Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
BRABUS

Gry komputerowe :)

Rekomendowane odpowiedzi

Taki oto zestawik sobie kupiłem Z czasem na gry u mnie krucho, a ten sprzęcik może sprawi, że będę miał go więcej, bo doliczę do niego czas pomiędzy wejściem a wyjściem z toalety ff68bdc5e93f5a3d766e93958f34d21b.jpg&key=0921202f117e430906697d0bcc15b04e50e2d8c83ac33b93e8e3761bf10a8c33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan zadowolony :) BOTW jest rewelacyjne no i sam Switch też jest super konsolką. Widzę, że kupiłeś wersję bez odłączanych padów, jak na moje dobrze. Ja na swoim tylko jako Hend Held pykałem. Kilka tygodni temu poszedł dalej, bo przestałem latać w delegacje i zaczął zbierać kurz :P
 

Polecam jeszcze DeadCells :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z odłączanymi padami do niczego mi nie jest potrzebna. Jako główną konsolę mam ps4, a Switcha chcę używać tylko jako hand helda. Bardzo mi się podoba, że nie trzeba konsoli wyłączać, tylko działa jak smartfon i grę działającą ciągle w tle uruchamia się w sekundę :) W ps4 drażni mnie, że zanim konsola się włączy, a gra się załaduje, mija strasznie dużo czasu. Tu tego problemu nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie mając ps4 i gamingowego pcta, swotcha już nie potrzebowałem i poszedl dalej. Wrócę do latania po świecie to i kupię nowszą wersję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PS5 kupujesz? Ja chyba kupię dopiero wersję slim, no chyba że mi czymś bardzo ta konsola zaimponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat przy premierze The Last Of Us 2. Obiecałem sobie kilka lat temu, że jak tylko będzie premiera tej gry kupuję konsolę (PS3 mi się zjarała przy przechodzeniu po raz enty TLOU). Zacząłem analizować czy kupić PS4 czy czekać na PS5. Kupiłem PS4 Pro stwierdziłem, że na początku PS5 będzie droga, gry będą drogie, mam stary telewizor który i tak nie ogarnie najnowszej technologii, na początku będzie mało gier, już po zakupie konsoli PS4 jak zobaczyłem gdzieś listę gier które będą dostępne podczas premiery to w sumie nic bym chyba nie kupił. Może nie była to najlepsza decyzja, fajnie mieć najnowsze rzeczy, ale co tam następne PS kupię na premierze :)  

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem dylemat przy premierze The Last Of Us 2. Obiecałem sobie kilka lat temu, że jak tylko będzie premiera tej gry kupuję konsolę (PS3 mi się zjarała przy przechodzeniu po raz enty TLOU). Zacząłem analizować czy kupić PS4 czy czekać na PS5. Kupiłem PS4 Pro stwierdziłem, że na początku PS5 będzie droga, gry będą drogie, mam stary telewizor który i tak nie ogarnie najnowszej technologii, na początku będzie mało gier, już po zakupie konsoli PS4 jak zobaczyłem gdzieś listę gier które będą dostępne podczas premiery to w sumie nic bym chyba nie kupił. Może nie była to najlepsza decyzja, fajnie mieć najnowsze rzeczy, ale co tam następne PS kupię na premierze  

Podobno PS5 będzie obsługiwać gry z PS4, więc pod tym kątem mogłeś jednak poczekać. Z drugiej jednak strony PS4 też miało obsługiwać gry z PS3, a wszyscy wiemy jak to się skończyło... Remaster remastera remasterem pogania ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Najki napisał:


Podobno PS5 będzie obsługiwać gry z PS4, więc pod tym kątem mogłeś jednak poczekać. Z drugiej jednak strony PS4 też miało obsługiwać gry z PS3, a wszyscy wiemy jak to się skończyło... Remaster remastera remasterem pogania ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie, poza tym nie chciałem czekać nie wiadomo ile żeby zagrać w TLOU2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, poza tym nie chciałem czekać nie wiadomo ile żeby zagrać w TLOU2 :)
No i jak, podoba się TLOU2? Mi tam się podobała. Nie wiem w którym jesteś momencie i ile mogę napisać, żeby nie zaspojlerować, więc napiszę tyko, że fan TLOU może tą grę pokochać, albo znienawidzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobało. To, jak ta produkcja gra na emocjach jest niesamowite. Może nie jest to poziom Wiedźmina 3 i Mass Effect, ale blisko i jednak to też cięższe gatunkowo przeżycie. Znajdziek miałem koło 190.

