Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Moje prehistoryczne gry to Operation Flashpoint, mniej zakurzona to Armed Assault, do tego trochę Rainbow 6, co jakiś czas Corsairs.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ulubione to:

 

Mercedes-Benz world racing

 

NFS underground 2

 

GTA vice city (SA też chętnie ale komp za słaby :neutral: )

 

worms world party

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już bardzo długo nie grałem, ale jak zobaczyłem ten temat to mnie naszło na wspomnienia związane z: Gran tourismo, hitmany, moto gp, swat4, jeszcze max payne 2, rainbow 6, call of duty czy jakieś PES, fify...chyba sobie coś zainstaluję :mrgreen: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem raptem w pare gier w zyciu, ale w kazda z nich po pare lat. Najpierw byl Close Combat II, III, IV - niestety z kazda nastepna odslona gorszy - Close Combat 5 nie dalem rady z nudow.

 

Potem HoMM III z dodatkami.

 

Teraz, od momentu wydania Civilization IV z dodatkami.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - CIV to jest to :!: W domu nie mam czasu na gry więc testowałem ją w pracy... czasem przez parę godzinek się budowało własną cywilizację... aż do świtu czasami... niesamowite jak czas wtedy szybko płynie...

 

Gry Sida Meiera mają w sobie to COŚ. Pamiętam jeszcze Pirates - chyba na Amigę - no i oczywiście SimCity...

 

A jak pewnego 8 Marca zacząłem grać w Final Fantasy VII to zapomniałem dziewczynie dać kwiatka... Do dziś mi to wypomina (teraz już jako żona). :P A to było już chyba z 12 lat temu...


"Specialization is for insects" - Robert A. Heinlein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny

No i jest nareszcie! Oficjalnie zapowiedzieli Diablo 3 :P Na stronie Blizzarda jest intro i filmik z gameplay. Najbardziej cieszy to, ze pomimo nowych technikaliow, duch gry pozostal ten sam. Ta gra to raczej wynik ewolucji niz rewolucji. I dobrze! Lepsze jest wrogiem dobrego. Szkoda tylko, ze gra "bedzie, kiedy bedzie". Czyli pewnie za jakies dwa latka, jak znam zycie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie swego czasu komputera się nie wyłączało - rządził Baldurs Gate i Diablo II w sieci jak i solo na zmianę z moją małżonką :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , może znowu przyjdzie zmierzyć się z diabełkiem :twisted: .

 

Żona zajeżdżała jeszcze Morrowinda , ale mnie osobiście gra jakoś nie wciągneła.

Ja za to godzinami tłukłem w taką mangową sieciówkę pt.Priston Tale - miałem już 62 lvl a im się zachciało pobierać opłaty od osób chcących grać z lvl powyżej 40 - oddałem postać kolesiowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żona zajeżdżała jeszcze Morrowinda

 

:shock: :shock: :shock: gdzie Ty ją znalazłeś ? :mrgreen: dlaczego więcej takich nie ma... moja co prawda raczej nie grywa a jak już to bardzo sporadycznie ale przynajmniej całkiem całkiem lubi zegarki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Całkiem blisko :mrgreen: , a to kilka tytułów z jej listy ulubionych

- Planscape Torment

- Gothic

- Diablo I i II z dodatkami

- Baldur Gate I i II i dodatki

- Morrowind

- Icewid Dale

 

, tak jak widać wszystko w tematyce rpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to kilka tytułów z jej listy ulubionych

 

Nie mam pytań :roll: to przecież praktycznie moje ulubione gry :P akurat pod tym względem to Ci za dobrze jak na stereotypy :P no ale oczywiście gratuluję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:mrgreen: Całkiem blisko :mrgreen: , a to kilka tytułów z jej listy ulubionych

- Planscape Torment

- Gothic

- Diablo I i II z dodatkami

- Baldur Gate I i II i dodatki

- Morrowind

- Icewid Dale

 

, tak jak widać wszystko w tematyce rpg

Nad Baldurami wiele nocy i dni przesiedziałem, a na Diablo 1, Hellfire i w końcu 2 to wręcz lata... Wczoraj znowu wszedłem na BN... Ostatnio grałem kilka dni przed obroną pracy mgr, później oddałem płyty dziewczynie żeby mnie "diabeł" nie kusił ;)

Teraz dziewczyna, już jako żona pogrywa w Simsy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forzza 2 na Xbox-wypas choć teraz nowość Grid też wymiata

 

Grid super jest, szczególnie tryb Drift mi się podoba, ale na razie grałem tylko w demo...

