Me 262 nie kupimy w Polsce, a za pośrednictwem internetu jest to możliwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość calcium300mg

Tylko rzeczywiście po co ten podział według cen? Poproszę następne wydanie posortować po markach!

 

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość niepokorny666

Dobry, dużo marek, ale .... mógło by być wiecej danych.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość shakal
Poproszę następne wydanie posortować po markach!

 

Oczywiście!..będzie zrobione jak pan każe!!!..a winni zostaną ukarani!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość calcium300mg
Poproszę następne wydanie posortować po markach!

 

Oczywiście!..będzie zrobione jak pan każe!!!..a winni zostaną ukarani!!!

 

Tylko nie za surowo, bo kto przygotuje następne wydanie? :) Mam także dodatkową propozycję (do następnego wydania :) ) - przydałby się dłuższy wstęp z rysem historycznym oraz dokładniejszy opis poszczegółnych mechanizmów i stosowanych w zegarkach rozwiązań, dla takich początkujących pasjonatów byłoby to bardzo przydatne.

 

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

moim zdaniem jak na pierwsze wydanie takiego katalogu to jest to bardzo udany debiut i tyle :)

A czy ktoś się może orientuje co znajduje się w katalogu Chronos na 2005r? Pytam ponieważ w sklepie trudno do niego zajrzeć, a wydać 120zł na coś co zupełnie nie jest tego warte może mnie tylko zdenerwować, a nie ucieszyć :)

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek
Hej,

moim zdaniem jak na pierwsze wydanie takiego katalogu to jest to bardzo udany debiut i tyle ;)

A czy ktoś się może orientuje co znajduje się w katalogu Chronos na 2005r? Pytam ponieważ w sklepie trudno do niego zajrzeć, a wydać 120zł na coś co zupełnie nie jest tego warte może mnie tylko zdenerwować, a nie ucieszyć :)

Pozdrawiam

Marcin

Pierwsze koty za płoty, trochę za mało informacji. Polecam Luxus Uhren na 2005, kupiłem w Niemczech, ale pewnie wysłać też mogą. Najpełniejsza informacja, jaką do tej pory widziałem. Cena? Nie pamiętam, coś koło 25 Euro. Sprawdzę i podam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zegarkiclub I think just like you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MasterFan nie dziw się, muszę Ci zdradzić sekret praetora1257 - on jest Botem :!: . Generuje losowo wybrany kiepski tekst ze swojej małej pamięci i umieszcza go w losowo wybranym temacie - ma to znamiona aktywności tego użytkownika na forum. Jego prawdziwym celem jest wysyłanie spamu na priv. Strzeżcie się :twisted:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, ty nie rób wielkich oczu, bo się jeszcze kolega z tobą zgodzi w obcym języku i się zapętlisz :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eve_lip napisał:

Jego prawdziwym celem jest wysyłanie spamu na priv

No właśnie- tego również doświadczyłem :evil:

 

neuro napisał:

Marcin, ty nie rób wielkich oczu, bo się jeszcze kolega z tobą zgodzi w obcym języku i się zapętlisz :)

:) :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Killer

Pomimo szczerych chęci, nie mogę się dostać na żadną z tych stron. W ogóle na serwer http://www.unit.com.pl nie można się dostać. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja klikając na tamte linki wchodzę bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat. Oficjalna premiera katalogu miała nastąpić dziś. Czy ktoś go widział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze go nie ma - pewnie bedzie za kilka dnia ale... już dziś go nie lubię.

Jak wiecie w ubieglym roku była wzmianka o naszym klubie. W tym roku także starałem się taką wzmiankę umieścić.

Przygotowałem krótkie opracowanie o "roku w zegarkach"

Jak wiem nic się nie pojawi - nie otrzymałem info dlaczego. No może było tłumaczenie, że zbyt późno ale było jeszcze mozliwe a dla chcącego nic trudnego więc pewnie nie chcieli.

Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.