Teraz kończę A Plague Tale Innocence. Polecam, świetny klimat i grafika, fabuła również daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lestaf napisał:

No i jak, podoba się TLOU2? Mi tam się podobała. Nie wiem w którym jesteś momencie i ile mogę napisać, żeby nie zaspojlerować, więc napiszę tyko, że fan TLOU może tą grę pokochać, albo znienawidzić :)

Jeszcze nie skończyłem, czekam na wieczór kiedy będę miał tyle siły żeby usiąść i poświęcić parę godzin na tą grę. Jak na razie bardzo mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię PS5 na premierę, bo bratanek już sobie ostrzy zęby na obiecane PS4 po wujku, a dzięki wstecznej kompatybilności dalej będę miał swoje gry :) Może gdybym miał Pro to bym czekał, natomiast mam podstawkę, która swoje już zdecydowanie odsłużyła.

 

Dzisiaj podobno czeka mnie niezła uczta - za namową kumpla kupiłem Final Fantasy VII Remake. Nigdy wcześniej nie grałem w żadne FF, bo nie bardzo jestem fanem JRPGowych walk. Tutaj system walki wygląda inaczej, więc się skusiłem i będzie testowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już nastukane w Zeldzie ponad 60 godzin, więc mogę coś tam już o niej powiedzieć, niemniej poczekam z tym do napisów końcowych. Wczoraj korzystając z ostatnich dni przeceny kupiłem Dead Cell i po paru minutach już wiem, że się z tą grą polubię :) Switch sprawił że moje ps4 kurzy się w koncie. Szkoda że Sony nie poszło tą samą drogą i nie inwestuje w mobilki. Nie lubię Nintendo, a Sony wręcz przeciwnie, więc taki Switch od Sony byłby spełnieniem moich gamingowych marzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam już nastukane w Zeldzie ponad 60 godzin, więc mogę coś tam już o niej powiedzieć, niemniej poczekam z tym do napisów końcowych. Wczoraj korzystając z ostatnich dni przeceny kupiłem Dead Cell i po paru minutach już wiem, że się z tą grą polubię default_smile.png Switch sprawił że moje ps4 kurzy się w koncie. Szkoda że Sony nie poszło tą samą drogą i nie inwestuje w mobilki. Nie lubię Nintendo, a Sony wręcz przeciwnie, więc taki Switch od Sony byłby spełnieniem moich gamingowych marzeń.

Nie mam Switcha, ale... PSP lub PS Vita to chyba coś podobnego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSP i Vita to martwe konsole z kiepskimi grami. Na Switcha jest dużo ciekawych portów no i przede wszystkim Zelda BOTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, że po zabiciu Ganona czy jak tam on się nazywał gra się kończy i nie można grać dalej. Więc jak chcesz, to musisz maksować przed ostatnim Bossem.

 

Pograsz jeszcze trochę i zaczniesz do Playa wracać :) też tak miałem, że na poczatku grałem tylko na Switchu :)

 

Ja jestem teraz na etapie zachwycania się FF7 Remake. Z 10h już pograne i podoba się bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Pamiętaj tylko, że po zabiciu Ganona czy jak tam on się nazywał gra się kończy i nie można grać dalej. Więc jak chcesz, to musisz maksować przed ostatnim Bossem.
...