Od wczoraj mam Alone in The Dark, ale leży na poczcie ;) dziś wieczorem po paintballu, siądę i bedę sprawdzał czy gra warta świeczki ...


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forzza 2 na Xbox-wypas choć teraz nowość Grid też wymiata

 

Grid super jest, szczególnie tryb Drift mi się podoba, ale na razie grałem tylko w demo...

Od wczoraj mam Alone in The Dark, ale leży na poczcie ;) dziś wieczorem po paintballu, siądę i bedę sprawdzał czy gra warta świeczki ...

sterowanie jest tragiczne... chetnie odstapie egzemlarza za 50% ceny

czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forzza 2 na Xbox-wypas choć teraz nowość Grid też wymiata

 

Grid super jest, szczególnie tryb Drift mi się podoba, ale na razie grałem tylko w demo...

Od wczoraj mam Alone in The Dark, ale leży na poczcie ;) dziś wieczorem po paintballu, siądę i bedę sprawdzał czy gra warta świeczki ...

sterowanie jest tragiczne... chetnie odstapie egzemlarza za 50% ceny

 

Niestety za późno, już czeka na odebranie na poczcie, masz wersję PC?


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach spędzonych na grze w AiTD, powiem ci tak. Gra jest znakomita, klimat i możliwości ogromne. Ale to co zauważył kolega, sterowanie jest nieciekawe... Tak bardzo nieciekawe że zastanawiam się jak w to grać na padzie... Ale to jest minus na który można przymknąć oko..


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna wierny Quake III Arena od roku tryb NoGhost, poza tym Heroes III (dla mnie zdecydowanie najlepsza część Heroesów) + dodatek Armageddon's Blade.

 

I gierki spędzające sen z powiek Faust, Atlantis :-)

 

To chyba tyle z tytułów które najbardziej grywalne są dla mnie.


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest na Xbox-a to chętnie ją kupię

 

Ja mam GRIDA na Xboxa 360. Moge sprzedac. Stan idealny.

 

Zyby nie bylo offtopic. Grasz na Xbox Live? Jaki masz GamerTag?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

no to pięknie się robi :)

 

COD4 - wiadomo, że tylko Hardcore :lol:

 

Grid - świetny jest, po prostu zajefajny - dla Grida kupiłem kierownicę :twisted:

widok zza kierownicy jest świetny i model zniszczeć kapitalny. bardzo dużo i szybko

się dzieje.

 

Forza2 - leżała długo, bo mnie wnerwiała. jak już miałem kierownicę wnerwiała mnie

jeszcze bardziej :) ale w ten weekend coś we mnie pękło i zajrzałem do

instrukcji :mrgreen: poczytałem trochę o zakrętach i postanowiłem dać jej

jeszcze jedną szansę....

Wszystko oczywiście wyłączone, poza linią hamowania... no i kiedy w końcu

przestałem wyjeżdżać na zakrętach jak na lodowisku, zaczęło mnie wciągać,

hahaha!

Co nie zmienia faktu, że jak na "symulator" brakuje widoku z za kierownicy...

 

pozdrawiam,

 

P.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione gry do których powracam to

 

-Colin McRea2

-Tetris na pegazusie

-Need For Speed Porsche unlished

-Counter Strike 1.6

-Ostatnie Counter strike condition zero (gram za czesto:P)

-Contra na pegazusie;)

-I kiedys cale tygodnie w virtual tenis na dreamcast

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbójnik

- GTA1, i te po trójce;

- Need For Speed Porsche -> wyścigi wszech czasów, tylko szkoda że nie zawsze chcą działać na win2k;

- Diablo II -> również BN;

- Counter Strike 1.6 (& condition zero) -> z wykorzystaniem BattleCom Client, wcześniej UT;

I gra wszech czasów (IMHO) Command & Conquer The First Decade - all in one - seria właściwie nie opuszcza mojej strzechy od czasów 486DX/4.

 

Bywa, że przez tydzień codziennie zagram w coś ale bywa również, że przez miesiąc nie pogram wcale (albo dłużej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra ktoś z was w Company of Heroes po sieci? Jak tak to może byśmy sie ustawili na jakiś meczyk :lol:


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grywam w szachy !

 

Zapraszam chętnych na partyjkę do moim zdaniem najlepszego serwisu:

http://www.redhotpawn.com

Mój nick taki jak na forum. Gra bardziej przypomina partię korespondencyjną, określasz ile dni masz na jeden ruch.

 

W sumie szachy to nie taki znów off-topic, są wszak zegary szachowe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.