Powiem szczerze, że trochę się przyblokowałem w tej grze. Poszedłem na pustynię i tam jest niby jakiś facet co przybiera się za babę, którego ja muszę znaleźć, ale nie mam pojęcia gdzie. Poza tym nie wiem jak zrobić eliksir chroniący przed gorącem. Miałem tylko dwa posiłki z takich niebieskich grzybów, ale mi się skończyły i musiałem wynieść się z pustyni, bo traciłem serduszka od przegrzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że miałem ubranie na pustynie, a koleś przebrany za laskę był bodajże w mieście albo oazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w oazie go nie ma, a potrzebuję jego ciuchów, żeby wejść do miasta. A gdzie można kupić ten strój na pustynię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie pamiętam już z 1,5 roku temu przechodziłem i potem było sporo innych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszedłem jeszcze The last of us 2 ale w weekend kupiłem death stranding. Wczoraj na godzinkę odpaliłem i powiem Wam "wow" muzyka, grafika, klimat jak na razie super 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zolw

W zeszły weekend po skończeniu God of War (ofc platyna wpadła) chciałem kupić Death Stranding... Ale coś mi się odwidziało i wziąłem Spider-Man żeby było coś luźnego (mimo że średnio lubię super bohaterów). 

 

Jak syn pozwoli to skończę szybko (platyna też łatwa) i kupuję Death Stranding! 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider-man ostatni - rewelacja. To i Batman Arkham City to dla mnie dwie najlepsze gry o super bohaterach.

 

DeathStranding - wziąłem z ciekawości żeby zobaczyć co tam Kojima wywinął, na papierze gra absolutnie nie dla mnie - wsiąkłem totalnie. Jeśli podobała Ci się pierwsza godzina to mam nadzieję, że masz sporo czasu, bo ta gra go wchłania niczym Escobar kreski.

 

Ostatni GoW - jak na teraz, dla mnie gra generacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przeszedłem jeszcze The last of us 2 ale w weekend kupiłem death stranding. Wczoraj na godzinkę odpaliłem i powiem Wam "wow" muzyka, grafika, klimat jak na razie super

Ano. Kojima to niespełniony reżyser filmowy. Zawsze potrafił zbudować scenę, ujęcie, ruch kamery i klimat. Świetna gra, ale nie dla każdego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Spider-man ostatni - rewelacja. To i Batman Arkham City to dla mnie dwie najlepsze gry o super bohaterach.
 
DeathStranding - wziąłem z ciekawości żeby zobaczyć co tam Kojima wywinął, na papierze gra absolutnie nie dla mnie - wsiąkłem totalnie. Jeśli podobała Ci się pierwsza godzina to mam nadzieję, że masz sporo czasu, bo ta gra go wchłania niczym Escobar kreski.
 
Ostatni GoW - jak na teraz, dla mnie gra generacji

Mnie jakoś super nie wciągnęła fabuła Spider Mana, ale rozgrywka była przednia i z przyjemnością wbiłem platynkę

Batman

W Death Stranding można nieźle popłynąć jeśli klimat przypasuje. Ja spędziłem prawie 180h No i oczywiście też platyna weszła. Kojima W MGS5 nadal kilku trofeów brakuje...

Aktualnie na dniach skończyłem Ghost of Tsushima - gorąco polecam! Swoją drogą też prosta i przyjemna platyna wpadła

Myślę o reedycji Mafii 1 lub Tony Hawk 1+2... Nostalgia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ceteth

Spider-Man i Batman podobna konstrukcja. Różnica, że o pająku gra luźniejsza a o nietoperzu mroczniejsza (genialny Joker!). 

 

Z GoW jako grą generacji nie będę się kłucił. Rewelacyjna bez dwóch zdań. Ale czy lepsza niż Horizon? Uncharted 4? Dark Souls III? Wiedźmin 3? Bloodborne? czy MGS V? 

 

Wybór najlepszej gry genereracji to moim zdaniem karkołomne zdanie :)

 

A jeszcze nie grałem w TLoU 2, Ghost of Tsushima czy Sekiro... 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.